Zondag 1

7e in poule 2e divisie 2e divisie
7e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 1)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 2)
9e in poule 2e divisie 2e divisie (periode 3)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 24 september
3
Excelsior M
1
Rijnsburgse Boys
3
Noordwijk
2
Jong FC Volendam
1
Scheveningen
1
Spakenburg
3
Quick Boys
1
FC Lisse
0
IJsselmeervogels
0
Katwijk
2
AFC
1
Jong Sparta Rotterdam
2
OFC
4
Kozakken Boys
0
TEC
2
HHC Hardenberg
2
De Treffers
3
Kon. HFC
Zaterdag 17 september
0
Katwijk
0
De Treffers
1
FC Lisse
1
Scheveningen
2
HHC Hardenberg
0
IJsselmeervogels
2
Jong FC Volendam
2
Excelsior M
1
Spakenburg
0
Noordwijk
0
Kozakken Boys
1
Quick Boys
0
Rijnsburgse Boys
1
TEC
0
Kon. HFC
0
AFC
6
Jong Sparta Rotterdam
0
OFC
Zondag 11 september
2
De Treffers
1
TEC

Wedstrijdschema

Zon 1
IJsselmeervogels 1
Thuis
01-10-2022 15:30
Veld: 1
Nr. 81CO
Scheidsrechters: M.G. (Maurice) Paarhuis, Vanaf 13.30 - Scheidsrechters - 11
Zon 1
Quick Boys 1
Thuis
04-10-2022 20:00
Veld: 1
Nr. 79CO
TEC 1
Zon 1
Uit
09-10-2022 14:30
veld 1 - hoofdveld
Nr. 251CO
Sportpark De Lok
Zon 1
Rijnsburgse Boys 1
Thuis
15-10-2022 15:30
Veld: 1
Nr. 82CO
Scheidsrechters - 11
HHC Hardenberg 1
Zon 1
Uit
29-10-2022 14:30
veld 1
Nr. 286CO
Sportpark De Boshoek (HHC)
Zon 1
Katwijk 1
Thuis
05-11-2022 14:00
Veld: 1
Nr. 83CO
Scheidsrechters - 11
Excelsior M. Excelsior M
Zon 1
Uit
12-11-2022 14:30
veld 1
Nr. 117CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
Zon 1
Uit
19-11-2022 17:00
veld 1
Nr. 339CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Zon 1
Kozakken Boys 1
Thuis
26-11-2022 15:30
Veld: 1
Nr. 84CO
Scheidsrechters - 11
FC Lisse 1
Zon 1
Uit
03-12-2022 14:30
veld 1
Nr. 170CO
Sportpark Ter Specke
Spakenburg 1
Zon 1
Uit
10-12-2022 15:00
veld 1-Spakenburg
Nr. 52CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
FC Volendam Jong FC Volendam
Thuis
21-01-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 85CO
Scheidsrechters - 11
Noordwijk 1
Zon 1
Uit
28-01-2023 14:30
veld 1
Nr. 155CO
Sportpark Duinwetering
Zon 1
Scheveningen 1
Thuis
04-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 86CO
Scheidsrechters - 11
Quick Boys 1
Zon 1
Uit
11-02-2023 15:00
veld 1
Nr. 190CO
Sportpark Nieuw Zuid
Zon 1
OFC 1
Thuis
25-02-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 87CO
Scheidsrechters - 11
AFC 1
Zon 1
Uit
04-03-2023 15:00
Veld 1 (HV)
Nr. 71CO
Sportpark Goed Genoeg
Zon 1
De Treffers 1
Thuis
11-03-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 88CO
Scheidsrechters - 11
IJsselmeervogels 1
Zon 1
Uit
25-03-2023 15:00
veld 1-IJsselmeervogels
Nr. 106CO
Sportpark De Westmaat
Zon 1
TEC 1
Thuis
01-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 89CO
Scheidsrechters - 11
Rijnsburgse Boys 1
Zon 1
Uit
08-04-2023 15:00
veld 2
Nr. 209CO
Sportpark Middelmors
Zon 1
HHC Hardenberg 1
Thuis
15-04-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 90CO
Scheidsrechters - 11
Katwijk 1
Zon 1
Uit
22-04-2023 15:30
veld 1
Nr. 244CO
Sportpark De Krom
Zon 1
Excelsior M. Excelsior M
Thuis
06-05-2023 15:30
Veld: 1
Nr. 91CO
Scheidsrechters - 11

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HHC Hardenberg7601186018
2.De Treffers7511168016
3.Quick Boys7502159015
4.AFC7421115014
5.Katwijk7331123012
6.Spakenburg73221411011
7.Kon. HFC7313107010
8.Noordwijk731397010
9.Kozakken Boys73131414010
10.FC Lisse7232111009
11.Excelsior M7232111109
12.Jong Sparta Rotterdam7223101008
13.Rijnsburgse Boys721471007
14.Scheveningen713341006
15.TEC712471405
16.IJsselmeervogels712461505
17.Jong FC Volendam712471705
18.OFC711592404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HHC Hardenberg7601186018
2.De Treffers7511168016
3.Quick Boys7502159015
4.AFC7421115014
5.Katwijk7331123012
6.Spakenburg73221411011
7.Kon. HFC7313107010
8.Noordwijk731397010
9.Kozakken Boys73131414010
10.FC Lisse7232111009
11.Excelsior M7232111109
12.Jong Sparta Rotterdam7223101008
13.Rijnsburgse Boys721471007
14.Scheveningen713341006
15.TEC712471405
16.IJsselmeervogels712461505
17.Jong FC Volendam712471705
18.OFC711592404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.De Treffers00000000
3.Excelsior M00000000
4.FC Lisse00000000
5.Jong FC Volendam00000000
6.HHC Hardenberg00000000
7.IJsselmeervogels00000000
8.Katwijk00000000
9.Kon. HFC00000000
10.Kozakken Boys00000000
11.Noordwijk00000000
12.OFC00000000
13.Quick Boys00000000
14.Rijnsburgse Boys00000000
15.Scheveningen00000000
16.Spakenburg00000000
17.Jong Sparta Rotterdam00000000
18.TEC00000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (31)

Team resultaten

AFCDeTExcFCLHHCIJsJonJonKatKonKozNooOFCQuiRijSchSpaTEC
AFC3 - 02 - 11 - 02 - 0
De Treffers2 - 15 - 22 - 32 - 1
Excelsior M0 - 22 - 23 - 13 - 0
FC Lisse1 - 14 - 01 - 1
HHC Hardenberg2 - 01 - 04 - 0
IJsselmeervogels1 - 30 - 03 - 20 - 3
Jong FC Volendam2 - 21 - 00 - 11 - 3
Jong Sparta Rotterdam1 - 11 - 16 - 0
Katwijk0 - 07 - 01 - 0
Kon. HFC0 - 00 - 12 - 1
Kozakken Boys3 - 00 - 15 - 5
Noordwijk1 - 23 - 23 - 01 - 1
OFC1 - 52 - 12 - 42 - 2
Quick Boys3 - 13 - 01 - 34 - 0
Rijnsburgse Boys3 - 00 - 00 - 1
Scheveningen0 - 20 - 42 - 11 - 1
Spakenburg3 - 10 - 11 - 0
TEC2 - 20 - 21 - 3