Kon. HFC JO16-2 zat

6e in poule Hoofdklasse (3e fase) B
6e in poule Hoofdklasse (2e fase A-cat) D
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-cat) E
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Overbos sv. JO16-1
1
FC Aalsmeer JO16-1
5
RODA '23 Rksv JO16-1
0
Buitenveldert sc. JO16-2
2
VVC fc JO16-1
1
Alliance '22 sv. JO16-1
0
Koninklijke HFC JO16-2
2
Zandvoort s.v. JO16-1
2
SDZ JO16-1
2
BVC Bloemendaal JO16-2
0
DSS JO16-1
2
Sporting Martinus JO16-2
Zaterdag 6 april
2
Zandvoort s.v. JO16-1
1
RODA '23 Rksv JO16-1
4
BVC Bloemendaal JO16-2
2
DSS JO16-1
3
FC Aalsmeer JO16-1
2
Koninklijke HFC JO16-2
0
Alliance '22 sv. JO16-1
2
Overbos sv. JO16-1
3
Buitenveldert sc. JO16-2
1
SDZ JO16-1
3
Sporting Martinus JO16-2
2
VVC fc JO16-1

Wedstrijdschema

Buitenveldert sc. JO16-2
JO16-2 Zat
Uit
20-04-2024 17:45
veld 2
Nr. 162209CO
Scheidsrechters: E. (Eigen) Scheidsrechter, Sportpark Buitenveldert
JO16-2 Zat
BVC Bloemendaal JO16-2
Thuis
25-05-2024 10:25
Veld: 1
Nr. 162223CO
JO16-2 Zat
BVC Bloemendaal JO16-2
Thuis
25-05-2024 10:25
Veld: 1
Nr. 162223CO
JO16-2 Zat
BVC Bloemendaal JO16-2
Thuis
25-05-2024 10:35
Veld: 3
Nr. 162223CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zandvoort s.v. JO16-188004413024
2.VVC fc JO16-186024118018
3.RODA '23 Rksv JO16-185122611016
4.Overbos sv. JO16-185122213016
5.Sporting Martinus JO16-295042024312
6.Koninklijke HFC JO16-293242030011
7.BVC Bloemendaal JO16-283141630010
8.Buitenveldert sc. JO16-283141835010
9.Alliance '22 sv. JO16-18233241709
10.FC Aalsmeer JO16-18206152506
11.SDZ JO16-18116103004
12.DSS JO16-18107203003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SCPB'22 JO16-17700422021
2.Alliance '22 sv. JO16-175112414016
3.Zandvoort s.v. JO16-175022117015
4.Overbos sv. JO16-173131815010
5.VVC fc JO16-17133202606
6.Koninklijke HFC JO16-27124133205
7.DSS JO16-17115112204
8.BVC Bloemendaal JO16-2710682903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alliance '22 sv. JO16-15500195015
2.Zandvoort s.v. JO16-1430129418
3.DSS JO16-15212101107
4.Koninklijke HFC JO16-2511352004
5.BVC Bloemendaal JO16-2410351203
6.SDZ JO16-1510452103

Spelers (19)

Team resultaten

AllBVCBuiDSSFCAKonOveRODSDZSpoVVCZan
Alliance '22 sv. JO16-13 - 30 - 23 - 35 - 1
BVC Bloemendaal JO16-22 - 14 - 22 - 11 - 6
Buitenveldert sc. JO16-23 - 34 - 13 - 13 - 11
DSS JO16-12 - 35 - 03 - 60 - 2
FC Aalsmeer JO16-15 - 33 - 21 - 23 - 4
Koninklijke HFC JO16-21 - 12 - 12 - 80 - 2
Overbos sv. JO16-16 - 33 - 12 - 03 - 4
RODA '23 Rksv JO16-15 - 03 - 14 - 18 - 1
SDZ JO16-12 - 21 - 41 - 21 - 11
Sporting Martinus JO16-21 - 83 - 12 - 11 - 33 - 2
VVC fc JO16-12 - 19 - 13 - 12 - 4
Zandvoort s.v. JO16-19 - 16 - 42 - 14 - 3
AllBVCDSSKonOveSCPVVCZan
Alliance '22 sv. JO16-13 - 23 - 30 - 25 - 3
BVC Bloemendaal JO16-22 - 11 - 41 - 2
DSS JO16-11 - 56 - 12 - 30 - 8
Koninklijke HFC JO16-22 - 00 - 94 - 43 - 5
Overbos sv. JO16-11 - 55 - 04 - 4
SCPB'22 JO16-111 - 01 - 04 - 0
VVC fc JO16-16 - 21 - 12 - 6
Zandvoort s.v. JO16-12 - 32 - 02 - 12 - 7
AllBVCDSSKonSDZZan
Alliance '22 sv. JO16-16 - 12 - 1
BVC Bloemendaal JO16-21 - 23 - 1
DSS JO16-11 - 33 - 05 - 1
Koninklijke HFC JO16-22 - 50 - 00 - 3
SDZ JO16-10 - 30 - 10
Zandvoort s.v. JO16-17 - 111 - 1