Zondag 2

1e in poule 4e klasse 04
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
0
HBC 3
4
Badhoevedorp sc. 2
0
KDO sv 3
2
Koninklijke HFC 2
4
RKDES 3
0
HYS 3
12
DSOV 3
0
Velsen Rkvv 5
Woensdag 11 mei
2
KDO sv 3
3
UNO vv 2
3
Hoofddorp s.v. 4
0
Badhoevedorp sc. 2

Wedstrijdschema

DSOV 3
Zon 2
Uit
29-05-2022 10:30
veld 1
Nr. 91619
Scheidsrechters: P.J. (Pierre) Duindam, Sportpark Zijdewinde

Poule stand (1e in poule 4e klasse 04)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC 21713314010042
2.RKDES 31610424622034
3.DSOV 31610336231033
4.Velsen Rkvv 5169254039029
5.Hoofddorp s.v. 4166373233021
6.Badhoevedorp sc. 21752104450017
7.KDO sv 31550102546015
8.UNO vv 2164392840015
9.HBC 3153392136012
10.HYS 3162311255609

Team nieuws

Zondag 2 kampioen,

Dinsdag 17 mei

Een team vol echte HFC’ers werd afgelopen weekend onder toeziend oog van veel publiek, waaronder Hugo Bettink, kampioen door 2-0 te winnen uit bij KDO. Met name de schitterende 2-0 kreeg het publiek in vervoering, een lange bal werd in een keer verlengd over de uitgekomen keeper door onze “show pony" Prass. De buit was binnen, de champagne kon rijkelijk vloeien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Team resultaten

BSMBadDIODSOHBCHYSHooKDOKonRKDUNOVel
BSM sv 23 - 31 - 15 - 20 - 4
Badhoevedorp sc. 26 - 20 - 52 - 27 - 11 - 36 - 30 - 52 - 12 - 5
DIOS sv. 30 - 106 - 44 - 35 - 31 - 41 - 7
DSOV 32 - 07 - 67 - 24 - 04 - 34 - 14 - 33 - 312 - 0
HBC 30 - 42 - 50 - 20 - 01 - 24 - 01 - 20 - 04 - 12 - 8
HYS 33 - 06 - 62 - 63 - 23 - 41 - 30 - 23 - 42 - 11 - 1
Hoofddorp s.v. 41 - 13 - 03 - 12 - 24 - 21 - 21 - 23 - 30 - 1
KDO sv 31 - 06 - 01 - 62 - 12 - 10 - 20 - 42 - 3
Koninklijke HFC 22 - 01 - 11 - 06 - 13 - 15 - 20 - 01 - 11 - 0
RKDES 30 - 43 - 01 - 33 - 14 - 24 - 02 - 23 - 22 - 15 - 25 - 0
UNO vv 23 - 26 - 02 - 53 - 12 - 11 - 23 - 50 - 21 - 1
Velsen Rkvv 51 - 10 - 66 - 23 - 08 - 06 - 13 - 20 - 42 - 12 - 1