Kon. HFC JO19-3

2e in poule 3e klasse 6
1e in poule Groep 6 04
1e in poule Groep 3 29
2e in poule Groep 3 14
9e in poule 2e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

JO19-3
KDO JO19-1
Thuis
01-03-2020 12:25
Veld: 4
Nr. 14238963CO
Scheidsrechter: B.A. (Bas) Vos, , Opmerkingen: klk 11.55 tm 14.40,
KFC JO19-1
JO19-3
Uit
08-03-2020 13:30
Nr. 14238730CO
Sportpark: Wezelstraat 9, 1541 LZ KOOG AAN DE ZAAN
JO19-3
ASV Arsenal JO19-2
Thuis
15-03-2020 14:30
Veld: 4
Nr. 14238966CO
Opmerkingen: klk 14.00 tm 16.45,
Purmersteijn JO19-2
JO19-3
Uit
29-03-2020 14:00
Nr. 14239350CO
Sportpark: Van IJsendijkstraat 140, 1442 CS PURMEREND
JO19-3
ST SSV/Sporting S JO19-1
Thuis
05-04-2020 10:30
Veld: 5
Nr. 14238967CO
Opmerkingen: klk 10.00 tm 12.45,
De Wherevogels JO19-1
JO19-3
Uit
19-04-2020 14:00
Nr. 14239203CO
Sportpark: Westerweg 41 -44, 1445 AC PURMEREND
SDZ JO19-2
JO19-3
Uit
10-05-2020 13:15
Nr. 14238763CO
Sportpark: Transformatorweg 10, 1014 AK AMSTERDAM
JO19-3
DIOS JO19-2
Thuis
24-05-2020 15:00
Veld: 5
Nr. 14473382CO
Scheidsrechter: S.K.E. (Simon) de Vries, , Opmerkingen: verzoek voor 24-05,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WV-HEDW JO19-58800549024
2.Koninklijke HFC JO19-377005714021
3.FC Weesp JO19-297027321021
4.Waterwijk asc JO19-497024720021
5.Waterwijk asc JO19-364112512013
6.Buitenboys sc. JO19-293152632010
7.Ouderkerk sv. JO19-410307245909
8.DIOS sv. JO19-310136346506
9.AS'80 JO19-110136255906
10.De Wherevogels JO19-210136237006
11.Pancratius Rksv JO19-310118224904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO19-3330011409
2.DIOS sv. JO19-4320111506
3.FIT avv JO19-1310281203
4.Hoofddorp s.v. JO19-2300321100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO19-311005303
2.Buitenveldert sc. JO19-310013500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AS'80 JO19-211002003
2.Koninklijke HFC JO19-310010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASV Arsenal JO19-2321012807
2.SDZ JO19-2320112706
3.De Wherevogels JO19-121105404
4.WV-HEDW JO19-521017703
5.KDO sv JO19-121015603
6.KFC JO19-121016903
7.Purmersteijn JO19-220207702
8.Oosthuizen JO19-130215702
9.Koninklijke HFC JO19-320114501
10.ST SSV/Sporting S JO19-120114501
11.DIOS sv. JO19-210012400

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Training

Maandag 20.00 - 21.30
Donderdag 18.45 - 20.15

Team resultaten

AS'Wat
AS'80 JO19-1
Waterwijk asc JO19-48 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 29".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 14".

ASVDeWDIODSSKDOKFCKonOosPurSDZSTSWVH
ASV Arsenal JO19-2 -
De Wherevogels JO19-13 - 22 - 2
DIOS sv. JO19-2 -
DSS JO19-30 - 51 - 17
KDO sv JO19-11 - 44 - 2
KFC JO19-1 -
Koninklijke HFC JO19-3 - -
Oosthuizen JO19-1 - 1 - 1
Purmersteijn JO19-25 - 52 - 2
SDZ JO19-26 - 24 - 2
ST SSV/Sporting S JO19-12 - 3 -
WV-HEDW JO19-53 - 44 - 3