Zondag 1

6e in poule 2e divisie 2e divisie
13e in poule kwalificatieronde 2 BV
8e in poule 1e ronde (64) BV
16e in poule 2e ronde (32) BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 oktober
1
Barendrecht
1
GVVV
0
Spakenburg
1
Kon. HFC
2
Kozakken Boys
3
HHC Hardenberg
3
Lienden
1
Rijnsb.Boys
1
Katwijk
1
Jong Sparta Rotterdam
4
AFC
1
Excelsior M
3
Jong Almere City FC
2
VVSB
4
De Treffers
1
Scheveningen
2
Jong Vitesse
1
IJsselmeervogels
Zaterdag 20 oktober
0
Scheveningen
3
Jong Almere City FC
0
Excelsior M
1
Kozakken Boys
3
GVVV
2
Spakenburg
1
IJsselmeervogels
0
Kon. HFC
1
HHC Hardenberg
1
Lienden
3
Jong Sparta Rotterdam
2
AFC
1
Rijnsb.Boys
2
Katwijk
0
Jong Vitesse
1
Barendrecht
1
VVSB
3
De Treffers

Wedstrijdschema

Zo 1
VVSB
Thuis
27-10-2018 14:30
Veld: 1
Nr. 12608124CO
SC Cambuur
Zo 1
Uit
30-10-2018 19:45
Nr. 13223263BE
Sportpark: Cambuurplein 44, 8921 RG LEEUWARDEN
Scheveningen
Zo 1
Uit
03-11-2018 14:30
Nr. 12608227CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Zo 1
Excelsior M
Thuis
17-11-2018 14:30
Veld: 1
Nr. 12608125CO
Sparta Rotterdam erdam
Zo 1
Uit
24-11-2018 15:30
Nr. 12608347CO
Sportpark: Spartapark-Noord 1, 3027 VW ROTTERDAM
Zo 1
HHC Hardenberg
Thuis
01-12-2018 14:00
Nr. 12608126CO
Rijnsb.Boys
Zo 1
Uit
08-12-2018 15:30
Nr. 12608212CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
Zo 1
GVVV
Thuis
15-12-2018 14:00
Veld: 1
Nr. 12608127CO
Katwijk O23
Zo 1
Uit
12-01-2019 15:30
Nr. 12608247CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zo 1
De Treffers
Thuis
20-01-2019 14:00
Veld: 1
Nr. 12608128CO
Lienden
Zo 1
Uit
27-01-2019 14:30
Nr. 12608299CO
Sportpark: Molenstraat 18, 4033 AV LIENDEN
Zo 1
Barendrecht
Thuis
02-02-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608129CO
AFC O23
Zo 1
Uit
10-02-2019 14:30
Nr. 12608113CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Zo 1
Vitesse tesse
Thuis
17-02-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608130CO
Excelsior M
Zo 1
Uit
23-02-2019 14:30
Nr. 12608182CO
Sportpark: Lavendelstraat 2, 3142 NC MAASSLUIS
Zo 1
Scheveningen
Thuis
09-03-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608131CO
VVSB
Zo 1
Uit
16-03-2019 18:00
Nr. 12608200CO
Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT
Zo 1
IJsselmeervogels
Thuis
23-03-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608132CO
Zo 1
Rijnsb.Boys
Thuis
30-03-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608133CO
GVVV
Zo 1
Uit
06-04-2019 14:30
Nr. 12608099CO
Sportpark: Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL
Zo 1
Sparta Rotterdam erdam
Thuis
14-04-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608134CO
HHC Hardenberg
Zo 1
Uit
20-04-2019 14:30
Nr. 12608287CO
Sportpark: Hessenweg 74 A, 7771 RG HARDENBERG
Almere City FC FC
Zo 1
Uit
04-05-2019 15:30
Nr. 12608373CO
Sportpark: Competitieweg 20, 1318 EA ALMERE
Zo 1
Spakenburg
Thuis
11-05-2019 14:30
Veld: 1
Nr. 12608135CO
Kozakken Boys
Zo 1
Uit
18-05-2019 18:00
Nr. 12608272CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Zo 1
Katwijk O23
Thuis
25-05-2019 15:30
Veld: 1
Nr. 12608136CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJsselmeervogels96211910020
2.AFC96122514019
3.Jong Sparta Rotterdam96122114019
4.Katwijk95221813017
5.Rijnsb.Boys95132016016
6.Kon. HFC9504129015
7.De Treffers94231615014
8.GVVV93422016013
9.HHC Hardenberg94141714013
10.Spakenburg94141314013
11.Jong Almere City FC93241518011
12.Kozakken Boys93151518010
13.Excelsior M93151215010
