Kon. HFC 4 (za)

3e in poule Groep 2 03
4e in poule 4e klasse 08
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Castricum FC 3330013609
2.ODIN 59 632019706
3.Koninklijke HFC 43102121103
4.Terrasvogels 5300371700

Er zijn geen standen bekend voor de pool "5e klasse 06".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RODA '23 Rksv 44310126010
2.Argon 6430112309
3.FC Aalsmeer 44301151009
4.Koninklijke HFC 4421111707
5.Sporting Martinus 2420213906
6.ASV Arsenal 74202131206
7.Kockengen 2311191004
8.RAP sv. 441125704
9.Legmeervogels 331024803
10.RKAVIC 2410371303
11.SCW 3410361203
12.Hertha 2410351503

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "5e klasse 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 08".