Zondag 1

11e in poule 2e divisie Betnation Divisie
3e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 1)
12e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 2)
12e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 3)
28e in poule 1e ronde 1e ronde
7e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
2
Scheveningen
2
HHC Hardenberg
2
GVVV
1
Noordwijk
1
Kon. HFC
2
Excelsior M
1
Quick Boys
1
Kozakken Boys
1
Rijnsburgse Boys
1
ACV
3
AFC
2
Katwijk
1
Jong Sparta Rotterdam
2
Spakenburg
2
De Treffers
1
FC Lisse
Zaterdag 13 april
0
ACV
3
Scheveningen
0
FC Lisse
1
ADO '20
2
Excelsior M
0
Rijnsburgse Boys
1
HHC Hardenberg
3
De Treffers
0
Noordwijk
0
Quick Boys
3
Jong Almere City FC
3
GVVV
0
Kozakken Boys
3
Spakenburg
3
AFC
1
Jong Sparta Rotterdam
3
Katwijk
1
Kon. HFC

Wedstrijdschema

ACV 1
Zon 1
Uit
04-05-2024 14:30
veld 1
Nr. 3301CO
Sportpark ICT Specialist
Zon 1
HHC Hardenberg 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld: 1
Nr. 3369CO
kk - 13.30
FC Lisse 1
Zon 1
Uit
18-05-2024 15:30
veld 1
Nr. 3438CO
Sportpark Ter Specke
Zon 1
Almere City Jong Almere City FC
Thuis
25-05-2024 15:30
Veld: 1
Nr. 3370CO
Zon 1
Almere City Jong Almere City FC
Thuis
25-05-2024 18:00
Veld: 1
Nr. 3370CO
Zon 1
Almere City Jong Almere City FC
Thuis
25-05-2024 18:00
Veld: 1
Nr. 3370CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg3022447534070
2.De Treffers3020556036065
3.Quick Boys3017676138057
4.Katwijk30172115541053
5.GVVV3014884844050
6.AFC3013985344048
7.Jong Almere City FC2912895447044
8.Jong Sparta Rotterdam30134134944043
9.ACV30134134648043
10.HHC Hardenberg30126124336042
11.Kon. HFC30119104843042
12.ADO '2029113153747036
13.Rijnsburgse Boys30106144150036
14.Noordwijk30613113546031
15.Scheveningen30610143856028
16.Excelsior M3067173557025
17.Kozakken Boys3048183255020
18.FC Lisse3036213276015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg1210022914030
2.De Treffers128222413026
3.Kon. HFC127232315023
4.Quick Boys127142518022
5.HHC Hardenberg12624168020
6.ACV126242217020
7.GVVV125431717019
8.Noordwijk124621914018
9.Jong Sparta Rotterdam125252118017
10.Katwijk125161717016
11.AFC124441519016
12.ADO '20125161418016
13.Jong Almere City FC123452019013
14.Scheveningen123451924013
15.Rijnsburgse Boys123361418012
16.Kozakken Boys12147101707
17.Excelsior M12147142807
18.FC Lisse12129133805
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk118122211025
2.Spakenburg117312613024
3.Jong Almere City FC117222113023
4.De Treffers117132318022
5.Quick Boys116322115021
6.AFC116232716020
7.GVVV116231814020
8.Rijnsburgse Boys116142219019
9.ACV116051718018
10.HHC Hardenberg115241915017
11.Jong Sparta Rotterdam115061819015
12.Kon. HFC112541819011
13.Excelsior M11227131708
14.Noordwijk11155101508
