Zondag 1

11e in poule Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 30 april
UNA
Jong Sparta Rotterdam
Zaterdag 29 april
4
Jong FC Twente
1
De Treffers
1
Kon. HFC
2
Excelsior M
1
Spakenburg
2
Kozakken Boys
2
AFC
4
HHC Hardenberg
1
Lienden
0
Jong AZ
1
VVSB
2
Barendrecht
0
GVVV
3
TEC
1
Jong Vitesse
2
Katwijk
Zondag 23 april
4
De Treffers
0
Lienden
Zaterdag 22 april
3
Barendrecht
1
Jong Vitesse
1
Excelsior M
1
Jong FC Twente
3
Jong AZ
1
GVVV
4
Kozakken Boys
0
AFC
1
HHC Hardenberg
1
Kon. HFC
2
Katwijk
3
UNA
2
TEC
2
Spakenburg
3
Jong Sparta Rotterdam
3
VVSB
Maandag 17 april
0
VVSB
5
Lienden
0
De Treffers
2
AFC
4
Kon. HFC
1
Barendrecht

Wedstrijdschema

De Treffers
Kon. HFC
Uit
06-05-2017 18:00
Nr. 240-CO
Sportpark: Nijerf 1, 6562 KW GROESBEEK
Kon. HFC
Jong FC Twente
Thuis
13-05-2017 18:00
Nr. 70-CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong AZ3222648127072
2.Kozakken Boys32166106752054
3.De Treffers32131186552050
4.Katwijk32131094740049
5.GVVV32138114855047
6.Excelsior M321210104638046
7.Barendrecht321210105451046
8.VVSB321210105959046
9.Jong Sparta Rotterdam31111196759044
10.TEC32135145163044
11.Kon. HFC32119124846042
12.Lienden32119124948042
13.AFC32117145261139
14.UNA31115155373038
15.HHC Hardenberg32811133651035
16.Spakenburg32810145763034
17.Jong Vitesse32113186272333
18.Jong FC Twente3257203163022

Er zijn geen standen bekend voor de pool "KNVB beker 2e ronde".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "KNVB beker 1e ronde".

Team nieuws

Interview met Wouter Haarmans

Vrijdag 28 april
Tom (rechts op de bar) kreeg ondersteuning van twee andere redacteuren: Finn en Dani Geeven.

Inleiding
In de vorige nieuwsbrief kondigde ik een "korte serie" aan. Onze zoon Tom koos Wouter Haarmans om te interviewen en na de thuiswedstrijd tegen Barendrecht heeft Tom Wouter op ons zonnige terras geïnterviewd.
Tom (rechts op de bar) kreeg ondersteuning van twee andere redacteuren: Finn en Dani Geeven.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (27)

