Zondag 1

23e in poule 1e ronde (64) BV
3e in poule kwalificatieronde 2 BV
3e in poule 2e divisie A
20e in poule 2e ronde (32) BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 oktober
2
Jong Sparta Rotterdam
2
Lienden
5
Katwijk
0
Rijnsb.Boys
4
GVVV
1
Achilles '29
5
Kon. HFC
1
Barendrecht
1
Excelsior M
1
Kozakken Boys
0
Dijk De
3
FC Lisse
1
De Treffers
2
HHC Hardenberg
2
VVSB
2
IJsselmeervogels
Zondag 8 oktober
2
TEC
0
AFC
Woensdag 11 oktober
1
FC Lisse
1
Hoek
Zaterdag 14 oktober
2
FC Lisse
3
Excelsior M
1
IJsselmeervogels
5
De Treffers
2
Kozakken Boys
2
GVVV
3
Rijnsb.Boys
1
Jong Sparta Rotterdam
1
Barendrecht
3
Dijk De
0
HHC Hardenberg
1
Katwijk
0
Achilles '29
2
TEC
Zondag 15 oktober
0
AFC
1
VVSB
1
Lienden
1
Kon. HFC

Wedstrijdschema

Zo 1
GVVV
Thuis
21-10-2017 15:00
Veld: 1
Nr. 11598813CO
Scheidsrechter: L.E. Cantineau,
GVVV
Zo 1
Uit
24-10-2017 19:45
Nr. 12223107BE
Scheidsrechter: C. Mulder, Sportpark: Verlengde Sportlaan 5, 3905 AE VEENENDAAL
Zo 1
VVSB
Thuis
28-10-2017 14:00
Nr. 11598814CO
IJsselmeervogels
Zo 1
Uit
04-11-2017 15:30
Nr. 11598832CO
Sportpark: Westdijk 14, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zo 1
Achilles '29
Thuis
18-11-2017 14:00
Nr. 11598815CO
AFC
Zo 1
Uit
26-11-2017 14:30
Nr. 11598799CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Zo 1
Kozakken Boys
Thuis
02-12-2017 14:00
Nr. 11598816CO
De Treffers
Zo 1
Uit
10-12-2017 14:30
Nr. 11599038CO
Sportpark: Nijerf 1, 6562 KW GROESBEEK
Zo 1
Jong Sparta Rotterdam
Thuis
16-12-2017 14:00
Nr. 11598817CO
Rijnsb.Boys
Zo 1
Uit
13-01-2018 15:30
Nr. 11598937CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
GVVV
Zo 1
Uit
20-01-2018 15:30
Nr. 11598784CO
Sportpark: Verlengde Sportlaan 5, 3905 AE VEENENDAAL
Zo 1
FC Lisse
Thuis
27-01-2018 14:00
Nr. 11598818CO
VVSB
Zo 1
Uit
03-02-2018 18:00
Nr. 11598905CO
Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT
Zo 1
Dijk De
Thuis
17-02-2018 15:00
Nr. 11598819CO
TEC
Zo 1
Uit
25-02-2018 14:30
Nr. 11598973CO
Sportpark: Predikbroedersweg 3, 4003 AL TIEL
Zo 1
Excelsior M
Thuis
03-03-2018 15:00
Nr. 11598820CO
Zo 1
IJsselmeervogels
Thuis
10-03-2018 15:00
Nr. 11598821CO
Barendrecht
Zo 1
Uit
17-03-2018 15:30
Nr. 11598872CO
Sportpark: Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT
Zo 1
Lienden
Thuis
31-03-2018 15:00
Nr. 11598822CO
Achilles '29
Zo 1
Uit
07-04-2018 18:00
Nr. 11599060CO
Sportpark: Cranenburgsestraat 33 A, 6561 AM GROESBEEK
Zo 1
AFC
Thuis
14-04-2018 15:00
Nr. 11598823CO
Kozakken Boys
Zo 1
Uit
21-04-2018 15:30
Nr. 11598994CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Zo 1
De Treffers
Thuis
28-04-2018 15:00
Nr. 11598824CO
Jong Sparta Rotterdam
Zo 1
Uit
05-05-2018 15:30
Nr. 11599080CO
Sportpark: Spartapark-Noord 1, 3027 VW ROTTERDAM
Zo 1
HHC Hardenberg
Thuis
12-05-2018 15:30
Nr. 11598825CO
Katwijk
Zo 1
Uit
19-05-2018 18:00
Nr. 11598962CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zo 1
Rijnsb.Boys
Thuis
26-05-2018 18:00
Nr. 11598826CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Utrecht11006003
2.PEC Zwolle11005003
3.Roda JC11005003
4.Ajax11005103
5.SC Cambuur11005103
6.Katwijk11004003
7.PSV11004003
8.VVSB11004103
9.VVV-Venlo11003003
10.FC Groningen11004203
11.Willem II11004203
12.De Treffers11003103
13.FC Twente11003103
14.FC Volendam11003103
15.Go Ahead Eagles11003103
16.N.E.C.11003103
17.Almere City FC11002003
18.Feyenoord11002003
19.Heracles Almelo11002003
20.Achilles '2911004303
21.AZ11003203
22.FC Den Bosch11003203
23.Kon. HFC11003203
24.Dijk De11002103
