Zondag 1

13e in poule 2e divisie 2e divisie
10e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 1)
11e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 2)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 3)
39e in poule 1e ronde 1e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
0
Excelsior M
1
FC Lisse
2
Noordwijk
1
Kon. HFC
1
Scheveningen
3
Katwijk
2
OFC
3
Rijnsburgse Boys
1
Quick Boys
1
HHC Hardenberg
2
AFC
1
TEC
1
Spakenburg
1
Kozakken Boys
2
De Treffers
1
IJsselmeervogels
Zaterdag 21 januari
0
IJsselmeervogels
2
AFC
3
Rijnsburgse Boys
3
Quick Boys
3
Jong Sparta Rotterdam
1
Spakenburg
2
Katwijk
1
Noordwijk
2
Kon. HFC
1
Jong FC Volendam
1
De Treffers
1
Excelsior M

Wedstrijdschema

Zon 1
Scheveningen 1
Thuis
04-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 86CO
Scheidsrechters: M.F.M.G. (Michael) Eijgelsheim, Scheidsrechters - 11
Quick Boys 1
Zon 1
Uit
11-02-2023 15:00
veld 1
Nr. 190CO
Sportpark Nieuw Zuid
Zon 1
OFC 1
Thuis
25-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 87CO
Scheidsrechters - 11
AFC 1
Zon 1
Uit
04-03-2023 15:00
Veld 1 (HV)
Nr. 71CO
Sportpark Goed Genoeg
Zon 1
De Treffers 1
Thuis
11-03-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 88CO
Scheidsrechters - 11
IJsselmeervogels 1
Zon 1
Uit
25-03-2023 15:00
veld 1-IJsselmeervogels
Nr. 106CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
TEC 1
Thuis
01-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 89CO
Scheidsrechters - 11
Rijnsburgse Boys 1
Zon 1
Uit
08-04-2023 15:00
veld 2
Nr. 209CO
Sportpark Middelmors
Zon 1
HHC Hardenberg 1
Thuis
15-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 90CO
Scheidsrechters - 11

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC2014424417046
2.HHC Hardenberg2013434725043
3.De Treffers2012443523040
4.Rijnsburgse Boys2011544123038
5.Katwijk2011363721036
6.Quick Boys2010374532033
7.FC Lisse198473131028
8.Noordwijk208482526028
9.Spakenburg207672728027
10.Kozakken Boys197393034024
11.Jong Sparta Rotterdam206683338024
12.Excelsior M205872736023
13.Kon. HFC2064102526022
14.Scheveningen2055102131020
15.TEC194692236018
16.IJsselmeervogels2045112639017
17.Jong FC Volendam2052132445017
18.OFC1924132251010
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC12732219024
2.De Treffers127232315023
3.HHC Hardenberg127232417023
4.Quick Boys127142717022
5.Katwijk126332311021
6.Noordwijk126331813021
7.Rijnsburgse Boys126242514020
8.Excelsior M125521916020
9.Jong Sparta Rotterdam124532219017
10.Kon. HFC124351715015
11.Spakenburg124351719015
12.Kozakken Boys124261925014
13.IJsselmeervogels123451924013
14.Scheveningen12345915013
15.FC Lisse123361824012
16.Jong FC Volendam123271629011
17.TEC12165152409
18.OFC121110113704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC8710238022
2.HHC Hardenberg8620238020
3.Rijnsburgse Boys8530169018
4.De Treffers8521128017
5.FC Lisse7511137016
6.Katwijk85031410015
7.Spakenburg8332109012
8.Quick Boys83231815011
9.Kozakken Boys7313119010
10.TEC730471209
11.Kon. HFC821581107
12.Scheveningen8215121607
13.Noordwijk821571307
14.Jong Sparta Rotterdam8215111907
15.OFC7133111406
16.Jong FC Volendam820681606
17.IJsselmeervogels811671504
18.Excelsior M803582003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior11005103
2.FC Volendam11005103
3.Blauw Geel'38/JUMBO11004103
4.SC Cambuur11003003
5.FC Groningen11003003
6.FC Utrecht11003003
7.Quick11004203
8.FC Den Bosch11003103
9.Go Ahead Eagles11003103
10.De Graafschap11003103
11.Sparta Rotterdam11003103
12.Almere City FC11002003
13.De Treffers11002003
14.Urk11002003
15.ADO Den Haag11003203
16.N.E.C.11003203
17.Katwijk11002103
18.Spakenburg11002103
19.VVV-Venlo11002103
20.FC Eindhoven11001003
21.NAC Breda11001003
22.PEC Zwolle11001003
23.Telstar11001003
24.Heracles Almelo10102201
25.Roda JC10102201
26.Kozakken Boys10102201
27.Vitesse10102201
28.sc Heerenveen10102201
29.Hoek10102201
30.ADO '2010101101
31.FC Emmen10101101
32.Excelsior'3110012300
33.Fortuna Sittard10012300
34.Dongen10011200
35.DVS'33 Ermelo10011200
36.TEC10011200
37.Hercules10010100
38.HHC Hardenberg10010100
39.Kon. HFC10010100
40.Willem II10010100
41.RKAV Volendam10012400
42.GVVV10011300
43.Helmond Sport10011300
44.OFC10011300
45.Rijnsburgse Boys10011300
46.TOP Oss10010200
47.RKC Waalwijk10010200
48.Staphorst10010200
49.DEM10011400
50.FC Dordrecht10010300
51.Rijnvogels10010300
52.Sportlust '4610010300
53.Harkemase Boys10011500
54.MVV Maastricht10011500

