Zondag 1

13e in poule Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong AZ3423748529076
2.Kozakken Boys34176117054057
3.Katwijk34151095242055
4.De Treffers34141287055054
5.Excelsior M341310115243049
6.Lienden34139125248048
7.Jong Sparta Rotterdam341211117467047
8.Barendrecht341211115757047
9.VVSB341211116264047
10.GVVV34138135163047
11.AFC34137145963145
12.TEC34136155367045
13.Kon. HFC34119144950042
14.HHC Hardenberg341011134153041
15.UNA34125175779041
16.Spakenburg34910156166037
17.Jong Vitesse34114196679334
18.Jong FC Twente3467213264025

Er zijn geen standen bekend voor de pool "KNVB beker 2e ronde".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "KNVB beker 1e ronde".

Team nieuws

Stem op Kevin Sterling!

Dinsdag 20 juni

Goals, goals, goals! Wie maakte afgelopen seizoen de mooiste treffer in de Tweede Divisie? Stemmen kan hier

Toon al het nieuws

Spelers (27)

Team resultaten

AFCBarDeTExcGVVHHCJonJonJonJonKatKonKozLieSpaTECUNAVVS
AFC3 - 03 - 23 - 11 - 12 - 40 - 14 - 03 - 22 - 61 - 13 - 11 - 41 - 32 - 13 - 22 - 21 - 3
Barendrecht1 - 42 - 20 - 22 - 02 - 21 - 31 - 11 - 63 - 12 - 23 - 32 - 02 - 23 - 55 - 04 - 11 - 1
De Treffers0 - 21 - 22 - 04 - 03 - 00 - 02 - 13 - 33 - 22 - 23 - 11 - 14 - 01 - 02 - 22 - 22 - 1
Excelsior M1 - 11 - 00 - 01 - 13 - 00 - 21 - 11 - 15 - 20 - 00 - 31 - 12 - 21 - 11 - 43 - 42 - 0
GVVV1 - 30 - 03 - 11 - 40 - 01 - 40 - 02 - 51 - 01 - 03 - 12 - 12 - 12 - 20 - 35 - 12 - 0
HHC Hardenberg1 - 01 - 01 - 30 - 31 - 21 - 11 - 20 - 03 - 12 - 11 - 13 - 30 - 12 - 00 - 32 - 13 - 1
Jong AZ2 - 22 - 24 - 23 - 23 - 11 - 11 - 02 - 35 - 00 - 05 - 12 - 02 - 05 - 05 - 15 - 07 - 0
Jong FC Twente1 - 20 - 04 - 11 - 23 - 10 - 12 - 30 - 31 - 50 - 11 - 10 - 30 - 11 - 12 - 31 - 30 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 11 - 33 - 12 - 13 - 11 - 11 - 34 - 22 - 12 - 12 - 21 - 22 - 21 - 32 - 24 - 03 - 3
Jong Vitesse4 - 20 - 22 - 20 - 24 - 14 - 22 - 21 - 34 - 31 - 22 - 01 - 32 - 12 - 23 - 12 - 30 - 4
Katwijk1 - 00 - 22 - 20 - 23 - 13 - 30 - 20 - 14 - 13 - 01 - 00 - 04 - 01 - 03 - 12 - 31 - 0
Kon. HFC2 - 04 - 11 - 21 - 21 - 11 - 00 - 10 - 11 - 13 - 13 - 44 - 01 - 15 - 11 - 00 - 20 - 0
Kozakken Boys4 - 01 - 31 - 00 - 32 - 34 - 12 - 42 - 02 - 04 - 24 - 02 - 22 - 34 - 33 - 13 - 02 - 2
Lienden1 - 12 - 02 - 21 - 11 - 21 - 11 - 01 - 13 - 02 - 10 - 20 - 22 - 04 - 10 - 12 - 10 - 2
Spakenburg1 - 22 - 13 - 42 - 10 - 11 - 11 - 05 - 04 - 32 - 21 - 21 - 21 - 24 - 25 - 01 - 11 - 1
TEC1 - 01 - 10 - 20 - 24 - 22 - 00 - 23 - 02 - 21 - 23 - 42 - 00 - 22 - 12 - 22 - 10 - 6
UNA2 - 22 - 31 - 52 - 11 - 41 - 22 - 03 - 13 - 11 - 52 - 20 - 15 - 20 - 41 - 01 - 23 - 1
VVSB3 - 21 - 24 - 42 - 03 - 31 - 00 - 32 - 13 - 33 - 10 - 03 - 01 - 40 - 54 - 42 - 23 - 2
ADOAjaAlmASWAZWExcFCEFCEFCGFCUFCVFeyGoAHerIJsJodKatKonKozPECPSVRKCSCCscHSpaSpaTECTelUNAVitVVSVVV
ADO Den Haag WK2 - 1
Ajax WK
Almere City FC WK
ASWH ZA
AZ WK1 - 0
Excelsior WK
FC Eindhoven WK1 - 2
FC Emmen WK
FC Groningen WK
FC Utrecht WK1 - 0
FC Volendam WK0 - 0
Feyenoord WK4 - 0
Go Ahead Eagles WK1 - 2
Heracles Almelo WK5 - 0
IJsselmeervogels ZA3 - 1
Jodan Boys ZA
Katwijk ZA
Kon. HFC ZA
Kozakken Boys ZA1 - 6
PEC Zwolle WK2 - 1
PSV WK
RKC Waalwijk WK
SC Cambuur WK
sc Heerenveen WK
Spakenburg ZA2 - 2
Sparta Rotterdam WK3 - 1
TEC ZA0 - 4
Telstar WK
UNA ZA
Vitesse WK4 - 1
VVSB ZA3 - 0
VVV-Venlo WK
AchAchADOAjaAlmASWAZWBarCapDeDDeGDeTDonDVSEVVExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCOFCTFCUFCVFeyForGoAHarHelHerHHCHSCHuiIJsJodJVCKatKonKozLieMVVNECNACOJCPECPSVRijRijRKCRodSCCscHSchSpaSpaTECTelUNAVitVVSVVVWil
Achilles Veen ZA1 - 4
Achilles'29 WK
ADO Den Haag WK
Ajax WK5 - 0
Almere City FC WK
ASWH ZA
AZ WK
Barendrecht ZA0 - 1
Capelle ZA0 - 4
De Dijk ZO2 - 7
De Graafschap WK
De Treffers ZA0 - 3
Dongen ZO1 - 3
DVS '33 Ermelo ZA1 - 4
EVV ZO0 - 3
Excelsior M ZA1 - 1
Excelsior WK
FC Den Bosch WK2 - 3
FC Dordrecht WK
FC Eindhoven WK
FC Emmen WK
FC Groningen WK
FC Oss WK
FC Twente WK1 - 3
FC Utrecht WK
FC Volendam WK3 - 3
Feyenoord WK4 - 1
Fortuna Sittard WK
Go Ahead Eagles WK
Harkemase Boys ZA
Helmond Sport WK
Heracles Almelo WK
HHC Hardenberg ZA1 - 1
HSC '21 ZO1 - 5
Huizen ZA
IJsselmeervogels ZA3 - 1
Jodan Boys ZA
JVC Cuijk ZO1 - 3
Katwijk ZA2 - 1
Kon. HFC ZA6 - 1
Kozakken Boys ZA3 - 0
Lienden ZA1 - 4
MVV WK
N.E.C. WK0 - 0
NAC Breda WK0 - 2
OJC Rosmalen ZO
PEC Zwolle WK
PSV WK4 - 0
Rijnsburgse Boys ZA0 - 2
Rijnvogels ZA0 - 1
RKC Waalwijk WK
Roda JC WK
SC Cambuur WK
sc Heerenveen WK1 - 1
Scheveningen ZA1 - 2
Spakenburg ZA2 - 1
Sparta Rotterdam WK3 - 1
TEC ZA
Telstar WK
UNA ZA1 - 0
Vitesse WK
VVSB ZA
VVV-Venlo WK
Willem II WK