14.Barendrecht9315918010
15.Jong Vitesse9234101209
16.Lienden9234151809
17.Scheveningen9225112108
18.VVSB9027152802
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Harkemase Boys11006103
2.VVSB11006103
3.ASWH11004003
4.Spakenburg11004103
5.DOVO11003003
6.OFC11003003
7.TEC11003003
8.Eemdijk11004203
9.Rijnsb.Boys11003103
10.Alcides11002003
11.FC Lisse11002003
12.Scheveningen11002003
13.Kon. HFC11003203
14.ONS Sneek11003203
15.Excelsior M11002103
16.Groene Ster11002103
17.Urk11001003
18.IJsselmeervogels10102201
19.Gemert10101101
20.Hoek10101101
21.Barendrecht10101101
22.DFS sv10101101
23.Flevo Boys10101101
24.HSC '2110101101
25.Marvilde10101101
26.OJC ROSMALEN10101101
27.Te Werve10101101
28.De Treffers10101101
29.EVV10100001
30.RKAV Volendam10100001
31.Alverna00000000
32.Bekkerveld 100000000
33.Goes00000000
34.JOS Watergraafsmeer00000000
35.OSS'2000000000
36.Quick '2000000000
37.Sportlust '4600000000
38.Zaanlandia00000000
39.JVC Cuijk10012300
40.FC 's-Gravenzande10011200
41.Lienden10011200
42.SteDoCo10011200
43.Blauw Geel'38/JUMBO10010100
44.Dongen10010100
45.UNA10012400
46.Ajax10011300
47.DZC '6810010200
48.SJC10010200
49.VVOG10010200
50.Wittenhorst 110011400
51.GVVV10010300
52.HHC Hardenberg10010300
53.Quick Boys10010300
54.Uno Animo10011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ajax11007003
2.ADO Den Haag11006003
3.AZ11006003
4.Roda JC11006003
5.AFC11005003
6.Fortuna Sittard11005003
7.Feyenoord11004003
8.Kon. HFC11004003
9.PSV11004003
10.ASWH11004103
11.Spakenburg11003003
12.VVV-Venlo11003003
13.FC Emmen11003103
14.Kozakken Boys11003103
15.Go Ahead Eagles11002003
16.RKC Waalwijk11002003
17.FC Twente11002003
18.FC Utrecht11002003
19.Noordwijk11003203
20.Groene Ster11002103
21.Heracles Almelo11002103
22.Vitesse11002103
23.Willem II11002103
24.Almere City FC11001003
25.ODIN 5911001003
26.PEC Zwolle11001003
27.De Graafschap10102201
28.VVSB10102201
29.SC Cambuur10102201
30.Excelsior10102201
31.N.E.C.10102201
32.Scheveningen10102201
33.TOP Oss10101101
34.Urk10101101
35.DOVO10101101
36.Rijnsb.Boys10101101
37.sc Heerenveen10100001
38.Katwijk10100001
39.Sparta Rotterdam10012300
40.FC Den Bosch10011200
41.TEC10011200
42.FC Volendam10011200
43.RKAV Volendam10011200
44.FC Dordrecht10010100
45.FC Lisse10010100
46.Staphorst10010100
47.OFC10011300
48.ONS Sneek10011300
49.FC Eindhoven10010200
50.FC Groningen10010200
51.MVV10010200
52.NAC Breda10010200
53.Eemdijk10011400
54.DFS sv10010300
55.Westlandia10010300
56.Excelsior M10010400
57.Gemert10010400
58.Harkemase Boys10010400
59.Helmond Sport10010500
60.Telstar10010500
61.Alcides10010600
62.DVS'33 Ermelo10010600
63.OJC ROSMALEN10010600
64.Te Werve10010700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO Den Haag00000000
2.AFC00000000
3.Ajax00000000
4.Almere City FC00000000
5.ASWH00000000
6.AZ00000000
7.SC Cambuur00000000
8.FC Emmen00000000
9.Feyenoord00000000
10.Fortuna Sittard00000000
11.Go Ahead Eagles00000000
12.De Graafschap00000000
13.Groene Ster00000000
14.Heracles Almelo00000000
15.sc Heerenveen00000000
16.Kon. HFC00000000
17.Kozakken Boys00000000
18.N.E.C.00000000
19.Noordwijk00000000
20.ODIN 5900000000
21.TOP Oss00000000
22.PEC Zwolle00000000
23.PSV00000000
24.RKC Waalwijk00000000
25.Roda JC00000000
26.Spakenburg00000000
27.FC Twente00000000
28.Urk00000000
29.FC Utrecht00000000
30.Vitesse00000000
31.VVV-Venlo00000000
32.Willem II00000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Team resultaten

AFCBarDeTExcGVVHHCIJsJonJonJonKatKonKozLieRijSchSpaVVS
AFC4 - 14 - 15 - 11 - 0
Barendrecht1 - 10 - 41 - 03 - 0
De Treffers4 - 01 - 41 - 04 - 1
Excelsior M3 - 01 - 00 - 20 - 11 - 2
GVVV4 - 23 - 41 - 12 - 23 - 2
HHC Hardenberg2 - 01 - 31 - 12 - 30 - 1
IJsselmeervogels4 - 12 - 11 - 01 - 03 - 3
Jong Almere City FC0 - 04 - 10 - 23 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 25 - 33 - 11 - 22 - 0
Jong Vitesse0 - 12 - 11 - 10 - 10 - 1
Katwijk2 - 41 - 11 - 12 - 1
Kon. HFC3 - 13 - 13 - 21 - 2
Kozakken Boys0 - 12 - 52 - 30 - 1
Lienden1 - 13 - 12 - 33 - 4
Rijnsb.Boys2 - 24 - 31 - 21 - 34 - 0
Scheveningen3 - 31 - 11 - 30 - 31 - 2
Spakenburg1 - 02 - 22 - 10 - 1
VVSB2 - 41 - 31 - 32 - 23 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

ADOAFCAjaAlcAlmASWAZDeGDFSDOVDVSEemExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCLFCTFCUFCVFeyForGemGoAGroHarHelHerKatKonKozMVVNECNACNooODIOFCOJCONSPECPSVRijRKARKCRodSCCscHSchSpaSpaStaTeWTECTelTOPUrkVitVVSVVVWesWil
ADO Den Haag
AFC5 - 0
Ajax
Alcides0 - 6
Almere City FC1 - 0
ASWH
AZ
De Graafschap
DFS sv
DOVO1 - 1
DVS'33 Ermelo0 - 6
Eemdijk1 - 4
Excelsior M0 - 4
Excelsior2 - 2
FC Den Bosch1 - 2
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen
FC Groningen0 - 2
FC Lisse
FC Twente
FC Utrecht2 - 0
FC Volendam1 - 2
Feyenoord
Fortuna Sittard
Gemert0 - 4
Go Ahead Eagles2 - 0
Groene Ster2 - 1
Harkemase Boys
Helmond Sport0 - 5
Heracles Almelo
Katwijk0 - 0
Kon. HFC4 - 0
Kozakken Boys3 - 1
MVV
N.E.C.
NAC Breda
Noordwijk3 - 2
ODIN 591 - 0
OFC1 - 3
OJC ROSMALEN0 - 6
ONS Sneek
PEC Zwolle
PSV
Rijnsb.Boys1 - 1
RKAV Volendam1 - 2
RKC Waalwijk2 - 0
Roda JC
SC Cambuur
sc Heerenveen
Scheveningen2 - 2
Spakenburg3 - 0
Sparta Rotterdam
Staphorst0 - 1
Te Werve0 - 7
TEC
Telstar
TOP Oss
Urk
Vitesse
VVSB2 - 2
VVV-Venlo
Westlandia0 - 3
Willem II

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e ronde (32) BV".