25.sc Heerenveen11002103
26.FC Eindhoven11001003
27.Fortuna Sittard11001003
28.GVVV11001003
29.RKC Waalwijk11001003
30.De Graafschap10101101
31.FC Lisse10101101
32.Hoek10101101
33.Kozakken Boys10101101
34.Swift10100001
35.Vitesse10100001
36.NAC Breda10013400
37.MVV10012300
38.Staphorst10012300
39.Zwaluwen10012300
40.Excelsior10011200
41.HHC Hardenberg10011200
42.FC Dordrecht10010100
43.Noordwijk10010100
44.Sparta Nijkerk10010100
45.Sparta Rotterdam10010100
46.csv Apeldoorn10012400
47.Hercules10012400
48.Barendrecht10011300
49.FC Emmen10011300
50.ONS Sneek10011300
51.Quick Boys10011300
52.Genemuiden SC10011300
53.ADO Den Haag10010200
54.FC Oss10010200
55.Rijnsb.Boys10010200
56.Telstar10011400
57.Blauw Geel'38/JUMBO10010300
58.Helmond Sport10011500
59.Scheveningen10011500
60.SDC Putten10010400
61.Ter Leede10010400
62.Capelle10010500
63.Meern De10010500
64.Ajax10010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GVVV11007003
2.Capelle11006103
3.Kon. HFC11004003
4.Swift11003003
5.Hoek11003103
6.SDC Putten11003103
7.Dijk De11002003
8.Genemuiden SC11002003
9.Achilles '2911003203
10.Blauw Geel'38/JUMBO11003203
11.Noordwijk11003203
12.Ter Leede11003203
13.ONS Sneek11002103
14.Quick Boys11002103
15.Barendrecht11001003
16.csv Apeldoorn11001003
17.HHC Hardenberg11001003
18.Zwaluwen11001003
19.EVV10103301
20.VVSB10103301
21.Dongen10102201
22.Hercules10102201
23.Ajax10101101
24.Be Quick 188710101101
25.Excelsior M10101101
26.FC Lisse10101101
27.Meern De10101101
28.Rijnsb.Boys10101101
29.TEC10101101
30.VC Vlissingen10101101
31.Harkemase Boys10100001
32.Scheveningen10100001
33.Sparta Nijkerk10100001
34.Spijkenisse10100001
35.Staphorst10100001
36.UNA10100001
37.ACV00000000
38.ADO '2000000000
39.BVV/Timmermans Infra00000000
40.Chevremont00000000
41.d' Olde Veste'54 100000000
42.DHC00000000
43.DOVO00000000
44.Gemert00000000
45.Groene Ster00000000
46.JVC Cuijk00000000
47.OJC Rosmalen00000000
48.Purmersteijn00000000
49.Nuenen00000000
50.ZSV00000000
51.IJsselmeervogels10012300
52.OFC10012300
53.Quick10012300
54.Spakenburg10012300
55.DVS'33 Ermelo10011200
56.DFS sv10011200
57.HSC '2110010100
58.Lienden10010100
59.Quick '2010010100
60.VVOG10010100
61.ASWH10011300
62.ODIN 5910011300
63.AFC10010200
64.Buitenpost10010200
65.HBS10010300
66.Westlandia10010400
67.Altius 110011600
68.Magreb '9010010700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk7700203021
2.GVVV8512149016
3.Kon. HFC8422189014
4.Lienden84221715014
5.IJsselmeervogels83411210013
6.HHC Hardenberg84131413013
7.Kozakken Boys83321810012
8.Dijk De84041516012
9.De Treffers83231715011
10.VVSB82421113010
11.Excelsior M8242810010
12.Barendrecht83141620010
13.TEC8224111608
14.Achilles '298224132008
15.Rijnsb.Boys7214101507
16.FC Lisse7133121506
17.AFC711541304
18.Jong Sparta Rotterdam803571503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles '2900000000
2.Ajax00000000
3.Almere City FC00000000
4.AZ00000000
5.De Treffers00000000
6.Dijk De00000000
7.FC Den Bosch00000000
8.FC Eindhoven00000000
9.FC Groningen00000000
10.FC Twente00000000
11.FC Utrecht00000000
12.FC Volendam00000000
13.Feyenoord00000000
14.Fortuna Sittard00000000
15.Go Ahead Eagles00000000
16.GVVV00000000
17.Heracles Almelo00000000
18.Hoek00000000
19.Katwijk00000000
20.Kon. HFC00000000
21.Kozakken Boys00000000
22.N.E.C.00000000
23.PEC Zwolle00000000
24.PSV00000000
25.RKC Waalwijk00000000
26.Roda JC00000000
27.SC Cambuur00000000
28.sc Heerenveen00000000
29.Swift00000000
30.VVSB00000000
31.VVV-Venlo00000000
32.Willem II00000000

Team nieuws

STEUN ONS EERSTE IN DE STRIJD OM DE KNVB BEKER

Woensdag 18 oktober

Wat was het een feest... met 10 bussen naar Heracles om het Eerste te steunen in de bekerwedstrijd. Briljant hoe een amateurclub zoveel mensen op de been heeft weten te brengen. In het overwegend rustige Almelo werd zelfs de snelweg afgezet omdat die ene club op bezoek kwam!


Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (21)

Team resultaten

AchADOAjaAjaAlmAZBarBlaCapcsvDeGDeTDijExcFCDFCDFCEFCEFCGFCLFCOFCTFCUFCVFeyForGenGoAGVVHelHerHerHHCHoeKatKonKozMeeMVVNECNACNooONSPECPSVQuiRijRKCRodSCCscHSchSDCSpaSpaStaSwiTelTerVitVVSVVVWilZwa
Achilles '294 - 3
ADO Den Haag
Ajax0 - 6
Ajax
Almere City FC
AZ
Barendrecht1 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 3
Capelle0 - 5
csv Apeldoorn2 - 4
De Graafschap
De Treffers
Dijk De2 - 1
Excelsior1 - 2
FC Den Bosch
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen1 - 3
FC Groningen
FC Lisse1 - 1
FC Oss0 - 2
FC Twente
FC Utrecht
FC Volendam
Feyenoord2 - 0
Fortuna Sittard
Genemuiden SC1 - 3
Go Ahead Eagles
GVVV1 - 0
Helmond Sport1 - 5
Heracles Almelo
Hercules2 - 4
HHC Hardenberg
Hoek
Katwijk4 - 0
Kon. HFC
Kozakken Boys1 - 1
Meern De0 - 5
MVV2 - 3
N.E.C.
NAC Breda
Noordwijk0 - 1
ONS Sneek1 - 3
PEC Zwolle
PSV
Quick Boys1 - 3
Rijnsb.Boys0 - 2
RKC Waalwijk1 - 0
Roda JC
SC Cambuur
sc Heerenveen
Scheveningen1 - 5
SDC Putten0 - 4
Sparta Nijkerk0 - 1
Sparta Rotterdam
Staphorst2 - 3
Swift0 - 0
Telstar
Ter Leede
Vitesse
VVSB4 - 1
VVV-Venlo
Willem II
Zwaluwen2 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

AchAFCBarDeTDijExcFCLGVVHHCIJsJonKatKonKozLieRijTECVVS
Achilles '293 - 02 - 21 - 40 - 2
AFC0 - 31 - 42 - 00 - 1
Barendrecht1 - 33 - 43 - 21 - 1
De Treffers1 - 23 - 32 - 01 - 2
Dijk De6 - 10 - 31 - 01 - 3
Excelsior M1 - 11 - 11 - 1
FC Lisse2 - 32 - 21 - 3
GVVV4 - 13 - 01 - 02 - 1
HHC Hardenberg2 - 00 - 12 - 14 - 3
IJsselmeervogels1 - 52 - 01 - 11 - 0
Jong Sparta Rotterdam2 - 21 - 30 - 12 - 2
Katwijk2 - 03 - 25 - 04 - 0
Kon. HFC5 - 10 - 14 - 1
Kozakken Boys1 - 15 - 04 - 12 - 2
Lienden3 - 03 - 20 - 31 - 12 - 1
Rijnsb.Boys3 - 20 - 03 - 12 - 3
TEC2 - 01 - 11 - 22 - 2
VVSB1 - 31 - 12 - 20 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e ronde (32) BV".