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (29)

Team resultaten

AFCDeTExcFCLHHCIJsJonJonKatKonKozNooOFCQuiRijSchSpaTEC
AFC2 - 03 - 23 - 05 - 12 - 11 - 03 - 32 - 04 - 12 - 1
De Treffers2 - 11 - 15 - 22 - 12 - 33 - 01 - 02 - 11 - 12 - 1
Excelsior M1 - 40 - 20 - 12 - 22 - 23 - 20 - 00 - 13 - 13 - 0
FC Lisse0 - 21 - 12 - 22 - 42 - 02 - 14 - 02 - 11 - 14 - 0
HHC Hardenberg0 - 02 - 02 - 12 - 11 - 04 - 01 - 62 - 0
IJsselmeervogels0 - 21 - 34 - 10 - 13 - 30 - 03 - 20 - 31 - 5
Jong FC Volendam1 - 32 - 22 - 60 - 11 - 00 - 12 - 00 - 11 - 31 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 13 - 31 - 11 - 41 - 11 - 06 - 01 - 03 - 13 - 3
Katwijk0 - 00 - 12 - 17 - 03 - 12 - 15 - 01 - 02 - 0
Kon. HFC0 - 02 - 02 - 11 - 33 - 10 - 11 - 11 - 32 - 1
Kozakken Boys1 - 03 - 01 - 44 - 13 - 12 - 30 - 10 - 15 - 5
Noordwijk1 - 31 - 11 - 20 - 32 - 03 - 23 - 01 - 12 - 12 - 11 - 1
OFC1 - 13 - 11 - 50 - 32 - 12 - 41 - 21 - 22 - 30 - 22 - 2
Quick Boys1 - 37 - 23 - 11 - 12 - 14 - 23 - 01 - 34 - 02 - 31 - 2
Rijnsburgse Boys3 - 04 - 11 - 02 - 24 - 03 - 03 - 30 - 00 - 1
Scheveningen1 - 20 - 10 - 21 - 30 - 42 - 11 - 11 - 11 - 21 - 11 - 0
Spakenburg0 - 20 - 13 - 11 - 10 - 12 - 11 - 01 - 11 - 00 - 41 - 1
TEC2 - 20 - 22 - 22 - 21 - 12 - 01 - 30 - 3
ADOADOAlmBlaDEMDVSDeGDeTDonExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCUFCVForGVVGoAHHCHarHelHerHerHoeKatKonKozMVVNECNACOFCPECQuiRKARKCRijRijRodSCCSpaSpaSpoStaTECTOPTelUrkVVVVitWilscH
ADO '201 - 2
ADO Den Haag
Almere City FC2 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO
DEM1 - 4
DVS'33 Ermelo
De Graafschap
De Treffers2 - 0
Dongen1 - 2
Excelsior5 - 1
Excelsior'312 - 3
FC Den Bosch
FC Dordrecht0 - 3
FC Eindhoven1 - 0
FC Emmen
FC Groningen
FC Utrecht
FC Volendam
Fortuna Sittard
GVVV1 - 3
Go Ahead Eagles3 - 1
HHC Hardenberg0 - 1
Harkemase Boys1 - 5
Helmond Sport
Heracles Almelo
Hercules0 - 1
Hoek2 - 4
Katwijk2 - 1
Kon. HFC0 - 1
Kozakken Boys2 - 2 (5
MVV Maastricht
N.E.C.3 - 2
NAC Breda
OFC1 - 3
PEC Zwolle
Quick
RKAV Volendam2 - 4
RKC Waalwijk
Rijnsburgse Boys1 - 3
Rijnvogels0 - 3
Roda JC2 - 2 (6
SC Cambuur
Spakenburg2 - 1
Sparta Rotterdam
Sportlust '460 - 3
Staphorst
TEC
TOP Oss
Telstar
Urk2 - 0
VVV-Venlo
Vitesse
Willem II
sc Heerenveen