G1

3e in poule 3e klasse NHE
4e in poule 3e klasse NHF
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest G110100011011030
2.Overbos sv. G1106133742019
3.Koninklijke HFC G1104244343014
4.HBC G110307324309
5.ZCFC G1103076010309
6.WSV 1930 G110217256507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. G14400185012
2.HBC G14310277010
3.Koedijk G3421111507
4.Koninklijke HFC G13102121503
5.Waterloo G1300322200
6.FC Uitgeest G2400462200

Team nieuws

G1 sterker dan Waterloo

Zondag 8 maart

Na een maand zonder competitiewedstrijden hadden onze mannen afgelopen zaterdag veel zin in eindelijk weer een potje voetbal. Een vriendelijk lentezonnetje, wat wil je nog meer? Met uitzondering van de zieke Bradley Heijmel waren alle helden aanwezig: Kevin Westerkamp, Hidde Zonneveld, Björn Wit, Bas van Manen, Bart Feyers, Jesse Sluijter, Olivier Slangen, Paul Timmer, Steven Steijaert, Rocco Bakker, Timo la Fleur en captain Jac Linnemann. Het was alweer een tijdje geleden dat we tegen Waterloo speelden. Eigenlijk dachten we dat het team niet meer bestond.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (13)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHE".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHF".