Zondag 2

2e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 3 09
32e in poule Groep 2 1e ronde beker (groep 2)
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Zon 2
Velsen 2
Thuis
26-01-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823334CO
Scheidsrechter: O. (Owen) van Hooff,
DEM 2
Zon 2
Uit
02-02-2020 11:30
Nr. 13823357CO
Scheidsrechter: P. (Piet) Speerstra, , Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Zon 2
SDO 2
Thuis
09-02-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823376CO
Purmersteijn 2
Zon 2
Uit
16-02-2020 12:00
Nr. 13823397CO
Sportpark: Van IJsendijkstraat 140, 1442 CS PURMEREND
ADO '20 2
Zon 2
Uit
08-03-2020 11:00
Nr. 13823418CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Zon 2
Kampong 2
Thuis
15-03-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823439CO
Zon 2
JOS Watergraafsmeer 2
Thuis
22-03-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823460CO
Velsen 2
Zon 2
Uit
29-03-2020 11:00
Nr. 13823493CO
Sportpark: Wolff en Dekenlaan 144, 1985 HT DRIEHUIS NH
Zon 2
Soest SO 2
Thuis
05-04-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823502CO
Hoogland 2
Zon 2
Uit
19-04-2020 11:00
Nr. 13823530CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Zon 2
Hoofddorp 2
Thuis
26-04-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823544CO
Hercules 2
Zon 2
Uit
10-05-2020 11:30
Nr. 13823584CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Zon 2
AFC 2
Thuis
17-05-2020 11:00
Veld: 2
Nr. 13823586CO
FC Uitgeest 2
Zon 2
Uit
24-05-2020 10:30
Nr. 13823621CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DEM (RKVV) 21211105312034
2.Koninklijke HFC 2128223416026
3.Hercules 2127322623024
4.Kampong 2127232812023
5.AFC 2126242613020
6.Soest SO 2125252131017
7.Hoogland 2124261726014
8.Purmersteijn 2123452527013
9.SDO 2124172435013
10.Hoofddorp s.v. 2124171932013
11.ADO '20 2123362128012
12.Velsen Rkvv 2123362128012
13.JOS Watergraafsmeer 2123182340010
14.FC Uitgeest 212219173207
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC 222007206
2.Alliance '22 sv. 121017303
3.RCH 1200211000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoofddorp s.v. 1110013103
2.Olympia Haarlem 111007003
3.ZSGOWMS 111007203
4.WV-HEDW 111006103
5.AFC 111005003
6.RODA '23 Rksv 111006203
7.De Dijk11004003
8.IJmuiden vv. 111004103
9.Zandvoort s.v. 111004103
10.ASV Arsenal 111003003
11.BSM sv 111003003
12.OSV 111006403
13.FC Blauw-Wit Beursbengels 111003103
14.JOS Watergraafsmeer11003103
15.Legmeervogels 111003103
16.VSV 111003103
17.AFC 211002003
18.SDZ 111002003
19.Wartburgia asv 111002003
20.Velsen Rkvv11003203
21.HBOK 111002103
22.Pancratius Rksv 111003303
23.SCW 111001103
24.Diemen sv. 110013300
25.Meer De sv. 110011100
26.Dijk De asv 110012300
27.Nieuw West United SV 110011200
28.Swift10014600
29.AGB 110011300
30.DEM (RKVV) 110011300
31.DSOV 110011300
32.Koninklijke HFC 210011300
33.Bloemendaal 110010200
34.JOS Watergraafsmeer 110010200
35.Stormvogels ijvv 110010200
36.JOGA Fortius asv 110011400
37.NFC 110011400
38.Amstelveen/Heemraad 110010300
39.HBC 110010300
40.Buitenveldert sc. 110012600
41.Germaan/De Eland asv 110010400
42.RKAVIC 110012700
43.KDO sv 110011600
44.VVA/Spartaan 110010500
45.Meteoor De sv. 110010700
46.DRC 1100111300

Team nieuws

Jong HFC onverwacht weer kampioen!

Maandag 13 mei 2019

Met een vrijwel geheel nieuw team en daarom wellicht wat “onverwacht” veroverde Jong HFC dit weekend wederom de titel in de Reserve Hoofdklasse. Het lijkt inmiddels bijna routine maar je moet het toch maar weer even doen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 09".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1e ronde beker (groep 2)".