Zondag 1

3e in poule 2e divisie Jack's League
5e in poule 2e divisie Jack's League (periode 1)
1e in poule 2e divisie Jack's League (periode 2)
11e in poule 2e divisie Jack's League (periode 3)
39e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

DVS '33 Ermelo
Zon 1
Uit
23-07-2022 14:30
Nr.
Telstar
Zon 1
Uit
30-07-2022
Nr.
Drieluik HFC/Telstar/Katwijk (veld Telstar)
Katwijk
Zon 1
Uit
30-07-2022
Nr.
Drieluik HFC/Telstar/Katwijk (veld Telstar)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk3422577334071
2.HHC Hardenberg34195105843062
3.Kon. HFC3416995439057
4.Rijnsb.Boys34174136343055
5.Jong Sparta Rotterdam34167115749055
6.AFC34159106149054
7.Noordwijk34166125346054
8.Scheveningen341311104344050
9.Spakenburg34147136462049
10.Excelsior M34145155055047
11.Jong FC Volendam34143176665045
12.Quick Boys34128144353044
13.IJsselmeervogels34133184448042
14.TEC34119144463042
15.De Treffers34125173851041
16.Kozakken Boys34811154662035
17.GVVV3497184554034
18.ASWH3456233880021
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk1211013210033
2.AFC127232615023
3.Jong Sparta Rotterdam127232619023
4.De Treffers127231710023
5.Kon. HFC126332014021
6.Quick Boys126241711020
7.Rijnsb.Boys126062318018
8.HHC Hardenberg125341514018
9.Noordwijk125251518017
10.TEC125251724017
11.Excelsior M125161718016
12.IJsselmeervogels124171421013
13.Scheveningen123451019013
14.Jong FC Volendam123362226012
15.Spakenburg123362329012
16.Kozakken Boys123361622012
17.ASWH12237162009
18.GVVV1212952305
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kon. HFC11632148021
2.Rijnsb.Boys116232311020
3.Spakenburg116232113020
4.Noordwijk116231812020
5.HHC Hardenberg116141816019
6.Jong FC Volendam116052216018
7.AFC115331712018
8.Quick Boys114521918017
9.Scheveningen114431716016
10.Excelsior M114341822015
11.Katwijk113531514014
12.Jong Sparta Rotterdam114251321014
13.IJsselmeervogels114161214013
14.Kozakken Boys113441418013
15.GVVV112541616011
16.ASWH113171320010
17.TEC112451119010
18.De Treffers1111952004
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HHC Hardenberg118122513025
2.Katwijk118032610024
3.Scheveningen11632169021
4.GVVV116052415018
5.Jong Sparta Rotterdam11533189018
6.Noordwijk115242016017
7.Rijnsb.Boys115241714017
8.Spakenburg115242020017
9.IJsselmeervogels115151813016
10.Excelsior M115151515016
11.Kon. HFC114342017015
12.Jong FC Volendam115062223015
13.TEC114341620015
14.De Treffers114251621014
15.AFC113441822013
16.Kozakken Boys112451622010
17.Quick Boys1121872407
18.ASWH1102994002
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Team resultaten

AFCASWDeTExcGVVHHCIJsJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpaTEC
AFC2 - 01 - 02 - 10 - 30 - 02 - 01 - 32 - 31 - 43 - 34 - 14 - 12 - 21 - 32 - 05 - 12 - 1
ASWH3 - 30 - 52 - 13 - 11 - 10 - 20 - 30 - 41 - 32 - 21 - 11 - 51 - 11 - 32 - 33 - 10 - 1
De Treffers1 - 11 - 02 - 01 - 01 - 11 - 03 - 22 - 10 - 21 - 22 - 20 - 21 - 22 - 11 - 11 - 00 - 4
Excelsior M1 - 13 - 01 - 20 - 34 - 32 - 23 - 20 - 21 - 03 - 22 - 01 - 12 - 13 - 21 - 14 - 01 - 1
GVVV1 - 06 - 02 - 00 - 20 - 22 - 12 - 50 - 31 - 31 - 12 - 21 - 11 - 10 - 30 - 24 - 05 - 1
HHC Hardenberg3 - 23 - 12 - 11 - 03 - 00 - 23 - 13 - 01 - 03 - 12 - 32 - 13 - 12 - 10 - 13 - 31 - 1
IJsselmeervogels0 - 33 - 21 - 00 - 23 - 00 - 22 - 12 - 00 - 21 - 04 - 01 - 20 - 12 - 11 - 22 - 23 - 0
Jong FC Volendam2 - 02 - 03 - 03 - 12 - 13 - 40 - 12 - 60 - 31 - 13 - 02 - 21 - 21 - 00 - 22 - 54 - 0
Jong Sparta Rotterdam1 - 41 - 21 - 13 - 02 - 12 - 12 - 12 - 10 - 01 - 13 - 11 - 23 - 13 - 11 - 10 - 64 - 1
Katwijk2 - 03 - 23 - 02 - 02 - 02 - 02 - 03 - 25 - 00 - 12 - 02 - 04 - 11 - 33 - 12 - 26 - 0
Kon. HFC1 - 03 - 21 - 03 - 00 - 00 - 14 - 13 - 12 - 14 - 11 - 12 - 12 - 10 - 11 - 12 - 30 - 0
Kozakken Boys1 - 33 - 32 - 12 - 31 - 12 - 02 - 13 - 50 - 02 - 33 - 00 - 12 - 00 - 02 - 23 - 31 - 2
Noordwijk1 - 12 - 01 - 01 - 22 - 10 - 23 - 24 - 12 - 02 - 00 - 12 - 14 - 12 - 01 - 02 - 30 - 3
Quick Boys0 - 02 - 10 - 13 - 12 - 00 - 32 - 01 - 30 - 12 - 20 - 40 - 14 - 22 - 22 - 01 - 02 - 0
Rijnsb.Boys2 - 32 - 14 - 13 - 01 - 45 - 01 - 00 - 12 - 12 - 00 - 21 - 12 - 23 - 00 - 23 - 13 - 0
Scheveningen1 - 20 - 33 - 00 - 32 - 12 - 12 - 13 - 21 - 12 - 20 - 22 - 10 - 00 - 00 - 22 - 11 - 2
Spakenburg1 - 21 - 05 - 24 - 22 - 02 - 01 - 12 - 20 - 32 - 32 - 03 - 12 - 01 - 32 - 11 - 12 - 0
TEC2 - 23 - 00 - 41 - 01 - 10 - 22 - 42 - 01 - 11 - 13 - 20 - 13 - 12 - 22 - 52 - 22 - 0
ACVADOAFCASWAchAjaBarCapDOVDTSDVSDeTDonExcFCLGVVGemGoeGroHHCHSCHarHerHoeHooIJsKatKonKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSliSpaSpaSpoStaSteTECTerUNAUniVVOVVSWes
ACV
ADO '202 - 1
AFC
ASWH1 - 0
Achilles Veen3 - 2
Ajax4 - 1
Barendrecht3 - 0
Capelle
DOVO
DTS '35 Ede 1
DVS'33 Ermelo2 - 2 (4
De Treffers
Dongen
Excelsior M
FC Lisse1 - 2
GVVV3 - 1
Gemert3 - 1
Goes1 - 2
Groene Ster
HHC Hardenberg0 - 2
HSC '21
Harkemase Boys
Hercules1 - 1 (3
Hoek2 - 3
Hoogland0 - 1
IJsselmeervogels3 - 1
Katwijk2 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys2 - 0
Noordwijk
ODIN 591 - 2
OFC0 - 2
OSS'202 - 1
Quick
Quick Boys0 - 2
Rijnsb.Boys
Scheveningen
Sliedrecht 1
Spakenburg5 - 2
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst3 - 1
SteDoCo
TEC
Ter Leede
UNA
Unitas1 - 0
VVOG
VVSB
Westlandia