Zondag 1

8e in poule 2e divisie Jack's League
39e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 september
1
Noordwijk
0
De Treffers
2
Excelsior M
1
Quick Boys
0
ASWH
3
Jong FC Volendam
2
Spakenburg
0
GVVV
3
Katwijk
1
Scheveningen
3
Jong Sparta Rotterdam
1
Kozakken Boys
2
HHC Hardenberg
1
Rijnsb.Boys
4
Kon. HFC
1
IJsselmeervogels
Zondag 19 september
2
AFC
1
TEC
Dinsdag 21 september
3
Barendrecht
0
Scheveningen
1
ODIN 59
2
De Treffers
1
Goes
2
DOVO
1
ASWH
0
Quick
4
Ajax
1
VVSB
0
Quick Boys
2
Rijnsb.Boys
2
Hoek
3
SteDoCo
2
Katwijk
3
Harkemase Boys
2
Sparta Nijkerk
0
Sliedrecht 1
3
GVVV
1
VVOG
2
DVS'33 Ermelo
2 (4
Noordwijk
3
IJsselmeervogels
1
Sportlust '46
1
FC Lisse
2
AFC
3
Achilles Veen
2
DTS '35 Ede 1
0
HHC Hardenberg
2
Capelle
Woensdag 22 september
2
Kozakken Boys
0
Groene Ster
5
Spakenburg
2
UNA
0
Hoogland
1
Westlandia
2
ADO '20
1
Kon. HFC
3
Gemert
1
TEC
1
Unitas
0
Ter Leede
3
Staphorst
1
Dongen
1
Hercules
1 (3
ACV
0
OFC
2
Excelsior M
2
OSS'20
1
HSC '21
Zaterdag 25 september
0
Scheveningen
3
Excelsior M
0
GVVV
3
Jong Sparta Rotterdam
0
Jong FC Volendam
3
Katwijk
4
Quick Boys
2
Noordwijk
0
IJsselmeervogels
3
AFC
2
Kozakken Boys
0
HHC Hardenberg
3
Rijnsb.Boys
1
Spakenburg
1
De Treffers
0
ASWH
Zondag 26 september
3
TEC
2
Kon. HFC

Wedstrijdschema

Zon 1
Quick Boys
Thuis
02-10-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342882CO
Opmerkingen: 11 vrij houden,
Zon 1
Almere City FC
Thuis
05-10-2021 19:30
Nr.
De Treffers
Zon 1
Uit
10-10-2021 14:30
Nr. 15343086CO
Sportpark: Nijerf 1, 6562 KW GROESBEEK
Zon 1
Scheveningen
Thuis
16-10-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342883CO
Opmerkingen: 12 vrij houden,
FC Volendam endam
Zon 1
Uit
30-10-2021 15:00
Nr. 15343104CO
Sportpark: Sportlaan 10, 1131 BK VOLENDAM
Zon 1
GVVV
Thuis
06-11-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342884CO
Rijnsb.Boys
Zon 1
Uit
13-11-2021 15:00
Nr. 15342969CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
Zon 1
Kozakken Boys
Thuis
20-11-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342885CO
Spakenburg
Zon 1
Uit
27-11-2021 15:00
Nr. 15342834CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Sparta Rotterdam erdam
Thuis
05-12-2021 14:30
Veld: 1.
Nr. 15342886CO
Katwijk
Zon 1
Uit
11-12-2021 15:30
Nr. 15343005CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zon 1
AFC
Thuis
16-01-2022 14:30
Veld: 1.
Nr. 15342887CO
ASWH
Zon 1
Uit
22-01-2022 15:00
Nr. 15343023CO
Sportpark: Reeweg 75 B, 3342 AA HENDRIK-IDO-AMBACHT
Zon 1
De Treffers
Thuis
30-01-2022 14:30
Veld: 1.
Nr. 15342888CO
GVVV
Zon 1
Uit
05-02-2022 15:30
Nr. 15342854CO
Sportpark: Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL
Zon 1
Excelsior M
Thuis
12-02-2022 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342889CO
IJsselmeervogels
Zon 1
Uit
19-02-2022 15:00
Nr. 15342907CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Scheveningen
Zon 1
Uit
05-03-2022 15:30
Nr. 15342991CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Zon 1
FC Volendam endam
Thuis
12-03-2022 18:00
Veld: 1.
Nr. 15342890CO
AFC
Zon 1
Uit
20-03-2022 14:30
Nr. 15342874CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Zon 1
Noordwijk
Thuis
26-03-2022 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342891CO
Quick Boys
Zon 1
Uit
02-04-2022 15:00
Nr. 15342960CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Zon 1
TEC
Thuis
10-04-2022 14:30
Veld: 1.
Nr. 15342892CO
Zon 1
Rijnsb.Boys
Thuis
16-04-2022 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342893CO
Kozakken Boys
Zon 1
Uit
23-04-2022 15:30
Nr. 15343063CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Zon 1
Spakenburg
Thuis
30-04-2022 15:30
Veld: 1.
Nr. 15342894CO
Sparta Rotterdam erdam
Zon 1
Uit
14-05-2022 15:30
Nr. 15343132CO
Sportpark: Spartapark-Noord 1, 3027 VW ROTTERDAM
Zon 1
Katwijk
Thuis
21-05-2022 18:00
Veld: 1.
Nr. 15342895CO
HHC Hardenberg
Zon 1
Uit
28-05-2022 15:30
Nr. 15343082CO
Sportpark: De Boshoek 5, 7771 RH HARDENBERG

