Zondag 8 december
5
4
Hoogland 2
2
HBC 3
2
2
Heemstede hfc 2
0
0
Afgelast
0
FIT avv 10
13
WVC VR1
1
Alliance '22 JO19-2
Afgelast
0
Roda '23 JO19-3
0
Waterwijk JO19-4
4
6
2
Hoofddorp JO19-2
9
KDO JO19-2
4
2
Zeeburgia JO17-1
0
Afgelast
0
Dynamo JO17-1
0
Afgelast
0
ASV Arsenal JO17-2
1
DSS JO17-5
10
0
2
Overbos JO17-2
2
Sp. Martinus JO17-4
7
9
TOS-Actief JO17-3
0
1
12
Spirit'30 JO17-3
6
Sp. Martinus JO15-1
1
DSS JO15-2
5
0
Afgelast
0
Meteoor De sv. JO15-1
5
DSS JO15-4
0
0
Sp. Martinus JO14-1
Afgelast
2
0
Pancratius JO14-2
1
5
Buitenboys JO14-2
3
Roda '23 JO14-3
0
Kon. HFC Mini's
Zaterdag 7 december
1
1
Katwijk
2
Overbos 35+1
2
Bloemendaal 45+1
0
Sp. Martinus 45+1
2
7
Olympia H'lem 1
1
2
Volendam (rkav) 4
2
VEW 3
0
1
HBC 2
9
2
3
VEW 5
3
Stichting Cambuur Leeuwarden JO19-1
2
Lelystad '67 JO19-1
4
Spijkenisse JO15-1
7
1
VVC MO15-1
4
Roda '23 MO15-1
4
2
1
Bloemendaal JO13-1
H'lem-K'land JO13-1
0
TABA JO13-1
Afgelast
0
2
3
SDZ JO13-3
3
3
Bloemendaal JO13-3
14
BSM sv JO13-1
4
4
0
SDZ MO13-1
0
1
Alliance '22 MO13-2
5
Reiger Boys MO13-1
0
Kon. HFC
8
Hoofddorp JO12-2
2
17
0
Overbos MO11-2
Alliance '22 JO11-2
AFC 34 JO10-1
Afgelast
Hoofddorp JO10-2
HBC JO10-1
H'lem-K'land JO10-6
DSS JO10-10
DSOV JO10-2
Overbos JO10-2
Hoofddorp JO10-6
Zandvoort JO10-3
AFC JO9-1
DSS JO9-7
Geel Wit '20 JO9-4
DIOS JO9-4
SDZ JO9-1
Overbos JO9-1
Bloemendaal JO9-3
HBC JO9-2
DSS JO9-6
RCH JO9-3
Hoofddorp JO9-7
DIOS JO9-5
HBC JO8-1
DSOV JO8-2
Hoofddorp JO8-2
Roda '23 JO8-4
BSM sv JO8-2
IJmuiden vv. JO8-2
Bloemendaal JO8-6
Geel Wit '20 JO8-5
HBC JO8-3
United/DAVO JO8-1
Dinsdag 3 december
Dijk De asv O23
Zondag 1 december
0
TEC
2
1
Soest SO 2
4
3
2
RCH 2
0
Afgelast
0
Spaarnwoude 3
7
Hoofddorp 14
3
Afgelast
0
Zwanenburg JO19-1
1
HBC JO19-2
0
Afgelast
0
WV-HEDW JO19-5
2
Badhoevedorp JO19-1
6
3
Roda '23 JO19-5
1
3
DCG JO17-1
1
DCG JO17-2
4
0
Sloterdijk avv. JO17-1
10
2
KDO JO17-2
6
1
1
SDZ JO17-2
3
DSS JO17-4
2
2
10
Sp. Martinus JO17-3
9
Rijp (de) JO17-1
5
2
DSS JO15-1
1
1
KDO JO15-1
1
SDW JO15-1
4
0
Afgelast
0
Waterwijk JO15-1
2
Buitenveldert JO15-4M
3
5
Roda '23 JO15-3
4
0
9
Nieuw Sloten JO15-1
0
SDZ JO14-1
2
Pancratius JO14-1
2
DCG JO14-3
5
0
Afgelast
0
AFC JO14-3
5
AFC JO14-4
1
Kon. HFC Mini's
Zaterdag 30 november
AS'80 Vet
2
A'veen/H'raad 35+1
RCH 45+1
1
Bloemendaal 45+1
2
IJmuiden vv. 1
0
0
Afgelast
0
EVC 2
1
Hoofddorp 5
2
2
1
ADO '20 4
1
FC Lisse JO19-1
2
Purmersteijn JO19-1
2
SBV Excelsior JO17-1
1
TOGB JO15-1
0
FC Aalsmeer MO15-1
7
4
1
DIOS MO15-3
1
DCG JO13-1
1
3
Stormvogels ijvv JO13-1
2
2
1
Sp. Martinus JO13-2
6
AGB JO13-1
0
2
4
Alliance '22 JO13-2
13
Badhoevedorp JO13-1
3
0
AFC IJburg MO13-2
0
2
IJmuiden vv. MO13-2
5
1
6
V.V. Bergen MO13-1
3
0
ODIN 59 JO12-1
3
Swift JO12-2
3
Hillegom JO12-2
6
Alliance '22 JO12-2
4
Alliance '22 JO12-1
6
2
Legmeervogels, JO12-1
7
De Kennemers JO12-1
0
Terrasvogels JO12-1
12
0
Geel Wit '20 JO12-1
9
KDO JO12-1
13
2
Geel Wit '20 JO12-2
3
DSOV JO12-3
2
6
SVIJ, MO11-1
0
2
H'lem-K'land MO11-1
12
1
