Zondag 1

6e in poule 2e divisie 2e divisie
6e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 1)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 2)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 3)
28e in poule 1e ronde 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 5 oktober
5
Katwijk
0
OFC
0
HHC Hardenberg
0
AFC
3
Rijnsburgse Boys
0
De Treffers
1
Jong Sparta Rotterdam
0
Scheveningen
Dinsdag 4 oktober
2
TEC
2
IJsselmeervogels
1
Kon. HFC
1
Quick Boys
2
FC Lisse
4
Jong FC Volendam
2
Kozakken Boys
3
Noordwijk
0
Spakenburg
1
Excelsior M
Zaterdag 1 oktober
2
FC Lisse
1
OFC
1
Noordwijk
1
Excelsior M
1
HHC Hardenberg
6
Rijnsburgse Boys
0
Jong FC Volendam
1
Scheveningen
0
Spakenburg
4
Quick Boys
1
Kozakken Boys
0
AFC
2
Katwijk
0
TEC
2
Kon. HFC
0
IJsselmeervogels
3
Jong Sparta Rotterdam
1
De Treffers
Zaterdag 24 september
3
Excelsior M
1
Rijnsburgse Boys
3
Noordwijk
2
Jong FC Volendam
1
Scheveningen
1
Spakenburg
3
Quick Boys
1
FC Lisse
0
IJsselmeervogels
0
Katwijk
2
AFC
1
Jong Sparta Rotterdam
2
OFC
4
Kozakken Boys
0
TEC
2
HHC Hardenberg
2
De Treffers
3
Kon. HFC

Wedstrijdschema

TEC 1
Zon 1
Uit
09-10-2022 14:30
veld 1 - hoofdveld
Nr. 251CO
Scheidsrechters: N.H.H.J. (Nick) Tunnissen, Sportpark De Lok
Zon 1
Rijnsburgse Boys 1
Thuis
15-10-2022 15:30
Veld: 1
Nr. 82CO
Scheidsrechters - 11
Zon 1
Telstar 1963 Telstar
Thuis
18-10-2022 20:00
Veld: 1
Nr. 1435BE
HHC Hardenberg 1
Zon 1
Uit
29-10-2022 14:30
veld 1
Nr. 286CO
Sportpark De Boshoek (HHC)
Zon 1
Katwijk 1
Thuis
05-11-2022 14:00
Veld: 1
Nr. 83CO
Scheidsrechters - 11
Excelsior M. Excelsior M
Zon 1
Uit
12-11-2022 14:30
veld 1
Nr. 117CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Zon 1
Uit
19-11-2022 17:00
veld 1
Nr. 339CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Zon 1
Kozakken Boys 1
Thuis
26-11-2022 15:30
Veld: 1
Nr. 84CO
Scheidsrechters - 11
FC Lisse 1
Zon 1
Uit
03-12-2022 14:30
veld 1
Nr. 170CO
Sportpark Ter Specke
Spakenburg 1
Zon 1
Uit
10-12-2022 15:00
veld 1-Spakenburg
Nr. 52CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
FC Volendam Jong FC Volendam
Thuis
21-01-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 85CO
Scheidsrechters - 11
Noordwijk 1
Zon 1
Uit
28-01-2023 14:30
veld 1
Nr. 155CO
Sportpark Duinwetering
Zon 1
Scheveningen 1
Thuis
04-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 86CO
Scheidsrechters - 11
Quick Boys 1
Zon 1
Uit
11-02-2023 15:00
veld 1
Nr. 190CO
Sportpark Nieuw Zuid
Zon 1
OFC 1
Thuis
25-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 87CO
Scheidsrechters - 11
AFC 1
Zon 1
Uit
04-03-2023 15:00
Veld 1 (HV)
Nr. 71CO
Sportpark Goed Genoeg
Zon 1
De Treffers 1
Thuis
11-03-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 88CO
Scheidsrechters - 11
IJsselmeervogels 1
Zon 1
Uit
25-03-2023 15:00
veld 1-IJsselmeervogels
Nr. 106CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
TEC 1
Thuis
01-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 89CO
Scheidsrechters - 11
Rijnsburgse Boys 1
Zon 1
Uit
08-04-2023 15:00
veld 2
Nr. 209CO
Sportpark Middelmors
Zon 1
HHC Hardenberg 1
Thuis
15-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 90CO
Scheidsrechters - 11
Katwijk 1
Zon 1
Uit
22-04-2023 15:30
veld 1
Nr. 244CO
Sportpark De Krom
Zon 1
Excelsior M. Excelsior M
Thuis
06-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 91CO
Scheidsrechters - 11
Zon 1
Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Thuis
13-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 92CO
Scheidsrechters - 11
Kozakken Boys 1
Zon 1
Uit
20-05-2023 15:30
Hoofdveld
Nr. 280CO
Sportpark De Zwaaier
Zon 1
FC Lisse 1
Thuis
27-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 93CO
Scheidsrechters - 11

