Kon. HFC JO16-3 (zo)

6e in poule 2e klasse (3e fase) 03
8e in poule 1e klasse (2e fase) 03
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02
19e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 14 april
3
RODA '23 Rksv JO16-1
1
AFC JO16-3
3
SDW JO16-1
3
DSS JO16-1
2
Buitenboys sc. JO16-1
2
SDZ JO16-2
4
Koninklijke HFC JO16-3
2
WV-HEDW JO16-2 (zo)
Zondag 7 april
3
WV-HEDW JO16-2 (zo)
1
AS'80 JO16-2
3
Swift JO16-1
1
RODA '23 Rksv JO16-1
6
AFC JO16-3
0
Buitenboys sc. JO16-1
9
SDZ JO16-2
1
SDW JO16-1
5
Abcoude fc JO16-1
2
Koninklijke HFC JO16-3

Wedstrijdschema

Swift JO16-1
JO16-3 Zon
Uit
21-04-2024 12:30
veld 2
Nr. 176184CO
Sportpark Olympiaplein
AS'80 JO16-2
JO16-3 Zon
Uit
12-05-2024 10:15
veld 3
Nr. 176133CO
Sportpark Klein Brandt
JO16-3 Zon
RODA '23 Rksv JO16-1
Thuis
26-05-2024 15:00
Veld: 3
Nr. 176162CO
JO16-3 Zon
RODA '23 Rksv JO16-1
Thuis
26-05-2024 15:00
Veld: 3
Nr. 176162CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Swift JO16-17700347021
2.RODA '23 Rksv JO16-186114115019
3.SDZ JO16-274122917013
4.AS'80 JO16-26402266012
5.AFC JO16-374032216012
6.Koninklijke HFC JO16-373131823010
7.Abcoude fc JO16-17223142308
8.WV-HEDW JO16-2 (zo)8206112706
9.DSS JO16-17124112105
10.Buitenboys sc. JO16-1712481805
11.SDW JO16-17016125301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVA/Spartaan JO16-276102814019
2.SCPB'22 JO16-276013210018
3.AFC IJburg JO16-374121312013
4.Sporting Martinus JO16-174032328012
5.Hoofddorp s.v. JO16-273131612010
6.Buitenveldert sc. JO16-16105131503
7.SDZ JO16-2601562201
8.Koninklijke HFC JO16-3500572500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO16-355002813015
2.DCG Rksv JO16-154012610012
3.DSS JO16-25302171509
4.SDZ JO16-35113131604
5.SCPB'22 JO16-45113152004
6.Hoofddorp s.v. JO16-35005123700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAVIC JO16-111008103
2.Muiden sc. JO16-111007003
3.VVA Achterberg JO16-111007003
4.sv Parkhout JO16-211004103
5.DTS JO16-111003003
6.AFC IJburg JO16-111003003
7.TOS-Actief JO16-111004203
8.OSM '75 JO16-111003103
9.TOV JO16-111002003
10.Hollandia T JO16-111003203
11.AFC IJburg JO16-411001003
12.SDOB JO16-111001003
13.Velsenoord FC JO16-110101101
14.VVA/Spartaan JO16-210101101
15.Abcoude fc JO16-100000000
16.Nieuwland ASC JO16-100000000
17.Zuidvogels HSV De JO16-100000000
18.s.v. Enkhuizen JO16-110012300
19.Koninklijke HFC JO16-310010100
20.FC Uitgeest JO16-110010100
21.VVA/Spartaan JO16-110012400
22.Hercules JO16-210011300
23.DESTO JO16-310010200
24.Bilt De FC JO16-210011400
25.Always Forward JO16-310010300
26.Hoofddorp s.v. JO16-210010300
27.TABA afc JO16-210011800
28.DIOS sv. JO16-110010700
29.Renswoude JO16-110010700

Spelers (12)

Team resultaten

AFCAS'AbcBuiDSSKonRODSDWSDZSwiWVH
AFC JO16-36 - 03 - 27 - 1
AS'80 JO16-27 - 014 - 01 - 2
Abcoude fc JO16-10 - 35 - 24 - 43 - 0
Buitenboys sc. JO16-11 - 22 - 21 - 3
DSS JO16-10 - 11 - 10 - 7
Koninklijke HFC JO16-31 - 13 - 24 - 2
RODA '23 Rksv JO16-13 - 12 - 04 - 29 - 0
SDW JO16-12 - 33 - 33 - 62 - 11
SDZ JO16-27 - 03 - 79 - 13 - 2
Swift JO16-18 - 16 - 13 - 14 - 3
WV-HEDW JO16-2 (zo)2 - 13 - 12 - 30 - 3
AFCBuiHooKonSCPSDZSpoVVA
AFC IJburg JO16-31 - 01 - 21 - 03 - 3
Buitenveldert sc. JO16-11 - 27 - 21 - 2
Hoofddorp s.v. JO16-25 - 08 - 10 - 2
Koninklijke HFC JO16-30 - 41 - 2
SCPB'22 JO16-22 - 15 - 05 - 19 - 0
SDZ JO16-21 - 12 - 50 - 3
Sporting Martinus JO16-12 - 36 - 32 - 06 - 4
VVA/Spartaan JO16-25 - 45 - 19 - 4
DCGDSSHooKonSCPSDZ
DCG Rksv JO16-111 - 35 - 22 - 0
DSS JO16-20 - 41 - 33 - 2
Hoofddorp s.v. JO16-33 - 64 - 9
Koninklijke HFC JO16-35 - 43 - 1
SCPB'22 JO16-45 - 13 - 8
SDZ JO16-33 - 76 - 13 - 3
AFCAFCAlwBilDESDIODTSFCUHerHolHooKonMuiOSMRKARenSDOTABTOSTOVVVAVVAVVAVelsvEsvP
AFC IJburg JO16-1
AFC IJburg JO16-41 - 0
Always Forward JO16-3
Bilt De FC JO16-21 - 4
DESTO JO16-3
DIOS sv. JO16-10 - 7
DTS JO16-13 - 0
FC Uitgeest JO16-10 - 1
Hercules JO16-2
Hollandia T JO16-1
Hoofddorp s.v. JO16-20 - 3
Koninklijke HFC JO16-3
Muiden sc. JO16-1
OSM '75 JO16-13 - 1
RKAVIC JO16-1
Renswoude JO16-10 - 7
SDOB JO16-1
TABA afc JO16-21 - 8
TOS-Actief JO16-14 - 2
TOV JO16-12 - 0
VVA Achterberg JO16-1
VVA/Spartaan JO16-1
VVA/Spartaan JO16-2
Velsenoord FC JO16-11 - 1 (5
s.v. Enkhuizen JO16-12 - 3
sv Parkhout JO16-2