Nieuwe sponsorcommissie Kon. HFC

Graag willen wij u voorstellen aan de nieuwe sponsorcommissie die vanaf januari 2021 aan de slag gaat. Alle leden van de sponsorcommissie hebben een eigen verantwoordelijkheid en taken: 

Alex Meek (secretaris) Contactpersoon, administratie, financiën sponsorcommissie@konhfc.nl
Freek Wiesenhaan (voorzitter) Relatiebeheer Hoofdsponsors en Business Partners freek.sponsorcommissie@konhfc.nl
Bart van Aalst Makelaardij, Notarissen, digital, website, business app bart.sponsorcommissie@konhfc.nl
Sebastiaan Albada Jelgersma Klein zakelijke markt sebastiaan.sponsorcommissie@konhfc.nl
Ella Blommaert-Zander Klein zakelijke markt, evenementen ella.sponsorcommissie@konhfc.nl
Tjeerd Jager Bouw & Techniek, horeca tjeerd.sponsorcommissie@konhfc.nl
Ernst Kalbfleisch  Supermarkten, communicatie, evenementen, website ernst.sponsorcommissie@konhfc.nl
Monica Versteegh Financiële dienstverlening, maatschappelijk ondernemen, duurzaamheid, compliance, evenementen monica.sponsorcommissie@konhfc.nl
Jolanda Ambachtsheer  Contactpersoon kledingcommissie kledingcommissie@konhfc.nl

  
De sponsorcommissie heeft drie belangrijke aandachtspunten bepaald te weten:

  • Verbinding - doelstelling hier is om een betere verbinding te krijgen tussen de sponsors van Kon HFC en de leden van de club.
  • Maatschappelijke verantwoordelijkheid - hier moet worden gedacht aan het geven van kansen aan jongeren uit achterstand situatie/omgevingen.
  • Activatie - extra inspanning wordt gedaan om onze business partners te ondersteunen en onder de aandacht te brengen van onze leden.

 Vanaf 2021 is ook de kledingcommissie onderdeel van de sponsorcommissie.

Contact

Samenstelling sponsorcommissie
Freek Wiesenhaan (voorzitter)
Alex Meek (secretaris)
Bart van Aalst
Sebastiaan Albada Jelgersma
Ella Blommaert-Zander
Tjeerd Jager
Ernst Kalbfleisch
Monica Versteegh


Voor meer informatie
sponsorcommissie@konhfc.nl
tel. 06 - 11 39 78 91

correspondentieadres:
Sponsorcommissie Kon. HFC
Postbus 139
2100 AC Heemstede

Contact:
Alex Meek
tel. 06 - 11 39 78 91
sponsorcommissie@konhfc.nl