Kon. HFC JO11-3

5e in poule Hoofdklasse (4e fase) N
5e in poule Hoofdklasse (3e fase) N
4e in poule Hoofdklasse (2e fase) N
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
2
HBC JO11-1
10
Sporting Martinus JO11-1
4
ADO '20 JO11-1
8
DWS afc JO11-1
5
Koninklijke HFC JO11-3
8
Hoofddorp s.v. JO11-3
19
DCG Rksv JO11-1
2
Purmerend JO11-2

Wedstrijdschema

Purmerend JO11-2
JO11-3
Uit
21-05-2022 10:30
veld 2
Nr. 212526
Sportpark Weidevenne

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DCG Rksv JO11-166006613018
2.DWS afc JO11-165012818015
3.Sporting Martinus JO11-164023013012
4.HBC JO11-15203232606
5.Koninklijke HFC JO11-36204213306
6.Purmerend JO11-24112123004
7.Hoofddorp s.v. JO11-37106235603
8.ADO '20 JO11-1401372101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSS JO11-1330038809
2.Pancratius Rksv JO11-321017903
3.Hillegom sv JO11-1210161903
4.Hoofddorp s.v. JO11-220115801
5.Koninklijke HFC JO11-3201181901
6.HBC JO11-110014500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. JO11-177005726021
2.HBC JO11-165013823015
3.Hillegom sv JO11-175022212015
4.Koninklijke HFC JO11-364023228012
5.Zeeburgia avv JO11-27214332807
6.Alliance '22 sv. JO11-16114223404
7.Pancratius Rksv JO11-26105254503
8.Geel Wit '20 sv. JO11-17007286100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO11-366004417018
2.Geel Wit '20 sv. JO11-165014814015
3.Koninklijke HFC JO11-464022526012
4.Onze Gezellen JO11-16303262809
5.Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-16204111606
6.Bloemendaal JO11-26204233006
7.Alliance '22 sv. JO11-26105213603
8.DSS JO11-36105195003

Teambegeleiders (1)

Team resultaten

ADODCGDWSHBCHilHooKonPurRODSpo
ADO '20 JO11-14 - 82 - 2
DCG Rksv JO11-17 - 15 - 415 - 119 - 213 - 3
DWS afc JO11-18 - 29 - 23 - 1
HBC JO11-17 - 44 - 56 - 22 - 10
Hillegom sv JO11-11 - 11
Hoofddorp s.v. JO11-33 - 112 - 3
Koninklijke HFC JO11-34 - 02 - 93 - 45 - 82 - 8
Purmerend JO11-26 - 3
RODA '23 Rksv JO11-41 - 63 - 5
Sporting Martinus JO11-17 - 11 - 37 - 0
DSSHBCHilHooKonPan
DSS JO11-118 - 215 - 4
HBC JO11-14 - 5
Hillegom sv JO11-1
Hoofddorp s.v. JO11-21 - 4
Koninklijke HFC JO11-34 - 4
Pancratius Rksv JO11-32 - 5
AllGeeHBCHilKonOvePanZee
Alliance '22 sv. JO11-14 - 95 - 74 - 8
Geel Wit '20 sv. JO11-13 - 61 - 81 - 84 - 6
HBC JO11-16 - 12 - 107 - 3
Hillegom sv JO11-14 - 04 - 01 - 33 - 2
Koninklijke HFC JO11-39 - 57 - 65 - 3
Overbos sv. JO11-115 - 85 - 47 - 4
Pancratius Rksv JO11-29 - 63 - 92 - 13
Zeeburgia avv JO11-23 - 34 - 60 - 1
AllBloDSSGeeHaaKonKonOnz
Alliance '22 sv. JO11-23 - 45 - 33 - 4
Bloemendaal JO11-25 - 45 - 43 - 5
DSS JO11-34 - 101 - 10
Geel Wit '20 sv. JO11-113 - 33 - 412 - 2
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-13 - 21 - 21 - 23 - 0
Koninklijke HFC JO11-310 - 511 - 35 - 0
Koninklijke HFC JO11-411 - 30 - 83 - 8
Onze Gezellen JO11-17 - 34 - 33 - 6