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk6501156015
2.Jong Sparta Rotterdam6420176014
3.TEC6411106013
4.Rijnsb.Boys6402136012
5.AFC632196011
6.De Treffers632153011
7.Excelsior M6312109010
8.Kon. HFC6303121009
9.Kozakken Boys62319809
10.Jong FC Volendam6222141508
11.Quick Boys62136607
12.Noordwijk621391207
13.HHC Hardenberg62134707
14.Scheveningen621351007
15.Spakenburg6123111305
16.IJsselmeervogels611481504
17.ASWH601551201
18.GVVV601531501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (25)

Team resultaten

AFCASWDeTExcGVVHHCIJsJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpaTEC
AFC1 - 42 - 02 - 1
ASWH0 - 31 - 10 - 1
De Treffers1 - 11 - 01 - 0
Excelsior M2 - 23 - 22 - 1
GVVV2 - 50 - 30 - 3
HHC Hardenberg2 - 10 - 11 - 1
IJsselmeervogels0 - 33 - 20 - 1
Jong FC Volendam2 - 60 - 32 - 2
Jong Sparta Rotterdam1 - 13 - 13 - 1
Katwijk2 - 03 - 1
Kon. HFC3 - 20 - 14 - 1
Kozakken Boys1 - 12 - 03 - 3
Noordwijk1 - 03 - 20 - 1
Quick Boys0 - 00 - 10 - 14 - 2
Rijnsb.Boys3 - 02 - 03 - 1
Scheveningen0 - 31 - 12 - 1
Spakenburg2 - 02 - 22 - 3
TEC1 - 03 - 23 - 1
AchACVADOAFCAjaASWBarCapDeTDonDOVDTSDVSExcFCLGemGoeGroGVVHarHerHHCHoeHooHSCIJsKatKonKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSliSpaSpaSpoStaSteTECTerUNAUniVVOVVSWes
Achilles Veen3 - 2
ACV
ADO '202 - 1
AFC
Ajax4 - 1
ASWH1 - 0
Barendrecht3 - 0
Capelle
De Treffers
Dongen
DOVO
DTS '35 Ede 1
DVS'33 Ermelo2 - 2 (4
Excelsior M
FC Lisse1 - 2
Gemert3 - 1
Goes1 - 2
Groene Ster
GVVV3 - 1
Harkemase Boys
Hercules1 - 1 (3
HHC Hardenberg0 - 2
Hoek2 - 3
Hoogland0 - 1
HSC '21
IJsselmeervogels3 - 1
Katwijk2 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys2 - 0
Noordwijk
ODIN 591 - 2
OFC0 - 2
OSS'202 - 1
Quick Boys0 - 2
Quick
Rijnsb.Boys
Scheveningen
Sliedrecht 1
Spakenburg5 - 2
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst3 - 1
SteDoCo
TEC
Ter Leede
UNA
Unitas1 - 0
VVOG
VVSB
Westlandia