Team resultaten

AFCBarDeTExcGVVHHCJonJonJonJonKatKonKozLieSpaTECUNAVVS
AFC3 - 03 - 21 - 12 - 40 - 14 - 03 - 22 - 61 - 13 - 11 - 41 - 32 - 13 - 22 - 21 - 3
Barendrecht2 - 20 - 22 - 02 - 21 - 31 - 11 - 63 - 12 - 23 - 32 - 02 - 23 - 55 - 04 - 11 - 1
De Treffers0 - 21 - 22 - 04 - 03 - 00 - 02 - 13 - 33 - 22 - 21 - 14 - 01 - 02 - 22 - 22 - 1
Excelsior M1 - 11 - 00 - 01 - 13 - 00 - 21 - 11 - 10 - 00 - 31 - 12 - 21 - 11 - 43 - 42 - 0
GVVV1 - 30 - 03 - 11 - 40 - 01 - 40 - 01 - 01 - 03 - 12 - 12 - 12 - 20 - 35 - 12 - 0
HHC Hardenberg1 - 01 - 01 - 30 - 31 - 21 - 11 - 20 - 03 - 12 - 11 - 13 - 30 - 12 - 00 - 32 - 1
Jong AZ2 - 24 - 23 - 23 - 11 - 11 - 02 - 35 - 00 - 05 - 12 - 02 - 05 - 05 - 15 - 07 - 0
Jong FC Twente1 - 20 - 04 - 11 - 23 - 10 - 12 - 30 - 31 - 50 - 11 - 10 - 31 - 12 - 31 - 30 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 11 - 33 - 12 - 13 - 11 - 11 - 34 - 22 - 12 - 12 - 21 - 22 - 22 - 24 - 03 - 3
Jong Vitesse4 - 20 - 20 - 24 - 14 - 22 - 21 - 34 - 31 - 22 - 01 - 32 - 12 - 23 - 12 - 30 - 4
Katwijk1 - 00 - 22 - 20 - 23 - 30 - 20 - 14 - 13 - 01 - 00 - 04 - 01 - 03 - 12 - 31 - 0
Kon. HFC2 - 04 - 11 - 21 - 21 - 11 - 00 - 11 - 13 - 13 - 44 - 01 - 15 - 11 - 00 - 20 - 0
Kozakken Boys4 - 01 - 31 - 00 - 32 - 34 - 12 - 42 - 02 - 04 - 24 - 02 - 22 - 34 - 33 - 12 - 2
Lienden1 - 12 - 02 - 21 - 11 - 21 - 11 - 01 - 13 - 02 - 10 - 20 - 24 - 10 - 12 - 10 - 2
Spakenburg1 - 22 - 13 - 42 - 10 - 11 - 11 - 05 - 04 - 32 - 21 - 21 - 24 - 25 - 01 - 11 - 1
TEC1 - 01 - 10 - 20 - 24 - 22 - 03 - 02 - 21 - 23 - 42 - 00 - 22 - 12 - 22 - 10 - 6
UNA2 - 22 - 31 - 52 - 11 - 42 - 03 - 11 - 52 - 20 - 15 - 20 - 41 - 01 - 23 - 1
VVSB3 - 21 - 24 - 42 - 03 - 31 - 00 - 32 - 13 - 33 - 10 - 03 - 01 - 40 - 54 - 43 - 2
ADOAjaAlmASWAZWExcFCEFCEFCGFCUFCVFeyGoAHerIJsJodKatKonKozPECPSVRKCSCCscHSpaSpaTECTelUNAVitVVSVVV
ADO Den Haag WK2 - 1
Ajax WK
Almere City FC WK
ASWH ZA
AZ WK1 - 0
Excelsior WK
FC Eindhoven WK1 - 2
FC Emmen WK
FC Groningen WK
FC Utrecht WK1 - 0
FC Volendam WK0 - 0
Feyenoord WK4 - 0
Go Ahead Eagles WK1 - 2
Heracles Almelo WK5 - 0
IJsselmeervogels ZA3 - 1
Jodan Boys ZA
Katwijk ZA
Kon. HFC ZA
Kozakken Boys ZA1 - 6
PEC Zwolle WK2 - 1
PSV WK
RKC Waalwijk WK
SC Cambuur WK
sc Heerenveen WK
Spakenburg ZA2 - 2
Sparta Rotterdam WK3 - 1
TEC ZA0 - 4
Telstar WK
UNA ZA
Vitesse WK4 - 1
VVSB ZA3 - 0
VVV-Venlo WK
AchAchADOAjaAlmASWAZWBarCapDeDDeGDeTDonDVSEVVExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCOFCTFCUFCVFeyForGoAHarHelHerHHCHSCHuiIJsJodJVCKatKonKozLieMVVNECNACOJCPECPSVRijRijRKCRodSCCscHSchSpaSpaTECTelUNAVitVVSVVVWil
Achilles Veen ZA1 - 4
Achilles'29 WK
ADO Den Haag WK
Ajax WK5 - 0
Almere City FC WK
ASWH ZA
AZ WK
Barendrecht ZA0 - 1
Capelle ZA0 - 4
De Dijk ZO2 - 7
De Graafschap WK
De Treffers ZA0 - 3
Dongen ZO1 - 3
DVS '33 Ermelo ZA1 - 4
EVV ZO0 - 3
Excelsior M ZA1 - 1
Excelsior WK
FC Den Bosch WK2 - 3
FC Dordrecht WK
FC Eindhoven WK
FC Emmen WK
FC Groningen WK
FC Oss WK
FC Twente WK1 - 3
FC Utrecht WK
FC Volendam WK3 - 3
Feyenoord WK4 - 1
Fortuna Sittard WK
Go Ahead Eagles WK
Harkemase Boys ZA
Helmond Sport WK
Heracles Almelo WK
HHC Hardenberg ZA1 - 1
HSC '21 ZO1 - 5
Huizen ZA
IJsselmeervogels ZA3 - 1
Jodan Boys ZA
JVC Cuijk ZO1 - 3
Katwijk ZA2 - 1
Kon. HFC ZA6 - 1
Kozakken Boys ZA3 - 0
Lienden ZA1 - 4
MVV WK
N.E.C. WK0 - 0
NAC Breda WK0 - 2
OJC Rosmalen ZO
PEC Zwolle WK
PSV WK4 - 0
Rijnsburgse Boys ZA0 - 2
Rijnvogels ZA0 - 1
RKC Waalwijk WK
Roda JC WK
SC Cambuur WK
sc Heerenveen WK1 - 1
Scheveningen ZA1 - 2
Spakenburg ZA2 - 1
Sparta Rotterdam WK3 - 1
TEC ZA
Telstar WK
UNA ZA1 - 0
Vitesse WK
VVSB ZA
VVV-Venlo WK
Willem II WK