Kon. HFC JO12-2
3e in poule 1e klasse (4e fase) 15
2e in poule 1e klasse (3e fase) 08
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) 5.2
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) DC
Bekijk teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Alliance '22 sv. JO12-1
2
RCH JO12-1
5
BSM sv JO12-1
1
Koninklijke HFC JO12-2
9
HBC JO12-2
0
Hoofddorp s.v. JO12-2
Zaterdag 13 april
2
RCH JO12-1
8
Koninklijke HFC JO12-2
1
Hoofddorp s.v. JO12-2
6
Alliance '22 sv. JO12-1
1
HBC JO12-2
2
BSM sv JO12-1
Wedstrijdschema
HBC JO12-2
JO12-2
Uit
15-05-2024
19:00
veld 3 B
Nr. 188533CO
Sportpark HBC
JO12-2
Alliance '22 sv. JO12-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: 5A
Nr. 188833CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | BSM sv JO12-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 7 | 0 | 7 |
2. | HBC JO12-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 | 6 |
3. | Koninklijke HFC JO12-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 | 9 | 0 | 4 |
4. | RCH JO12-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 14 | 0 | 4 |
5. | Alliance '22 sv. JO12-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 7 | 0 | 3 |
6. | Hoofddorp s.v. JO12-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 17 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWS afc JO12-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 51 | 14 | 0 | 19 |
2. | Koninklijke HFC JO12-2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 42 | 16 | 0 | 15 |
3. | RAP sv. JO12-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 31 | 25 | 0 | 11 |
4. | Sporting Martinus JO12-3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 28 | 26 | 0 | 8 |
5. | AFC JO12-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 35 | 0 | 7 |
6. | ASV Blauw-Wit JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 34 | 0 | 6 |
7. | Swift, JO12-1JM | 6 | 1 | 2 | 3 | 25 | 30 | 0 | 5 |
8. | VVA/Spartaan JO12-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 42 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSS JO12-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 9 | 0 | 16 |
2. | ZVC '22 JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 12 | 0 | 12 |
3. | Assendelft JO12-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 27 | 20 | 0 | 11 |
4. | Legmeervogels JO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 9 | 0 | 10 |
5. | Argon JO12-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 16 | 0 | 10 |
6. | Ouderkerk sv. JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 21 | 0 | 6 |
7. | Koninklijke HFC JO12-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 12 | 31 | 0 | 1 |
8. | BSM sv JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 | 36 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Onze Gezellen JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 43 | 17 | 0 | 12 |
2. | Geel Wit '20 sv. JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 32 | 16 | 0 | 12 |
3. | HBC JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 33 | 18 | 0 | 12 |
4. | Koninklijke HFC JO12-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 18 | 25 | 0 | 4 |
5. | Amstelveen/Heemraad JO12-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 14 | 44 | 0 | 3 |
6. | RODA '23 Rksv JO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 14 | 34 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Training
Spelers staan op JO12 Selectie teampagina
Team resultaten
All | BSM | HBC | Hoo | Kon | RCH | |
Alliance '22 sv. JO12-1 | 3 - 4 | 1 - 2 | ||||
BSM sv JO12-1 | 5 - 1 | 5 - 5 | ||||
HBC JO12-2 | 1 - 2 | 9 - 0 | ||||
Hoofddorp s.v. JO12-2 | 1 - 6 | |||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 2 - 2 | |||||
RCH JO12-1 | 2 - 8 |
AFC | ASV | DWS | Kon | RAP | Spo | Swi | VVA | |
AFC JO12-6 | 1 - 8 | 3 - 1 | 4 - 3 | |||||
ASV Blauw-Wit JO12-1 | 2 - 9 | 4 - 0 | 4 - 3 | |||||
DWS afc JO12-1 | 5 - 0 | 10 - 4 | 12 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 11 - 1 | 8 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
RAP sv. JO12-1 | 9 - 2 | 8 - 4 | 4 - 4 | 7 - 3 | ||||
Sporting Martinus JO12-3 | 7 - 5 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||||
Swift, JO12-1JM | 7 - 4 | 4 - 5 | 3 - 3 | |||||
VVA/Spartaan JO12-2 | 3 - 3 | 0 - 9 | 0 - 7 |
Arg | Ass | BSM | DSS | Kon | Leg | Oud | ZVC | |
Argon JO12-1JM | 6 - 4 | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
Assendelft JO12-1 | 4 - 0 | 7 - 5 | 5 - 2 | |||||
BSM sv JO12-1 | 1 - 5 | 0 - 10 | 2 - 3 | |||||
DSS JO12-1 | 5 - 5 | 10 - 0 | 1 - 0 | |||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 4 - 4 | 1 - 7 | ||||||
Legmeervogels JO12-1 | 4 - 2 | 5 - 1 | 2 - 5 | |||||
Ouderkerk sv. JO12-1 | 2 - 3 | 4 - 3 | 2 - 5 | |||||
ZVC '22 JO12-1 | 6 - 2 | 6 - 0 | 1 - 6 |
Ams | Gee | HBC | Kon | Onz | ROD | |
Amstelveen/Heemraad JO12-1 | 1 - 7 | 2 - 11 | 6 - 3 | |||
Geel Wit '20 sv. JO12-1 | 10 - 3 | 4 - 3 | 7 - 0 | |||
HBC JO12-1 | 9 - 4 | 1 - 7 | ||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 6 - 0 | 2 - 3 | 4 - 4 | |||
Onze Gezellen JO12-1 | 17 - 5 | 8 - 3 | ||||
RODA '23 Rksv JO12-1 | 3 - 9 | 4 - 8 |