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys96122010019
2.HHC Hardenberg96121912019
3.Katwijk9531193018
4.De Treffers95131714016
5.AFC9432116015
6.Kon. HFC9423138014
7.Jong Sparta Rotterdam94231411014
8.Noordwijk94231310014
9.Rijnsburgse Boys94141611013
10.Excelsior M93421312013
11.Kozakken Boys94141717013
12.FC Lisse93331515012
13.Spakenburg93241416011
14.Scheveningen923451109
15.Jong FC Volendam9225112008
16.TEC913591806
17.IJsselmeervogels913581906
18.OFC9117103104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys96122010019
2.HHC Hardenberg96121912019
3.Katwijk9531193018
4.De Treffers95131714016
5.AFC9432116015
6.Kon. HFC9423138014
7.Jong Sparta Rotterdam94231411014
8.Noordwijk94231310014
9.Rijnsburgse Boys94141611013
10.Excelsior M93421312013
11.Kozakken Boys94141717013
12.FC Lisse93331515012
13.Spakenburg93241416011
14.Scheveningen923451109
15.Jong FC Volendam9225112008
16.TEC913591806
17.IJsselmeervogels913581906
18.OFC9117103104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '2000000000
2.ADO Den Haag00000000
3.Almere City FC00000000
4.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
5.SC Cambuur00000000
6.FC Den Bosch00000000
7.DEM00000000
8.Dongen00000000
9.FC Dordrecht00000000
10.DVS'33 Ermelo00000000
11.FC Eindhoven00000000
12.FC Emmen00000000
13.Excelsior00000000
14.Excelsior'3100000000
15.Fortuna Sittard00000000
16.Go Ahead Eagles00000000
17.De Graafschap00000000
18.FC Groningen00000000
19.GVVV00000000
20.Harkemase Boys00000000
21.sc Heerenveen00000000
22.Helmond Sport00000000
23.Heracles Almelo00000000
24.Hercules00000000
25.HHC Hardenberg00000000
26.Hoek00000000
27.Katwijk00000000
28.Kon. HFC00000000
29.Kozakken Boys00000000
30.MVV Maastricht00000000
31.NAC Breda00000000
32.N.E.C.00000000
33.OFC00000000
34.TOP Oss00000000
35.PEC Zwolle00000000
36.Quick00000000
37.Rijnsburgse Boys00000000
38.Rijnvogels00000000
39.RKC Waalwijk00000000
40.Roda JC00000000
41.Sparta Rotterdam00000000
42.Spakenburg00000000
43.Sportlust '4600000000
44.Staphorst00000000
45.TEC00000000
46.Telstar00000000
47.De Treffers00000000
48.Urk00000000
49.FC Utrecht00000000
50.Vitesse00000000
51.FC Volendam00000000
52.RKAV Volendam00000000
53.VVV-Venlo00000000
54.Willem II00000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (31)

Team resultaten

AFCDeTExcFCLHHCIJsJonJonKatKonKozNooOFCQuiRijSchSpaTEC
AFC3 - 02 - 11 - 02 - 0
De Treffers2 - 15 - 22 - 32 - 1
Excelsior M0 - 22 - 23 - 13 - 0
FC Lisse1 - 12 - 44 - 02 - 11 - 1
HHC Hardenberg0 - 02 - 01 - 04 - 01 - 6
IJsselmeervogels1 - 30 - 03 - 20 - 3
Jong FC Volendam2 - 21 - 00 - 10 - 11 - 3
Jong Sparta Rotterdam3 - 11 - 11 - 16 - 01 - 0
Katwijk0 - 07 - 05 - 01 - 02 - 0
Kon. HFC0 - 02 - 00 - 11 - 12 - 1
Kozakken Boys1 - 03 - 02 - 30 - 15 - 5
Noordwijk1 - 11 - 23 - 23 - 01 - 1
OFC1 - 52 - 12 - 42 - 2
Quick Boys3 - 13 - 01 - 34 - 0
Rijnsburgse Boys3 - 03 - 00 - 00 - 1
Scheveningen0 - 20 - 42 - 11 - 1
Spakenburg0 - 13 - 10 - 11 - 00 - 4
TEC2 - 20 - 22 - 21 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde 1e ronde".