Kon. HFC JO11-6
3e in poule 3e klasse (4e fase) AO
3e in poule 3e klasse (3e fase) 11
3e in poule 3e klasse (2e fase) 09
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 20 april
Koninklijke HFC JO11-6
Alliance '22 sv. JO11-4
2
HBC JO11-5
5
Zandvoort s.v. JO11-2
5
VEW JO11-1
0
Hoofddorp s.v. JO11-10
Zaterdag 13 april
2
Zandvoort s.v. JO11-2
6
Alliance '22 sv. JO11-4
4
Hoofddorp s.v. JO11-10
6
HBC JO11-5
2
VEW JO11-1
2
Koninklijke HFC JO11-6
Wedstrijdschema
HBC JO11-5
JO11-6
Uit
11-05-2024
10:00
veld 3 A
Nr. 191423CO
Sportpark HBC
JO11-6
Hoofddorp s.v. JO11-10
Thuis
25-05-2024
10:10
Veld: 5A
Nr. 191591CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VEW JO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 | 5 | 0 | 7 |
2. | Alliance '22 sv. JO11-4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | 7 | 0 | 6 |
3. | Koninklijke HFC JO11-6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 0 | 4 |
4. | Zandvoort s.v. JO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 12 | 0 | 3 |
5. | HBC JO11-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 17 | 0 | 3 |
6. | Hoofddorp s.v. JO11-10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 | 18 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ASV Arsenal JO11-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 41 | 17 | 0 | 16 |
2. | DCG Rksv JO11-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 40 | 20 | 0 | 13 |
3. | Koninklijke HFC JO11-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 41 | 17 | 0 | 12 |
4. | NFC JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 30 | 16 | 0 | 12 |
5. | Hoofddorp s.v. JO11-10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 24 | 32 | 0 | 6 |
6. | SCPB'22 JO11-7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 18 | 46 | 0 | 6 |
7. | RODA '23 Rksv JO11-7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 30 | 0 | 3 |
8. | FC Aalsmeer MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 19 | 47 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DIOS sv. JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 65 | 8 | 0 | 18 |
2. | DSS JO11-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 44 | 25 | 0 | 15 |
3. | Koninklijke HFC JO11-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 37 | 23 | 0 | 12 |
4. | VEW JO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 26 | 18 | 0 | 9 |
5. | HBC JO11-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 27 | 0 | 6 |
6. | Geel Wit '20 sv. JO11-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 29 | 0 | 3 |
7. | Hillegom sv JO11-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 36 | 0 | 3 |
8. | DSOV JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 51 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | BVC Bloemendaal JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 51 | 16 | 0 | 12 |
2. | DEM (RKVV) JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 11 | 0 | 12 |
3. | DSS JO11-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 30 | 23 | 0 | 9 |
4. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 31 | 0 | 6 |
5. | IJmuiden vv. JO11-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 21 | 34 | 0 | 3 |
6. | Koninklijke HFC JO11-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 15 | 38 | 0 | 3 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
All | HBC | Hoo | Kon | VEW | Zan | |
Alliance '22 sv. JO11-4 | 7 - 5 | |||||
HBC JO11-5 | 3 - 8 | 2 - 5 | ||||
Hoofddorp s.v. JO11-10 | 4 - 6 | |||||
Koninklijke HFC JO11-6 | - | 4 - 2 | ||||
VEW JO11-1 | 5 - 0 | 2 - 2 | ||||
Zandvoort s.v. JO11-2 | 2 - 6 |
ASV | DCG | FCA | Hoo | Kon | NFC | ROD | SCP | |
ASV Arsenal JO11-4 | 6 - 3 | 5 - 3 | 5 - 2 | |||||
DCG Rksv JO11-3 | 6 - 6 | 11 - 2 | 11 - 2 | |||||
FC Aalsmeer MO11-1 | 0 - 15 | 3 - 5 | 4 - 9 | |||||
Hoofddorp s.v. JO11-10 | 8 - 3 | 3 - 5 | 1 - 8 | |||||
Koninklijke HFC JO11-6 | 3 - 4 | 3 - 4 | 15 - 1 | |||||
NFC JO11-2 | 4 - 3 | 8 - 2 | 1 - 2 | |||||
RODA '23 Rksv JO11-7 | 3 - 4 | 1 - 6 | 2 - 3 | |||||
SCPB'22 JO11-7 | 2 - 7 | 7 - 5 | 3 - 6 |
DIO | DSO | DSS | Gee | HBC | Hil | Kon | VEW | |
DIOS sv. JO11-1 | 12 - 1 | 12 - 3 | 9 - 3 | |||||
DSOV JO11-1 | 0 - 16 | 2 - 13 | 3 - 1 | |||||
DSS JO11-4 | 1 - 11 | 7 - 2 | 8 - 4 | |||||
Geel Wit '20 sv. JO11-3 | 0 - 5 | 7 - 1 | 4 - 9 | |||||
HBC JO11-3 | 4 - 1 | 1 - 8 | ||||||
Hillegom sv JO11-3 | 1 - 9 | 3 - 4 | 1 - 0 | |||||
Koninklijke HFC JO11-6 | 5 - 6 | 8 - 1 | 4 - 2 | |||||
VEW JO11-1 | 10 - 1 | 7 - 3 | 3 - 1 |
BVC | DEM | DSS | Haa | IJm | Kon | |
BVC Bloemendaal JO11-3 | 11 - 3 | 12 - 2 | 12 - 5 | |||
DEM (RKVV) JO11-3 | 4 - 2 | 4 - 0 | ||||
DSS JO11-3 | 9 - 1 | 12 - 5 | ||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2 | 2 - 14 | 3 - 4 | 8 - 2 | |||
IJmuiden vv. JO11-2 | 2 - 5 | 2 - 3 | 10 - 2 | |||
Koninklijke HFC JO11-6 | 4 - 2 | 2 - 6 |