Kon. HFC JO12-10

1e in poule Groep 5 16
5e in poule 2e klasse 10
1e in poule Groep 3 16
2e in poule 2e klasse 03
1e in poule Groep 3 3
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
2
SVA JO12-3
3
Adelbert st JO12-1
1
HSV JO12-1
2
Alcmaria Victrix JO12-1
1
ADO '20 JO12-2
3
Assendelft JO12-1
4
Koninklijke HFC JO12-10
3
Kennemers (de) JO12-1
13
KFC JO12-1
2
Castricum FC JO12-1
5
FC Uitgeest JO12-2
2
Foresters (de) JO12-2
Zaterdag 25 januari
2
HSV JO12-1
4
SVA JO12-3
KFC JO12-1
ADO '20 JO12-2
12
Alcmaria Victrix JO12-1
3
Foresters (de) JO12-2
5
Adelbert st JO12-1
3
Kennemers (de) JO12-1
3
Castricum FC JO12-1
2
Assendelft JO12-1
8
Koninklijke HFC JO12-10
3
FC Uitgeest JO12-2

Wedstrijdschema

JO12-10
Assendelft JO12-1
Thuis
01-02-2020 08:30
Veld: 3A
Nr. 14280169CO
Kon. HFC JO12-6
JO12-10
Uit
08-02-2020 10:10
Nr. 14388209BE
Sportpark: Emauslaan 2, 2012 PH HAARLEM
Foresters (de) JO12-2
JO12-10
Uit
07-03-2020 09:45
Nr. 14278039CO
Sportpark: Vennewatersweg 23, 1852 PT HEILOO
JO12-10
ADO '20 JO12-2
Thuis
14-03-2020 08:30
Veld: 3
Nr. 14280167CO
JO12-10
Castricum FC JO12-1
Thuis
21-03-2020 08:30
Veld: 5
Nr. 14280165CO
Alcmaria Victrix JO12-1
JO12-10
Uit
04-04-2020 10:30
Nr. 14277765CO
Sportpark: Terborchlaan 329, 1816 MH ALKMAAR
HSV JO12-1
JO12-10
Uit
18-04-2020 10:30
Nr. 14277657CO
Sportpark: Het Maalwater 4, 1852 RH HEILOO
JO12-10
KFC JO12-1
Thuis
09-05-2020 10:10
Veld: 3
Nr. 14280164CO
Adelbert st JO12-1
JO12-10
Uit
16-05-2020 08:45
Nr. 14279200CO
Sportpark: Luilaantje 38, 1935 BM EGMOND-BINNEN
SVA JO12-3
JO12-10
Uit
06-06-2020 11:00
Nr. 14279760CO
Sportpark: Communicatieweg West 10 A, 1566 DA ASSENDELFT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO12-106600725018
2.Bloemendaal JO12-6G76015917018
3.Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-464023426012
4.Velsenoord FC JO12-164022726012
5.Velsen Rkvv JO12-26213224307
6.DEM (RKVV) JO12-67214343607
7.DSS JO12-77106116403
8.Kennemers (de) JO12-27007135500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASV Arsenal JO12-254101811013
2.SDZ JO12-35302191409
3.Atletico Club Amsterdam JO12-24202111506
4.Swift JO12-24121151105
5.Koninklijke HFC JO12-105113151804
6.Buitenveldert sc. JO12-4510461503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO12-1011005203
2.Spaarnwoude sv. JO12-110012500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alcmaria Victrix JO12-1220014406
2.Koninklijke HFC JO12-10220012606
3.Adelbert st JO12-122008506
4.KFC JO12-1110013203
5.SVA JO12-321016503
6.Assendelft JO12-121015403
7.FC Uitgeest JO12-2210181003
8.Castricum FC JO12-1210151503
9.ADO '20 JO12-210011300
10.Kennemers (de) JO12-120026900
11.HSV JO12-120023600
12.Foresters (de) JO12-2200251700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO12-1000000000
2.Koninklijke HFC JO12-600000000

Begeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 16".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 10".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 16".

AdeADOAlcAssCasFCUForHSVKenKFCKonSVA
Adelbert st JO12-15 - 3
ADO '20 JO12-21 - 3
Alcmaria Victrix JO12-112 - 3
Assendelft JO12-1
Castricum FC JO12-13 - 2
FC Uitgeest JO12-25 - 2
Foresters (de) JO12-2
HSV JO12-11 - 22 - 4
Kennemers (de) JO12-1
KFC JO12-1 - 13 - 2
Koninklijke HFC JO12-108 - 34 - 3
SVA JO12-32 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 3".