Sponsorcommissie Kon. HFC

Graag willen wij u de leden van de sponsorcommissie voorstellen. Alle leden van de sponsorcommissie hebben een eigen verantwoordelijkheid en taken: 

Alex Meek (secretaris) Contactpersoon, administratie, financiën sponsorcommissie@konhfc.nl
Freek Wiesenhaan (voorzitter) Relatiebeheer Hoofdsponsors en Business Partners freek.sponsorcommissie@konhfc.nl
Bart van Aalst Makelaardij, Notarissen, digital, website, business app bart.sponsorcommissie@konhfc.nl
Ella Blommaert-Zander Klein zakelijke markt, evenementen ella.sponsorcommissie@konhfc.nl
Guido Hamans Klein zakelijke markt guido.sponsorcommissie@konhfc.nl
Tjeerd Jager Bouw & Techniek, horeca tjeerd.sponsorcommissie@konhfc.nl
Ernst Kalbfleisch  Supermarkten, communicatie, evenementen, website ernst.sponsorcommissie@konhfc.nl
Leon Vergnes Financiële dienstverlening, maatschappelijk ondernemen, duurzaamheid, compliance, evenementen leon.sponsorcommissie@konhfc.nl
Jolanda Ambachtsheer Contactpersoon kledingcommissie kleding@konhfc.nl
Geerte Verhage  Kledingcommissie kleding@konhfc.nl

  
De sponsorcommissie heeft drie belangrijke aandachtspunten bepaald te weten:

  • Verbinding - doelstelling hier is om een betere verbinding te krijgen tussen de sponsors van Kon HFC en de leden van de club.
  • Maatschappelijke verantwoordelijkheid - hier moet worden gedacht aan het geven van kansen aan jongeren uit achterstand situatie/omgevingen.
  • Activatie - extra inspanning wordt gedaan om onze business partners te ondersteunen en onder de aandacht te brengen van onze leden.

 Vanaf 2021 is ook de kledingcommissie onderdeel van de sponsorcommissie.

Contact

Samenstelling sponsorcommissie
Freek Wiesenhaan (voorzitter)
Alex Meek (secretaris)
Bart van Aalst
Ella Blommaert-Zander
Guido Hamans
Tjeerd Jager
Ernst Kalbfleisch
Leon Vergnes

Kledingcommissie
Jolanda Ambagtsheer
Geerte Verhage


Correspondentieadres:
Sponsorcommissie Kon. HFC
Postbus 139
2100 AC Heemstede

Contact:
Alex Meek
sponsorcommissie@konhfc.nl