Zondag 1

11e in poule 2e divisie 2e divisie
10e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 1)
12e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 2)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 3)
39e in poule 1e ronde 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 november
2
HHC Hardenberg
0
Spakenburg
3
Jong Sparta Rotterdam
3
Excelsior M
1
Rijnsburgse Boys
0
Jong FC Volendam
1
IJsselmeervogels
5
Scheveningen
3
AFC
3
OFC
0
Katwijk
1
FC Lisse
2
TEC
0
Noordwijk
3
Kon. HFC
1
Kozakken Boys
2
De Treffers
1
Quick Boys
Zaterdag 19 november
2
FC Lisse
2
HHC Hardenberg
2
Noordwijk
0
IJsselmeervogels
1
Scheveningen
2
De Treffers
3
OFC
1
Excelsior M
1
Quick Boys
3
AFC
1
Spakenburg
1
Rijnsburgse Boys
3
Kozakken Boys
1
Katwijk
1
Jong FC Volendam
2
TEC
1
Jong Sparta Rotterdam
0
Kon. HFC

Wedstrijdschema

AFC
Zon 1
Uit
29-11-2022 20:15
Nr.
FC Lisse 1
Zon 1
Uit
03-12-2022 14:30
veld 1
Nr. 170CO
Scheidsrechters: D.H. (Dave) de Vries, Sportpark Ter Specke
Spakenburg 1
Zon 1
Uit
10-12-2022 15:00
veld 1-Spakenburg
Nr. 52CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
FC Volendam Jong FC Volendam
Thuis
21-01-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 85CO
Scheidsrechters - 11
Noordwijk 1
Zon 1
Uit
28-01-2023 14:30
veld 1
Nr. 155CO
Sportpark Duinwetering
Zon 1
Scheveningen 1
Thuis
04-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 86CO
Scheidsrechters - 11
Quick Boys 1
Zon 1
Uit
11-02-2023 15:00
veld 1
Nr. 190CO
Sportpark Nieuw Zuid
Zon 1
OFC 1
Thuis
25-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 87CO
Scheidsrechters - 11
AFC 1
Zon 1
Uit
04-03-2023 15:00
Veld 1 (HV)
Nr. 71CO
Sportpark Goed Genoeg
Zon 1
De Treffers 1
Thuis
11-03-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 88CO
Scheidsrechters - 11
IJsselmeervogels 1
Zon 1
Uit
25-03-2023 15:00
veld 1-IJsselmeervogels
Nr. 106CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
TEC 1
Thuis
01-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 89CO
Scheidsrechters - 11
Rijnsburgse Boys 1
Zon 1
Uit
08-04-2023 15:00
veld 2
Nr. 209CO
Sportpark Middelmors
Zon 1
HHC Hardenberg 1
Thuis
15-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 90CO
Scheidsrechters - 11
Katwijk 1
Zon 1
Uit
22-04-2023 15:30
veld 1
Nr. 244CO
Sportpark De Krom
Zon 1
Excelsior M. Excelsior M
Thuis
06-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 91CO
Scheidsrechters - 11
Zon 1
Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Thuis
13-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 92CO
Scheidsrechters - 11
Kozakken Boys 1
Zon 1
Uit
20-05-2023 15:30
Hoofdveld
Nr. 280CO
Sportpark De Zwaaier
Zon 1
FC Lisse 1
Thuis
27-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 93CO
Scheidsrechters - 11

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Treffers1611233118035
2.AFC1610423415034
3.HHC Hardenberg1610333421033
4.Rijnsburgse Boys169343216030
5.Quick Boys169163825028
6.Katwijk168353017027
7.Noordwijk167362119024
8.Excelsior M165742529022
9.Jong Sparta Rotterdam165652829021
10.Spakenburg165562223020
11.Kon. HFC165472120019
12.FC Lisse165472630019
13.Scheveningen164571723017
14.Kozakken Boys165292432017
15.TEC163671932015
16.IJsselmeervogels163582133014
17.Jong FC Volendam1642101935014
18.OFC162311194409
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC12732219024
2.De Treffers127232315023
3.HHC Hardenberg127232417023
4.Quick Boys127142717022
5.Katwijk126332311021
6.Noordwijk126331813021
7.Rijnsburgse Boys126242514020
8.Excelsior M125521916020
9.Jong Sparta Rotterdam124532219017
10.Kon. HFC124351715015
11.Spakenburg124351719015
12.Kozakken Boys124261925014
13.IJsselmeervogels123451924013
14.Scheveningen12345915013
15.FC Lisse123361824012
16.Jong FC Volendam123271629011
17.TEC12165152409
18.OFC121110113704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Treffers440083012
2.AFC4310136010
3.HHC Hardenberg4310104010
4.Rijnsburgse Boys431072010
5.FC Lisse42118607
6.Quick Boys420211806
7.Katwijk42027606
8.TEC42024806
9.OFC41218705
10.Spakenburg41215405
11.Scheveningen41128804
12.Kon. HFC41124504
13.Jong Sparta Rotterdam411261004
14.Kozakken Boys41035703
15.Jong FC Volendam41033603
16.Noordwijk41033603
17.Excelsior M402261302
18.IJsselmeervogels40132901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior11005103
2.FC Volendam11005103
3.Blauw Geel'38/JUMBO11004103
4.SC Cambuur11003003
5.FC Groningen11003003
6.FC Utrecht11003003
7.Quick11004203
8.FC Den Bosch11003103
9.Go Ahead Eagles11003103
10.De Graafschap11003103
11.Sparta Rotterdam11003103
12.Almere City FC11002003
13.De Treffers11002003
14.Urk11002003
15.ADO Den Haag11003203
16.N.E.C.11003203
17.Katwijk11002103
18.Spakenburg11002103
19.VVV-Venlo11002103
20.FC Eindhoven11001003
21.NAC Breda11001003
22.PEC Zwolle11001003
23.Telstar11001003
24.Heracles Almelo10102201
25.Roda JC10102201
26.Kozakken Boys10102201
27.Vitesse10102201
28.sc Heerenveen10102201
29.Hoek10102201
30.ADO '2010101101
31.FC Emmen10101101
32.Excelsior'3110012300
33.Fortuna Sittard10012300
34.Dongen10011200
35.DVS'33 Ermelo10011200
36.TEC10011200
37.Hercules10010100
38.HHC Hardenberg10010100
39.Kon. HFC10010100
40.Willem II10010100
41.RKAV Volendam10012400
42.GVVV10011300
43.Helmond Sport10011300
44.OFC10011300
45.Rijnsburgse Boys10011300
46.TOP Oss10010200
47.RKC Waalwijk10010200
48.Staphorst10010200
49.DEM10011400
50.FC Dordrecht10010300
51.Rijnvogels10010300
52.Sportlust '4610010300
53.Harkemase Boys10011500
54.MVV Maastricht10011500

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (31)

Team resultaten

AFCDeTExcFCLHHCIJsJonJonKatKonKozNooOFCQuiRijSchSpaTEC
AFC3 - 23 - 05 - 12 - 11 - 03 - 32 - 04 - 1
De Treffers2 - 15 - 22 - 33 - 01 - 02 - 11 - 12 - 1
Excelsior M0 - 22 - 22 - 23 - 20 - 03 - 13 - 0
FC Lisse0 - 21 - 12 - 22 - 44 - 02 - 11 - 14 - 0
HHC Hardenberg0 - 02 - 02 - 12 - 11 - 04 - 01 - 62 - 0
IJsselmeervogels1 - 34 - 10 - 13 - 30 - 03 - 20 - 31 - 5
Jong FC Volendam1 - 32 - 21 - 00 - 12 - 00 - 11 - 31 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 13 - 31 - 11 - 41 - 11 - 06 - 01 - 03 - 3
Katwijk0 - 00 - 12 - 17 - 03 - 15 - 01 - 02 - 0
Kon. HFC0 - 02 - 01 - 33 - 10 - 11 - 11 - 32 - 1
Kozakken Boys1 - 03 - 01 - 43 - 12 - 30 - 10 - 15 - 5
Noordwijk1 - 31 - 11 - 22 - 03 - 23 - 01 - 12 - 1
OFC3 - 11 - 52 - 12 - 41 - 21 - 20 - 22 - 2
Quick Boys1 - 37 - 23 - 14 - 23 - 01 - 34 - 02 - 3
Rijnsburgse Boys3 - 04 - 11 - 02 - 24 - 03 - 00 - 00 - 1
Scheveningen1 - 20 - 10 - 20 - 42 - 11 - 11 - 11 - 1
Spakenburg0 - 20 - 13 - 11 - 10 - 11 - 00 - 41 - 1
TEC2 - 20 - 22 - 22 - 21 - 12 - 01 - 30 - 3
ADOADOAlmBlaDEMDVSDeGDeTDonExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCUFCVForGVVGoAHHCHarHelHerHerHoeKatKonKozMVVNECNACOFCPECQuiRKARKCRijRijRodSCCSpaSpaSpoStaTECTOPTelUrkVVVVitWilscH
ADO '201 - 2
ADO Den Haag
Almere City FC2 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO
DEM1 - 4
DVS'33 Ermelo
De Graafschap
De Treffers2 - 0
Dongen1 - 2
Excelsior5 - 1
Excelsior'312 - 3
FC Den Bosch
FC Dordrecht0 - 3
FC Eindhoven1 - 0
FC Emmen
FC Groningen
FC Utrecht
FC Volendam
Fortuna Sittard
GVVV1 - 3
Go Ahead Eagles3 - 1
HHC Hardenberg0 - 1
Harkemase Boys1 - 5
Helmond Sport
Heracles Almelo
Hercules0 - 1
Hoek2 - 4
Katwijk2 - 1
Kon. HFC0 - 1
Kozakken Boys2 - 2 (5
MVV Maastricht
N.E.C.3 - 2
NAC Breda
OFC1 - 3
PEC Zwolle
Quick
RKAV Volendam2 - 4
RKC Waalwijk
Rijnsburgse Boys1 - 3
Rijnvogels0 - 3
Roda JC2 - 2 (6
SC Cambuur
Spakenburg2 - 1
Sparta Rotterdam
Sportlust '460 - 3
Staphorst
TEC
TOP Oss
Telstar
Urk2 - 0
VVV-Venlo
Vitesse
Willem II
sc Heerenveen