6
Sp. Martinus JO11-1
0
H'lem-K'land JO11-4
4
DSS JO11-1
1
4
4
AGB JO11-4
4
1
BSM sv JO11-1
2
BSM sv JO11-2
4
7
IJmuiden vv. JO11-1
1
1
15
Overbos JO11-1
12
UNO vv JO11-1
0
3
0
DIO sv. JO11-1
SDZ JO10-1
UNO vv JO10-1
DIO sv. JO10-1
Afgelast
Pancratius JO10-6
Onze Gezellen JO10-4
Alliance '22 JO10-7
United/DAVO JO10-1
Pancratius JO10-3
Geel Wit '20 JO10-3
Onze Gezellen JO10-6
AFC Ajax JO9-2
Geel Wit '20 JO9-3
DIO sv. JO9-2
DSS JO9-5
FC Aalsmeer JO9-6G
Abcoude fc JO9-1
RCH JO9-1
BSM sv JO9-1
Hoofddorp JO9-3
Hillegom JO9-3
Overbos JO9-3
VEW JO9-1
United/DAVO JO9-2
Afgelast
Hillegom JO8-1
VEW JO8-1
Sp. Martinus JO8-3
Nieuw West JO8-2
Alliance '22 JO8-2
Spaarnwoude JO8-2
Zwanenburg JO8-4
VSV JO8-1
VVC JO8-3
Bloemendaal JO8-6
13
FC Uitgeest G1
2
0
0
Only Friends JG1G
1
DIOS JG1
5
Woensdag 27 november
1
Victoria O JO17-1
2
Bloemendaal JO12-5G
Zondag 24 november
5
1
Hercules 2
4
FC Aalsmeer 3
2
2
5
Olympia H'lem 3
3
Geel Wit '20 VR1
3
Waterwijk JO19-1
0
WV-HEDW JO19-4
0
Buitenboys JO19-2
4
0
Afgelast
0
Geel Wit '20 JO19-1
1
1
Nieuw Sloten JO19-1
0
Diemen JO17-1
0
Afgelast
0
ASV Arsenal JO17-1
4
1
Kwiek 78 JO17-1
6
0
AFC JO17-3
2
Zwanenburg JO17-1
6
1
5
VVA/Spartaan JO17-3
1
AFC JO17-7
5
1
Waterwijk JO17-5
2
1
3
SV Spartanen JO17-3
0
Swift JO15-1
0
Zeeburgia JO15-3
2
3
1
Swift JO15-2
0
Roda '23 JO15-1
3
6
2
DSS JO15-3
Dijk De asv JO15-2
5
AFC IJburg JO15-5
2
3
VVA/Spartaan JO14-1
0
RKDES JO14-1
0
Afgelast
0
AS'80 JO14-5
3
AFC IJburg JO14-5
5
TABA JO14-3
Zaterdag 23 november
1
IJsselmeervogels
5
4
Bloemendaal 35+2
3
Olympia H'lem 45+1
0
Hoofddorp 45+1
5
3
Flamingo s 64 (de) 1
6
Zandvoort 2
1
2
UNO vv 2
2
0
Jong Hercules 8
Afgelast
0
1
IJsselmeervogels JO19-1
0
Waterwijk JO19-1
1
Almere City FC JO17-1
4
DHC JO15-1
5
0
DSS MO15-2
3
KDO MO15-1
4
6
0
Foresters (de) JO13-1
4
Dijk De asv JO13-3
2
Nieuw West JO13-2
8
Geel Wit '20 JO13-2
1
Olympia H'lem JO13-2
0
SDW MO13-1
9
3
2
Overbos MO13-3
4
7
Adelbert st MO13-1
1
Roda '23 JO12-1
9
2
Buitenveldert JO12-4
2
Overbos JO12-5
6
Zandvoort JO12-2
2
3
Vitesse'22 JO12-1
1
0
ODIN 59 JO12-2
0
VSV JO12-1
2
3
0
Bloemendaal JO12-4
7
3
Zandvoort JO12-3
2
4
Roda '23 JO12-3
3
H'lem-K'land JO12-4
7
4
0
Hoofddorp JO12-6
5
4
DSS MO11-1
12
1
SDOB MO11-3
7
Volendam (rkav) JO11-1
1
7
Bloemendaal JO11-3
4
Zandvoort JO11-2
3
1
Geel Wit '20 JO11-1
3
Hoofddorp JO11-3
2
8
HBC JO11-1
6
1
7
Overbos JO11-2
2
2
DSS JO11-3
7
HBC JO11-2
3
0
14
FC Aalsmeer JO11-2
1
Olympia H'lem JO11-2
3
Swift JO10-1
Onze Gezellen JO10-2
Hillegom JO10-2
DSS JO10-8
H'lem-K'land JO10-4
Hoofddorp JO10-11
VVC JO10-2
Hoofddorp JO10-5
UNO vv JO10-2
DSS JO10-6
VVC JO9-1
Zandvoort JO9-3
DIOS JO9-6
Bloemendaal JO9-5
Badhoevedorp JO9-3M
DSOV JO9-1
UNO vv JO9-1
Hoofddorp JO9-4
Alliance '22 JO9-2
HBC JO9-3
DIOS JO9-3
DSOV JO9-3
Hoofddorp JO9-7
Overbos JO8-1
Hillegom JO8-3
Onze Gezellen JO8-3
Swift JO8-2
Hillegom JO8-2
Terrasvogels JO8-1
Zwanenburg JO8-3
DSS JO8-8
BSM sv JO8-4
1
1
WSV 1930 G1
Dinsdag 19 november
AFC O23