15.Kozakken Boys11227142508
16.ADO '201121892307
17.FC Lisse11137112406
18.Scheveningen1113792406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Treffers7520135017
2.Spakenburg7511207016
3.Quick Boys7421155014
4.ADO '206411146013
5.Katwijk74031613012
6.AFC7331119012
7.Jong Sparta Rotterdam7322107011
8.GVVV73221313011
9.Excelsior M7313812010
10.Scheveningen723210809
11.Jong Almere City FC6222131508
12.Kon. HFC72237908
13.HHC Hardenberg712481305
14.Kozakken Boys712481305
15.ACV712471305
16.Rijnsburgse Boys712451305
17.Noordwijk712461705
18.FC Lisse711581404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almere City FC11008103
2.Katwijk11005003
3.RKAV Volendam11005003
4.sc Heerenveen11005103
5.De Treffers11004003
6.SC Cambuur11004103
7.N.E.C.11005303
8.DEM11003103
9.FC Dordrecht11003103
10.Spakenburg11003103
11.Willem II11003103
12.De Graafschap11002003
13.HHC Hardenberg11002003
14.Sparta Rotterdam11002003
15.FC Utrecht11003203
16.ADO Den Haag11001003
17.AFC11001003
18.FC Eindhoven11001003
19.Excelsior M11001003
20.Fortuna Sittard11001003
21.FC Groningen11001003
22.GVVV11001003
23.Quick Boys11001003
24.Vitesse11001003
25.FC Den Bosch10101101
26.Excelsior10101101
27.Go Ahead Eagles10101101
28.Kon. HFC10101101
29.Hercules10100001
30.Scheveningen10100001
31.RKC Waalwijk10012300
32.Groene Ster10010100
33.NAC Breda10010100
34.Noordwijk10010100
35.TOP Oss10010100
36.PEC Zwolle10010100
37.Rijnsburgse Boys10010100
38.Sparta Nijkerk10010100
39.Telstar10010100
40.FC Volendam10010100
41.Roda JC10013500
42.Helmond Sport10011300
43.Hoogeveen10011300
44.FC Lisse10011300
45.SJC10011300
46.FC Emmen10010200
47.Heracles Almelo10010200
48.IJsselmeervogels10010200
49.MVV Maastricht10011400
50.VVV-Venlo10011500
51.UNA10010400
52.Eemdijk10010500
53.TEC10010500
54.OJC ROSMALEN10011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hercules11005103
2.GVVV11005203
3.Hoogeveen11003003
4.RKAV Volendam11003003
5.Sparta Nijkerk11004203
6.DEM11003103
7.Kon. HFC11003103
8.OJC ROSMALEN11003103
9.De Treffers11003103
10.IJsselmeervogels11002003
11.Noordwijk11002003
12.TEC11002003
13.Eemdijk11003203
14.Scheveningen11002103
15.UNA11002103
16.Groene Ster11001003
17.FC Lisse11001003
18.Quick Boys11001003
19.Spakenburg11001003
20.SJC10100001
21.Excelsior M10100001
22.Gemert10100001
23.Nuenen10100001
24.Harkemase Boys10012300
25.Hoek10011200
26.VVSB10011200
27.ADO '2010010100
28.Blauw Geel'38/JUMBO10010100
29.Kozakken Boys10010100
30.Scherpenzeel10010100
31.Unitas10012400
32.csv Apeldoorn 110011300
33.HVCH10011300
34.Kloetinge10011300
35.Sportlust '4610011300
36.DVS'33 Ermelo10010200
37.SV Meerssen10010200
38.d' Olde Veste'54 110010200
39.Barendrecht10012500
40.Staphorst10010300
41.Westlandia10010300
42.ACV10011500

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (29)

Team resultaten

ACVADOAFCDeTExcFCLGVVHHCJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpa
ACV2 - 20 - 22 - 33 - 12 - 03 - 01 - 31 - 04 - 21 - 21 - 11 - 02 - 10 - 31 - 2
ADO '201 - 23 - 00 - 23 - 01 - 22 - 23 - 01 - 52 - 11 - 41 - 10 - 14 - 11 - 2
AFC2 - 01 - 12 - 23 - 12 - 24 - 13 - 13 - 21 - 32 - 11 - 30 - 31 - 11 - 11 - 3
De Treffers2 - 13 - 05 - 14 - 02 - 11 - 41 - 10 - 22 - 13 - 01 - 14 - 11 - 32 - 02 - 1
Excelsior M0 - 10 - 15 - 02 - 00 - 15 - 30 - 11 - 20 - 30 - 01 - 02 - 42 - 02 - 21 - 1
FC Lisse0 - 10 - 10 - 10 - 21 - 12 - 20 - 51 - 14 - 71 - 52 - 11 - 30 - 21 - 21 - 3
GVVV3 - 12 - 13 - 01 - 12 - 12 - 22 - 10 - 02 - 42 - 22 - 12 - 10 - 11 - 41 - 0
HHC Hardenberg3 - 01 - 01 - 31 - 01 - 10 - 11 - 02 - 01 - 23 - 20 - 01 - 01 - 33 - 42 - 0
Jong Almere City FC3 - 14 - 11 - 52 - 16 - 13 - 31 - 01 - 10 - 11 - 11 - 13 - 12 - 04 - 12 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 10 - 10 - 00 - 13 - 10 - 30 - 32 - 00 - 24 - 11 - 00 - 02 - 11 - 21 - 2
Katwijk2 - 04 - 22 - 00 - 13 - 10 - 21 - 33 - 13 - 22 - 20 - 13 - 00 - 21 - 4
Kon. HFC2 - 43 - 00 - 20 - 21 - 21 - 40 - 11 - 12 - 01 - 12 - 21 - 14 - 01 - 02 - 1
Kozakken Boys0 - 02 - 30 - 52 - 12 - 01 - 13 - 41 - 21 - 21 - 21 - 31 - 21 - 21 - 10 - 3
Noordwijk2 - 31 - 12 - 21 - 13 - 20 - 01 - 00 - 00 - 20 - 11 - 11 - 20 - 01 - 40 - 3
Quick Boys0 - 31 - 02 - 52 - 45 - 03 - 03 - 24 - 13 - 12 - 01 - 21 - 10 - 52 - 25 - 11 - 1
Rijnsburgse Boys1 - 10 - 11 - 12 - 45 - 01 - 22 - 11 - 21 - 40 - 30 - 22 - 11 - 10 - 04 - 3
Scheveningen2 - 30 - 11 - 15 - 02 - 22 - 23 - 12 - 20 - 30 - 41 - 10 - 00 - 50 - 21 - 2
Spakenburg2 - 10 - 23 - 04 - 23 - 14 - 11 - 04 - 33 - 12 - 22 - 13 - 18 - 02 - 02 - 0
ADOAFCAlmDEMDeGDeTEemExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCLFCUFCVForGVVGoAGroHHCHelHerHerHooIJsKatKonMVVNECNACNooOJCPECQuiRKARKCRijRodSCCSJCSchSpaSpaSpaTECTOPTelUNAVVVVitWilscH
ADO Den Haag
AFC1 - 0
Almere City FC
DEM3 - 1
De Graafschap2 - 0
De Treffers4 - 0
Eemdijk
Excelsior
Excelsior M1 - 0
FC Den Bosch1 - 2
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen
FC Groningen
FC Lisse1 - 3
FC Utrecht3 - 2
FC Volendam
Fortuna Sittard
GVVV1 - 0
Go Ahead Eagles
Groene Ster0 - 1
HHC Hardenberg2 - 0
Helmond Sport
Heracles Almelo
Hercules
Hoogeveen
IJsselmeervogels0 - 2
Katwijk5 - 0
Kon. HFC1 - 4
MVV Maastricht
N.E.C.5 - 3
NAC Breda
Noordwijk0 - 1
OJC ROSMALEN1 - 8
PEC Zwolle
Quick Boys1 - 0
RKAV Volendam5 - 0
RKC Waalwijk
Rijnsburgse Boys0 - 1
Roda JC
SC Cambuur4 - 1
SJC1 - 3
Scheveningen0 - 0 (3
Spakenburg3 - 1
Sparta Nijkerk0 - 1
Sparta Rotterdam
TEC
TOP Oss0 - 1
Telstar
UNA
VVV-Venlo
Vitesse
Willem II
sc Heerenveen5 - 1
ACVADOBarBlaDEMDVSDeTEemExcFCLGVVGemGroHVCHarHerHoeHooIJsKloKonKozNooNueOJCQuiRKASJCSVMSchSchSpaSpaSpoStaTECUNAUniVVSWescsvd'O
ACV1 - 5
ADO '200 - 1
Barendrecht
Blauw Geel'38/JUMBO
DEM3 - 1
DVS'33 Ermelo0 - 2
De Treffers
Eemdijk3 - 2
Excelsior M
FC Lisse1 - 0
GVVV5 - 2
Gemert
Groene Ster1 - 0
HVCH1 - 3
Harkemase Boys
Hercules
Hoek
Hoogeveen3 - 0
IJsselmeervogels
Kloetinge1 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys
Noordwijk
Nuenen0 - 0 (2
OJC ROSMALEN
Quick Boys
RKAV Volendam3 - 0
SJC0 - 0 (4
SV Meerssen
Scherpenzeel
Scheveningen2 - 1
Spakenburg1 - 0
Sparta Nijkerk4 - 2
Sportlust '46
Staphorst
TEC2 - 0
UNA
Unitas
VVSB1 - 2
Westlandia
csv Apeldoorn 11 - 3
d' Olde Veste'54 10 - 2