Kon. HFC JO11-10

2e in poule Groep 5 123
5e in poule 4e klasse 19
3e in poule 4e klasse 443
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 januari
6
Koninklijke HFC JO11-10
2
Geel Wit '20 sv. JO11-4
1
SVIJ JO11-1
10
Hillegom sv JO11-5
5
Terrasvogels JO11-2
1
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-4
7
Overbos sv. JO11-5
4
DSS JO11-8
9
Badhoevedorp sc. JO11-1
2
Zaanlandia JO11-5
Zaterdag 25 januari
1
Overbos sv. JO11-5
14
Terrasvogels JO11-2
3
Hillegom sv JO11-5
2
VVC fc JO11-4
5
SVIJ JO11-1
3
vv Zwanenburg JO11-3
1
Geel Wit '20 sv. JO11-4
11
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-4
5
Koninklijke HFC JO11-10
3
Badhoevedorp sc. JO11-1
2
Zaanlandia JO11-5
6
DSS JO11-8

Wedstrijdschema

JO11-10
H'lem-K'land JO11-4
Thuis
01-02-2020 08:30
Veld: 6
Nr. 14249874CO
Zwanenburg JO11-3
JO11-10
Uit
07-03-2020 09:00
Nr. 14251827CO
Sportpark: Populierenlaan 44, 1161 SP ZWANENBURG
SVIJ JO11-1
JO11-10
Uit
14-03-2020 10:00
Nr. 14249205CO
Sportpark: Groot Helmduin 28, 1974 LT IJMUIDEN
JO11-10
Zaanlandia JO11-5
Thuis
21-03-2020 08:30
Veld: 3
Nr. 14249872CO
DSS JO11-8
JO11-10
Uit
04-04-2020 08:30
Nr. 14251515CO
Sportpark: Pim Mulierlaan 1, 2024 BT HAARLEM
JO11-10
Overbos JO11-5
Thuis
18-04-2020 10:10
Veld: 6
Nr. 14249873CO
Terrasvogels JO11-2
JO11-10
Uit
09-05-2020 11:00
Nr. 14252183CO
Sportpark: Sportlaan 3, 2082 XM SANTPOORT-ZUID
Hillegom JO11-5
JO11-10
Uit
16-05-2020 09:00
Nr. 14251750CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
VVC JO11-4
JO11-10
Uit
06-06-2020 09:30
Nr. 14250992CO
Sportpark: Montreallaan 1, 2152 KH NIEUW VENNEP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alliance '22 sv. JO11-466004613018
2.Koninklijke HFC JO11-1154013812012
3.Hoofddorp s.v. JO11-1053113014010
4.United sv/DAVO JO11-26213333607
5.HBC JO11-4M6213214607
6.Zandvoort s.v. JO11-36114214204
7.Koninklijke HFC JO11-106006113700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal JO11-35500298015
2.DSS JO11-554012116012
3.Geel Wit '20 sv. JO11-34202231306
4.Zandvoort s.v. JO11-34202191406
5.Koninklijke HFC JO11-10510482703
6.Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-45005113300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Terrasvogels JO11-2220019206
2.Hillegom sv JO11-5220013306
3.Koninklijke HFC JO11-10220011506
4.Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-4210112603
5.Badhoevedorp sc. JO11-1210112703
6.DSS JO11-8210110903
7.SVIJ JO11-1210161303
8.Overbos sv. JO11-5210181803
9.VVC fc JO11-410012300
10.vv Zwanenburg JO11-310013500
11.Zaanlandia JO11-5200241500
12.Geel Wit '20 sv. JO11-4200231700

Spelers (11)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 123".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 19".

BadDSSGeeHaaHilKonOveSVITervvZVVCZaa
Badhoevedorp sc. JO11-19 - 2
DSS JO11-8
Geel Wit '20 sv. JO11-41 - 11
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-4
Hillegom sv JO11-53 - 2
Koninklijke HFC JO11-105 - 36 - 2
Overbos sv. JO11-57 - 41 - 14
SVIJ JO11-11 - 105 - 3
Terrasvogels JO11-25 - 1
vv Zwanenburg JO11-3
VVC fc JO11-4
Zaanlandia JO11-52 - 6