Kon. HFC JO11-2

4e in poule Hoofdklasse (4e fase) G
6e in poule Hoofdklasse (3e fase) H
8e in poule Hoofdklasse (2e fase) B
5e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) B
Bekijk teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 17 mei
10
Hoofddorp s.v. JO11-1
4
Overbos sv. JO11-1
Zaterdag 14 mei
5
Koninklijke HFC JO11-2
4
Overbos sv. JO11-1
5
VVC fc JO11-2
1
Pancratius Rksv JO11-3
13
Hoofddorp s.v. JO11-1
4
DSS JO11-1
3
ODIN 59 JO11-1
0
SVIJ JO11-1
Woensdag 11 mei
3
Koninklijke HFC JO11-2
1
VVC fc JO11-2

Wedstrijdschema

DSS JO11-1
JO11-2
Uit
21-05-2022 14:30
veld 5
Nr. 189429
Sportpark Pim Mulier

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. JO11-176015827018
2.ODIN 59 JO11-176013519018
3.DSS JO11-174034140012
4.Koninklijke HFC JO11-27304232409
5.Overbos sv. JO11-17304363809
6.VVC fc JO11-27304273709
7.Pancratius Rksv JO11-37205193706
8.SVIJ JO11-17106234003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVIJ JO11-1330016609
2.Hoofddorp s.v. JO11-13201141606
3.Overbos sv. JO11-1210112503
4.VVC fc JO11-221014403
5.SDZ JO11-3310281303
6.Koninklijke HFC JO11-2300361600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WV-HEDW JO11-176104415019
2.KFC JO11-176014920018
3.Purmersteijn JO11-174212613014
4.DEM (RKVV) JO11-173133132010
5.Bloemendaal JO11-17232272809
6.RODA '23 Rksv JO11-17124183005
7.Abcoude fc JO11-17115124104
8.Koninklijke HFC JO11-27007154300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVC fc JO11-166004010018
2.Waterwijk asc JO11-165014811015
3.AS'80 JO11-165015023015
4.RODA '23 Rksv JO11-16204323806
5.Koninklijke HFC JO11-26204253206
6.Abcoude fc JO11-16204213506
7.DSS JO11-16204244806
8.Swift JO11-16006206300

Teambegeleiders (1)

Training

Spelers staan op JO11 Selectie teampagina

Team resultaten

DSSHooKonODIOvePanSVIVVC
DSS JO11-16 - 35 - 9
Hoofddorp s.v. JO11-113 - 44 - 610 - 48 - 112 - 4
Koninklijke HFC JO11-23 - 55 - 41 - 38 - 43 - 1
ODIN 59 JO11-15 - 24 - 18 - 43 - 0
Overbos sv. JO11-15 - 65 - 1
Pancratius Rksv JO11-32 - 103 - 54 - 6
SVIJ JO11-14 - 72 - 56 - 8
VVC fc JO11-24 - 73 - 22 - 65 - 1
HooKonOveSDZSVIVVC
Hoofddorp s.v. JO11-16 - 36 - 3
Koninklijke HFC JO11-21 - 2
Overbos sv. JO11-110 - 2
SDZ JO11-33 - 2
SVIJ JO11-18 - 25 - 2
VVC fc JO11-22 - 3
AbcBloDEMKFCKonPurRODWVH
Abcoude fc JO11-10 - 14 - 30 - 23 - 3
Bloemendaal JO11-15 - 57 - 14 - 44 - 8
DEM (RKVV) JO11-17 - 13 - 67 - 34 - 7
KFC JO11-117 - 37 - 39 - 3
Koninklijke HFC JO11-22 - 43 - 60 - 8
Purmersteijn JO11-13 - 38 - 11 - 42 - 2
RODA '23 Rksv JO11-12 - 35 - 30 - 4
WV-HEDW JO11-18 - 15 - 36 - 1
AS'AbcDSSKonRODSwiVVCWat
AS'80 JO11-17 - 314 - 26 - 013 - 5
Abcoude fc JO11-16 - 47 - 51 - 2
DSS JO11-16 - 510 - 40 - 11
Koninklijke HFC JO11-28 - 27 - 11 - 7
RODA '23 Rksv JO11-16 - 23 - 61 - 6
Swift JO11-16 - 103 - 151 - 14
VVC fc JO11-17 - 010 - 44 - 2
Waterwijk asc JO11-111 - 28 - 2