G1

3e in poule 3e klasse NHE
3e in poule 3e klasse NHF
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

HBC G1
G1
Uit
25-01-2020 13:00
Nr. 14322892CO
Scheidsrechter: L.A. (Leo) Holdorp, , Sportpark: Cruquiusweg 39, 2102 LS HEEMSTEDE
FC Uitgeest G2
G1
Uit
01-02-2020 11:30
Nr. 14323018CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST
G1
Overbos G1
Thuis
08-02-2020 12:35
Veld: 6
Nr. 14323091CO
Waterloo G1
G1
Uit
07-03-2020 12:00
Nr. 14322980CO
Sportpark: Waterloolaan 3, 1985 EP DRIEHUIS NH
G1
Koedijk G3
Thuis
14-03-2020 13:05
Veld: 6
Nr. 14322953CO
G1
FC Uitgeest G2
Thuis
28-03-2020 13:05
Veld: 6
Nr. 14322944CO
Overbos G1
G1
Uit
04-04-2020 12:00
Nr. 14323006CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
G1
HBC G1
Thuis
18-04-2020 13:05
Veld: 6
Nr. 14323165CO
G1
Waterloo G1
Thuis
09-05-2020 13:05
Veld: 6
Nr. 14323002CO
Koedijk G3
G1
Uit
16-05-2020 14:00
Nr. 14323073CO
Sportpark: Saskerstraat 164, 1831 CP KOEDIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest G110100011011030
2.Overbos sv. G1106133742019
3.Koninklijke HFC G1104244343014
4.HBC G110307324309
5.ZCFC G1103076010309
6.WSV 1930 G110217256507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBC G100000000
2.Koedijk G300000000
3.Koninklijke HFC G100000000
4.Overbos sv. G100000000
5.FC Uitgeest G200000000
6.Waterloo G100000000

Team nieuws

Opnieuw dik verlies G1 tegen FC Uitgeest

Zaterdag 30 november 2019

Na het zware verlies in de thuiswedstrijd tegen het voor deze competitie veel te sterke FC Uitgeest moest onze G1 deze zaterdag voor de laatste wedstrijd in de herfstcompetitie nu naar Uitgeest. Kevin Westerkamp, Björn Wit, Hidde Zonneveld, Bas van Manen, Danny Jongert, Jesse Sluijter, Olivier Slangen, Jac Linnemann, Steven Steijaert en Rocco Bakker reisden af naar Uitgeest en Timo la Fleur en Bradley Heijmel waren afwezig. Paul Timmer was wel aanwezig maar kon door zijn polsbreuk niet meespelen.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (13)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHE".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHF".