Kon. HFC 45+1

2e in poule Veteranen beker poulefase Groep 2 04
10e in poule 1e klasse 1
2e in poule 1e klasse 2
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 mei
8
BVC Bloemendaal 45+1
2
Kadoelen sv. 45+1
7
Parkstad SV 45+1
2
HBC 45+1
Zaterdag 20 mei
0
Kadoelen sv. 45+1
6
Parkstad SV 45+1
2
Blauw Wit (W) 45+1
3
Real Sranang sv. 45+2
3
Zwaluwen 30 HCSV 45+1
1
vv Zwanenburg 45+1
4
IJmuiden vv. 45+2
4
ZCFC 45+1
1
HBC 45+1
0
VVC fc 45+2
5
BVC Bloemendaal 45+1
1
Koninklijke HFC 45+1

Wedstrijdschema

Vet45+1
HBC 45+1
Thuis
03-06-2023 14:45
Veld: 5
Nr. 163081CO
kk (13.45) - verplaatsen?

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RCH 45+133009109
2.Koninklijke HFC 45+131115604
3.VVC fc 45+1310210703
4.BVC Bloemendaal 45+2301221201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwaluwen 30 HCSV 45+1118214621026
2.vv Zwanenburg 45+1117225025023
3.VVC fc 45+2117134119022
4.HBC 45+197023021021
5.Parkstad SV 45+1106135424019
6.BVC Bloemendaal 45+1104423834016
7.Real Sranang sv. 45+2104063145012
8.ZCFC 45+1103253341011
9.Blauw Wit (W) 45+1113262733011
10.Koninklijke HFC 45+110208214406
11.Kadoelen sv. 45+110127234905
12.IJmuiden vv. 45+211128256305
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBC 45+1107212510023
2.Koninklijke HFC 45+197114415022
3.BVC Bloemendaal 45+1107123321022
4.Rijnsburgse Boys 45+1105142721016
5.Olympia Haarlem 45+1104333332015
6.VVC fc 45+1105052426015
7.BSM sv 45+1114253536014
8.FC Lisse 45+194143023013
9.Van Nispen 45+1103162533010
10.SCW 45+19225183208
11.RCH 45+19117183604
12.Koninklijke HFC 45+29117123904

Teambegeleiders (1)

Spelers (24)

Team resultaten

BVCKonRCHVVC
BVC Bloemendaal 45+21 - 10 - 3
Koninklijke HFC 45+11 - 3
RCH 45+13 - 0
VVC fc 45+18 - 12 - 3
BVCBlaHBCIJmKadKonParReaVVCZCFZwavvZ
BVC Bloemendaal 45+18 - 25 - 13 - 81 - 16 - 4
Blauw Wit (W) 45+13 - 36 - 02 - 30 - 45 - 6
HBC 45+12 - 05 - 33 - 01 - 04 - 1
IJmuiden vv. 45+22 - 25 - 32 - 61 - 44 - 4
Kadoelen sv. 45+12 - 25 - 10 - 60 - 56 - 6
Koninklijke HFC 45+10 - 55 - 35 - 01 - 53 - 6
Parkstad SV 45+13 - 47 - 215 - 05 - 24 - 0
Real Sranang sv. 45+24 - 73 - 95 - 13 - 70 - 7
VVC fc 45+26 - 07 - 33 - 18 - 22 - 4
ZCFC 45+13 - 30 - 36 - 22 - 62 - 32 - 4
Zwaluwen 30 HCSV 45+14 - 07 - 26 - 15 - 53 - 1
vv Zwanenburg 45+16 - 07 - 16 - 34 - 23 - 02 - 2
BSMBVCFCLHBCKonKonOlyRCHRijSCWVVCVan
BSM sv 45+12 - 61 - 94 - 13 - 57 - 15 - 1
BVC Bloemendaal 45+15 - 16 - 15 - 03 - 1
FC Lisse 45+15 - 01 - 54 - 2 - 3 - 12 - 3
HBC 45+11 - 11 - 11 - 04 - 15 - 1
Koninklijke HFC 45+12 - 29 - 23 - 110 - 02 - 14 - 1
Koninklijke HFC 45+21 - 24 - 1 - 3 - 30 - 52 - 5
Olympia Haarlem 45+13 - 32 - 32 - 76 - 32 - 3
RCH 45+12 - 57 - 03 - 4 - 2 - 2
Rijnsburgse Boys 45+14 - 28 - 03 - 01 - 14 - 1
SCW 45+10 - 33 - 33 - 5
VVC fc 45+14 - 30 - 34 - 10 - 25 - 15 - 1
Van Nispen 45+14 - 20 - 12 - 54 - 5 -