Kon. HFC JO17-1

1e in poule Divisie 4 A
28e in poule voorronde 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 september
1
Hoofddorp s.v. JO17-1
6
Fortuna Wormerveer sv JO17-1
1
Volendam (rkav) JO17-1
4
Quick Boys JO17-1
5
Koninklijke HFC JO17-1
1
Roda '46 JO17-1
0
IJsselmeervogels JO17-1
1
DEM (RKVV) JO17-1
Zaterdag 9 september
1
DEM (RKVV) JO17-1
3
Hoofddorp s.v. JO17-1
1
Volendam (rkav) JO17-1
2
Fortuna Wormerveer sv JO17-1
7
Roda '46 JO17-1
1
IJsselmeervogels JO17-1
1
Quick Boys JO17-1
4
Koninklijke HFC JO17-1
Dinsdag 19 september
0
Hollandia JO17-1
1
Almere City JO17-1

Wedstrijdschema

Hoofddorp s.v. JO17-1
JO17-1 SEL
Uit
23-09-2023 10:30
veld 1
Nr. 2977CO
Scheidsrechters: A.A.M. (André) van Vliet, Sportpark De IJvelden
JO17-1 SEL
IJsselmeervogels JO17-1
Thuis
30-09-2023 13:00
Veld: 2
Nr. 3028CO
Scheidsrechters: W.T. (Wouter) Mutsaers, kk (12.00-15.15)
DEM (RKVV) JO17-1
JO17-1 SEL
Uit
07-10-2023 10:15
veld 3
Nr. 2962CO
Sportpark DEM
JO17-1 SEL
Fortuna Wormerveer sv JO17-1
Thuis
14-10-2023 13:25
Veld: 2
Nr. 3040CO
IJsselmeervogels JO17-1
JO17-1 SEL
Uit
28-10-2023 14:15
veld 4-IJsselmeervogels
Nr. 2999CO
Sportpark De Westmaat
JO17-1 SEL
Hoofddorp s.v. JO17-1
Thuis
04-11-2023 13:00
Veld: 2
Nr. 2978CO
Fortuna Wormerveer sv JO17-1
JO17-1 SEL
Uit
11-11-2023 14:30
veld 3 - C-veld
Nr. 2975CO
Sportpark Fortuna Wormerveer
JO17-1 SEL
DEM (RKVV) JO17-1
Thuis
18-11-2023 12:50
Veld: 2
Nr. 3012CO
Roda '46 JO17-1
JO17-1 SEL
Uit
25-11-2023 11:15
veld 3
Nr. 3013CO
Sportpark Burg.Buiningpark

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO17-1330012409
2.Fortuna Wormerveer sv JO17-1330010309
3.Roda '46 JO17-1320112706
4.Quick Boys JO17-1320111806
5.DEM (RKVV) JO17-131023503
6.Hoofddorp s.v. JO17-1310251103
7.Volendam (rkav) JO17-130034900
8.IJsselmeervogels JO17-1300341400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PEC Zwolle JO17-1110013003
2.PSV JO17-1110010003
3.Feyenoord JO1711009003
4.AFC 34 JO17-111006103
5.AZ JO17-111005003
6.SC Feyenoord JO17-111006203
7.Fortuna Wormerveer sv JO17-111004003
8.FC Dordrecht JO17-111004103
9.Excelsior M. JO17-111004103
10.Hercules JO17-111004103
11.De Graafschap JO17-111003003
12.FC Volendam JO17-111004203
13.ADO Den Haag JO17-111003103
14.AFC Ajax JO17-111003103
15.FC Utrecht JO17-111003203
16.Almere City JO17-111001003
17.Alphense Boys JO17-111001003
18.AFC JO17-110103301
19.TOGB JO17-110103301
20.FC Eindhoven JO17-110102201
21.Hoofddorp s.v. JO17-110102201
22.Willem II JO17-110102201
23.DEM (RKVV) JO17-110102201
24.Excelsior Rotterdam JO17-110012300
25.Hollandia JO17-110010100
26.Waterwijk asc JO17-110010100
27.Westlandia JO17-110012400
28.Koninklijke HFC JO17-110011300
29.Zeeburgia avv JO17-110011300
30.Alexandria'66 JO17-110011400
31.PVCV JO17-110011400
32.Smitshoek JO17-110011400
33.Spartaan'20 JO17-110010300
34.Orion JO17-110012600
35.Quick JO17-110010400
36.Volendam (rkav) JO17-110011600
37.Quick Boys JO17-110010500
38.Roda '46 JO17-110010900
39.IJsselmeervogels JO17-1100101000
40.UDI'19/CSU JO17-1100101300

Team nieuws

O17-1 houdt aansluiting met de middenmoot

Dinsdag 18 april

Na de sterke uitoverwinning in Wormerveer kwam het Haagse Quick op bezoek aan de Spanjaardslaan. Op een stormachtige dag was de wind de hoofdrolspeler en kwamen zowel Quick als HFC niet echt aan goed voetbal toe. Er werd twee keer gescoord, door ieder team één keer.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (20)

Training

Spelers staan op JO17 Selectie teampagina

Team resultaten

DEMForHooIJsKonQuiRodVol
DEM (RKVV) JO17-11 - 3
Fortuna Wormerveer sv JO17-12 - 1
Hoofddorp s.v. JO17-11 - 61 - 4
IJsselmeervogels JO17-10 - 13 - 6
Koninklijke HFC JO17-15 - 13 - 2
Quick Boys JO17-11 - 4
Roda '46 JO17-17 - 1
Volendam (rkav) JO17-11 - 21 - 4
ADOAFCAFCAFCAZJAleAlmAlpDEMDeGExcExcFCDFCEFCUFCVFeyForHerHolHooIJsKonOriPECPSVPVCQuiQuiRodSCFSmiSpaTOGUDIVolWatWesWilZee
ADO Den Haag JO17-1
AFC 34 JO17-16 - 1
AFC Ajax JO17-1
AFC JO17-13 - 3 (5
AZ JO17-15 - 0
Alexandria'66 JO17-11 - 4
Almere City JO17-1
Alphense Boys JO17-1
DEM (RKVV) JO17-1
De Graafschap JO17-13 - 0
Excelsior M. JO17-1
Excelsior Rotterdam JO17-12 - 3
FC Dordrecht JO17-1
FC Eindhoven JO17-12 - 2 (5
FC Utrecht JO17-1
FC Volendam JO17-14 - 2
Feyenoord JO179 - 0
Fortuna Wormerveer sv JO17-1
Hercules JO17-14 - 1
Hollandia JO17-10 - 1
Hoofddorp s.v. JO17-12 - 2 (4
IJsselmeervogels JO17-1
Koninklijke HFC JO17-11 - 3
Orion JO17-12 - 6
PEC Zwolle JO17-113 - 0
PSV JO17-110 - 0
PVCV JO17-1
Quick Boys JO17-1
Quick JO17-10 - 4
Roda '46 JO17-1
SC Feyenoord JO17-1
Smitshoek JO17-11 - 4
Spartaan'20 JO17-1
TOGB JO17-1
UDI'19/CSU JO17-1
Volendam (rkav) JO17-1
Waterwijk asc JO17-10 - 1
Westlandia JO17-1
Willem II JO17-1
Zeeburgia avv JO17-11 - 3