O23-4 (zo)

3e in poule O23 beker poulefase Groep 3 04
5e in poule 1e klasse 6
7e in poule 1e klasse 4 (NJ reeks, halve competie)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
1
Buitenveldert sc. O23-1
3
DIOS sv. O23-1
7
GeuzenMiddenmeer O23-1
4
De Wherevogels O23-1
1
SCPB'22 O23-4
8
TABA afc O23-1
3
Koninklijke HFC O23-4
1
Spirit 30 (SC) O23-1
Zondag 7 april
3
TABA afc O23-1
6
GeuzenMiddenmeer O23-1
1
Spirit 30 (SC) O23-1
4
DIOS sv. O23-1
3
De Wherevogels O23-1
0
Koninklijke HFC O23-4
4
SCPB'22 O23-4
2
Buitenveldert sc. O23-1

Wedstrijdschema

TABA afc O23-1
O23-4 (zo)
Uit
21-04-2024 13:45
15-veld 2-TABA
Nr. 175790CO
Sportpark Drieburg
O23-4 (zo)
DIOS sv. O23-1
Thuis
28-04-2024 11:30
Veld: 2
Nr. 175837CO
Scheidsrechters: A.Y.A. (Alexander) van der Meulen
O23-4 (zo)
Buitenveldert sc. O23-1
Thuis
05-05-2024 12:15
Veld: 3
Nr. 185604CO
DIOS sv. O23-1
O23-4 (zo)
Uit
12-05-2024 12:00
veld 2
Nr. 175818CO
Sportpark Jan Schrama
O23-4 (zo)
GeuzenMiddenmeer O23-1
Thuis
19-05-2024 15:00
Veld: 2
Nr. 175836CO
Buitenveldert sc. O23-1
O23-4 (zo)
Uit
26-05-2024 11:30
veld 2
Nr. 175804CO
Sportpark Buitenveldert
Buitenveldert sc. O23-1
O23-4 (zo)
Uit
26-05-2024 11:45
veld 3 (alleen B-categorie)
Nr. 175804CO
Sportpark Buitenveldert
O23-4 (zo)
De Wherevogels O23-1
Thuis
02-06-2024 12:45
Veld: 2
Nr. 175834CO
O23-4 (zo)
TABA afc O23-1
Thuis
05-06-2024 19:00
Veld: 2
Nr. 175833CO
SCPB'22 O23-4
O23-4 (zo)
Uit
09-06-2024 13:00
Hoofdveld SCPB'22
Nr. 186408CO
Sportpark Schuilhoeve

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SCPB'22 O23-2220019406
2.VSV O23-1210115803
3.Koninklijke HFC O23-4200212300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TABA afc O23-187012412021
2.GeuzenMiddenmeer O23-196124623019
3.DIOS sv. O23-16600256018
4.De Wherevogels O23-183142122010
5.Koninklijke HFC O23-4520371906
6.Spirit 30 (SC) O23-19207152506
7.SCPB'22 O23-49207164006
8.Buitenveldert sc. O23-18125121905
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOS-Actief O23-19900555027
2.GeuzenMiddenmeer O23-2109016112027
3.FC Weesp O23-1107127021022
4.AFC O23-2106133721019
5.SCPB'22 O23-3106044127018
6.FIT avv O23-3105235618017
7.Koninklijke HFC O23-49216204707
8.SCPB'22 O23-410127197505
9.TABA afc O23-39117107204
10.AS'80 O23-18107115103
11.PVCV O23-39108134403

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Team resultaten

KonSCPVSV
Koninklijke HFC O23-40 - 12
SCPB'22 O23-27 - 4
VSV O23-111 - 1
BuiDIODeWGeuKonSCPSpiTAB
Buitenveldert sc. O23-11 - 31 - 12 - 26 - 30 - 1
DIOS sv. O23-13 - 07 - 44 - 0
De Wherevogels O23-10 - 42 - 63 - 05 - 0
GeuzenMiddenmeer O23-17 - 411 - 03 - 02 - 4
Koninklijke HFC O23-44 - 03 - 1
SCPB'22 O23-44 - 21 - 41 - 72 - 11 - 8
Spirit 30 (SC) O23-11 - 47 - 24 - 01 - 2
TABA afc O23-12 - 03 - 23 - 61 - 0
AFCAS'FCWFITGeuKonPVCSCPSCPTABTOS
AFC O23-22 - 63 - 33 - 06 - 40 - 1
AS'80 O23-10 - 42 - 106 - 10 - 11
FC Weesp O23-13 - 510 - 17 - 411 - 114 - 0
FIT avv O23-310 - 02 - 22 - 310 - 11 - 5
GeuzenMiddenmeer O23-24 - 15 - 011 - 14 - 01 - 2
Koninklijke HFC O23-40 - 15 - 30 - 71 - 62 - 27 - 1
PVCV O23-30 - 60 - 56 - 32 - 32 - 7
SCPB'22 O23-35 - 03 - 22 - 06 - 311 - 2
SCPB'22 O23-42 - 121 - 112 - 115 - 20 - 12
TABA afc O23-31 - 50 - 81 - 122 - 2
TOS-Actief O23-14 - 12 - 011 - 0