G1

3e in poule 3e klasse NHE
4e in poule 3e klasse NHF
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 maart
Koedijk G3
Overbos sv. G1
HBC G1
Waterloo G1
Koninklijke HFC G1
FC Uitgeest G2
Zaterdag 4 april
FC Uitgeest G2
HBC G1
Waterloo G1
Koedijk G3
Overbos sv. G1
Koninklijke HFC G1

Wedstrijdschema

G1
HBC G1
Thuis
18-04-2020 11:45
Veld: 6
Nr. 14323165CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
G1
Waterloo G1
Thuis
09-05-2020 12:20
Veld: 6
Nr. 14323002CO
Opmerkingen: G-voetbal,
Koedijk G3
G1
Uit
16-05-2020 10:30
Nr. 14323073CO
Sportpark: Saskerstraat 164, 1831 CP KOEDIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Uitgeest G110100011011030
2.Overbos sv. G1106133742019
3.Koninklijke HFC G1104244343014
4.HBC G110307324309
5.ZCFC G1103076010309
6.WSV 1930 G110217256507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. G14400185012
2.HBC G14310277010
3.Koedijk G3421111507
4.Koninklijke HFC G13102121503
5.Waterloo G1300322200
6.FC Uitgeest G2400462200

Team nieuws

G1 sterker dan Waterloo

Zondag 8 maart

Na een maand zonder competitiewedstrijden hadden onze mannen afgelopen zaterdag veel zin in eindelijk weer een potje voetbal. Een vriendelijk lentezonnetje, wat wil je nog meer? Met uitzondering van de zieke Bradley Heijmel waren alle helden aanwezig: Kevin Westerkamp, Hidde Zonneveld, Björn Wit, Bas van Manen, Bart Feyers, Jesse Sluijter, Olivier Slangen, Paul Timmer, Steven Steijaert, Rocco Bakker, Timo la Fleur en captain Jac Linnemann. Het was alweer een tijdje geleden dat we tegen Waterloo speelden. Eigenlijk dachten we dat het team niet meer bestond.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (13)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHE".

FCUHBCKoeKonOveWat
FC Uitgeest G2 - 1 - 43 - 6 -
HBC G19 - 28 - 3 -
Koedijk G32 - 2 - 5 - 0
Koninklijke HFC G1 - - 3 - 4
Overbos sv. G13 - 0 - 2 - 0 -
Waterloo G10 - 8 - 2 - 9