Zaterdag 1

1e in poule 3e klasse A
1e in poule 3e klasse A (periode 1)
4e in poule 3e klasse A (periode 2)
Bekijk teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
1
ASV Blauw-Wit 1
9
Olympia Haarlem 1
2
Castricum FC 1
2
United sv/DAVO 1
3
Stormvogels ijvv 1
2
DEM (RKVV) 1
3
Koninklijke HFC 1
0
Beverwijk 1
0
Reiger Boys 1
4
IJmuiden vv. 1
4
ADO '20 1
3
ZCFC 1
Dinsdag 10 mei
0
IJmuiden vv. 1
1
Castricum FC 1
3
United sv/DAVO 1
3
Reiger Boys 1
7
Koninklijke HFC 1
0
ADO '20 1
4
DEM (RKVV) 1
0
ASV Blauw-Wit 1
4
Stormvogels ijvv 1
2
HCSC 1
0
Beverwijk 1
0
ZCFC 1
Zaterdag 7 mei
1
ASV Blauw-Wit 1
4
Reiger Boys 1
1
Beverwijk 1
0
HCSC 1
0
Castricum FC 1
1
Stormvogels ijvv 1
0
ZCFC 1
8
Koninklijke HFC 1
0
Olympia Haarlem 1
3
DEM (RKVV) 1
4
ADO '20 1
2
United sv/DAVO 1

Wedstrijdschema

United sv/DAVO 1
Zat 1
Uit
21-05-2022 14:00
veld 1
Nr. 57667
Scheidsrechters: J. (Joost) Hoogerbrugge, Sportpark United DAVO
Zat 1
IJmuiden vv. 1
Thuis
28-05-2022 14:30
Veld: 3
Nr. 70808
DEM (RKVV) 1
Zat 1
Uit
04-06-2022 14:30
veld 1
Nr. 29327
Sportpark DEM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC 12118128520055
2.Stormvogels ijvv 12217147021052
3.Olympia Haarlem 12116328923051
4.DEM (RKVV) 12112636527042
5.Castricum FC 12112455432040
6.Reiger Boys 12111285650035
7.IJmuiden vv. 12163123344021
8.Beverwijk 12154122766019
9.HCSC 12053123256018
10.ADO '20 12153133265018
11.United sv/DAVO 12144133162016
12.ZCFC 12133152472012
13.ASV Blauw-Wit 1203116278755
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC 11212005211036
2.Olympia Haarlem 1129215010029
3.Stormvogels ijvv 1128133913025
4.Castricum FC 1127233422023
5.Reiger Boys 1127143631022
6.DEM (RKVV) 1125523118020
7.ADO '20 1123361827012
8.IJmuiden vv. 1123271827011
9.Beverwijk 1123272045011
10.ZCFC 1123181837010
11.HCSC 112237164209
12.United sv/DAVO 112228154008
13.ASV Blauw-Wit 1122010204406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Stormvogels ijvv 110901318027
2.Olympia Haarlem 197113913022
3.DEM (RKVV) 19711349022
4.Koninklijke HFC 19612339019
5.Castricum FC 195222010017
6.Reiger Boys 194142019013
7.IJmuiden vv. 193151517010
8.HCSC 18305161409
9.United sv/DAVO 19225162208
10.Beverwijk 1922572108
11.ADO '20 19207143806
12.ZCFC 1902763502
13.ASV Blauw-Wit 181167435-1

Team nieuws

Toon al het nieuws

Training

Voor spelers en verdere staf zie pagina O21

Team resultaten

ADOASVBevCasDEMHCSHYSIJmKonOlyReiStoUniZCF
ADO '20 12 - 12 - 30 - 22 - 20 - 20 - 21 - 61 - 50 - 34 - 24 - 3
ASV Blauw-Wit 11 - 72 - 10 - 72 - 70 - 31 - 21 - 91 - 40 - 52 - 2
Beverwijk 11 - 63 - 32 - 21 - 00 - 02 - 72 - 60 - 33 - 20 - 0
Castricum FC 11 - 26 - 00 - 03 - 12 - 13 - 01 - 17 - 10 - 12 - 22 - 1
DEM (RKVV) 14 - 24 - 07 - 21 - 23 - 11 - 14 - 12 - 21 - 16 - 0
HCSC 14 - 10 - 33 - 14 - 10 - 03 - 30 - 21 - 20 - 41 - 24 - 1
HYS 11 - 13 - 7
IJmuiden vv. 10 - 20 - 10 - 23 - 00 - 62 - 42 - 21 - 22 - 14 - 1
Koninklijke HFC 17 - 09 - 13 - 06 - 15 - 26 - 12 - 15 - 01 - 05 - 03 - 1
Olympia Haarlem 14 - 01 - 08 - 10 - 310 - 18 - 22 - 24 - 12 - 16 - 0
Reiger Boys 16 - 05 - 34 - 01 - 37 - 00 - 43 - 11 - 70 - 27 - 11 - 0
Stormvogels ijvv 13 - 07 - 07 - 05 - 13 - 24 - 24 - 22 - 31 - 31 - 24 - 1
United sv/DAVO 12 - 22 - 10 - 10 - 52 - 61 - 00 - 43 - 31 - 53 - 4
ZCFC 12 - 25 - 31 - 41 - 60 - 54 - 02 - 10 - 80 - 20 - 20 - 4