Zondag 1

7e in poule 2e divisie A
21e in poule kwalificatieronde 2 Q2
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
0
Scheveningen
1
ASWH
1
Noordwijk
1
Katwijk
2
Excelsior M
2
Rijnsb.Boys
0
Jong FC Volendam
2
HHC Hardenberg
4
Kozakken Boys
1
IJsselmeervogels
1
Quick Boys
0
Kon. HFC
1
TEC
1
GVVV
0
Spakenburg
0
Jong Sparta Rotterdam
Zondag 20 september
0
De Treffers
3
AFC
Zaterdag 26 september
0
GVVV
3
Spakenburg
0
HHC Hardenberg
2
AFC
4
IJsselmeervogels
3
Jong FC Volendam
1
Rijnsb.Boys
1
Scheveningen
2
ASWH
0
De Treffers
0
Jong Sparta Rotterdam
1
Quick Boys
2
Katwijk
2
Kozakken Boys
3
TEC
1
Excelsior M

Wedstrijdschema

Kozakken Boys
Zon 1
Uit
03-10-2020 15:00
Nr. 14582155CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Zon 1
OSS'20
Thuis
07-10-2020 20:00
Veld: 1.
Nr. 15031618BE
Scheidsrechter: E. (Erwin) Blank,
Zon 1
Spakenburg
Thuis
10-10-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581985CO
Telstar 1
Zon 1
Uit
13-10-2020 20:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
AFC
Zon 1
Uit
18-10-2020 14:30
Nr. 14581968CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Zon 1
ASWH
Thuis
24-10-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581986CO
Scheveningen
Zon 1
Uit
31-10-2020 14:30
Nr. 14582089CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Zon 1
ADO '20 1
Thuis
03-11-2020 20:00
Veld: 1
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Sparta Rotterdam erdam
Thuis
08-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581987CO
Zon 1
GVVV
Thuis
14-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581988CO
Rijnsb.Boys
Zon 1
Uit
21-11-2020 15:00
Nr. 14582073CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
Zon 1
IJsselmeervogels
Thuis
28-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581989CO
HHC Hardenberg
Zon 1
Uit
05-12-2020 14:30
Nr. 14582176CO
Sportpark: Hessenweg 74 A, 7771 RG HARDENBERG
Zon 1
Excelsior M
Thuis
12-12-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581990CO
FC Volendam endam
Zon 1
Uit
09-01-2021 15:00
Nr. 14582228CO
Sportpark: Sportlaan 10, 1131 BK VOLENDAM
Zon 1
Katwijk
Thuis
16-01-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581991CO
Zon 1
Kozakken Boys
Thuis
23-01-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581992CO
Sparta Rotterdam erdam
Zon 1
Uit
30-01-2021 15:30
Nr. 14582213CO
Sportpark: Spartapark-Noord 1, 3027 VW ROTTERDAM
Zon 1
Quick Boys
Thuis
06-02-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581993CO
De Treffers
Zon 1
Uit
21-02-2021 14:30
Nr. 14582197CO
Sportpark: Nijerf 1, 6562 KW GROESBEEK
Zon 1
AFC
Thuis
28-02-2021 14:30
Veld: 1.
Nr. 14581994CO
Noordwijk
Zon 1
Uit
06-03-2021 14:30
Nr. 14582045CO
Sportpark: Duinwetering 105, 2203 HM NOORDWIJK ZH
Zon 1
HHC Hardenberg
Thuis
13-03-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581995CO
IJsselmeervogels
Zon 1
Uit
20-03-2021 15:00
Nr. 14582012CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Rijnsb.Boys
Thuis
27-03-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581996CO
ASWH
Zon 1
Uit
03-04-2021 15:00
Nr. 14582132CO
Sportpark: Reeweg 75 B, 3342 AA HENDRIK-IDO-AMBACHT
GVVV
Zon 1
Uit
10-04-2021 15:30
Nr. 14581962CO
Sportpark: Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL
Zon 1
TEC
Thuis
18-04-2021 14:30
Veld: 1.
Nr. 14581997CO
Katwijk
Zon 1
Uit
24-04-2021 15:30
Nr. 14582116CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zon 1
FC Volendam endam
Thuis
01-05-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581998CO
Spakenburg
Zon 1
Uit
08-05-2021 15:00
Nr. 14581947CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Scheveningen
Thuis
15-05-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581999CO
Excelsior M
Zon 1
Uit
22-05-2021 15:30
Nr. 14582033CO
Sportpark: Lavendelstraat 2, 3142 NC MAASSLUIS

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC4310123010
2.ASWH43018409
3.IJsselmeervogels43019809
4.Quick Boys43015609
5.Kozakken Boys422011708
6.Katwijk42207408
7.Kon. HFC32015306
8.Spakenburg41306306
9.Rijnsb.Boys41217505
10.TEC41126604
11.Excelsior M41125704
12.HHC Hardenberg41122404
13.Scheveningen40313403
14.Jong Sparta Rotterdam40313403
15.Noordwijk30214602
16.Jong FC Volendam401351101
17.GVVV40132801
18.De Treffers40131801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles Veen00000000
2.AFC00000000
3.ASWH00000000
4.Barendrecht00000000
5.Buitenpost00000000
6.Capelle00000000
7.DEM00000000
8.Dos Kampen00000000
9.DOVO00000000
10.DTS '35 Ede00000000
11.DVS'33 Ermelo00000000
12.Excelsior'3100000000
13.Excelsior M00000000
14.Flevo Boys00000000
15.Gemert00000000
16.Goes00000000
17.Groene Ster00000000
18.GVVV00000000
19.Harkemase Boys00000000
20.HHC Hardenberg00000000
21.Kon. HFC00000000
22.Kozakken Boys00000000
23.FC Lisse00000000
24.Noordwijk00000000
25.ODIN 5900000000
26.OFC00000000
27.OSS'2000000000
28.Quick Boys00000000
29.Rijnsb.Boys00000000
30.Rijnvogels00000000
31.Roda '4600000000
32.Scheveningen00000000
33.Sliedrecht00000000
34.Spakenburg00000000
35.Sparta Nijkerk00000000
36.Staphorst00000000
37.SteDoCo00000000
38.Ter Leede00000000
39.De Treffers00000000
40.UNA00000000
41.Unitas00000000
42.Westlandia00000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Team resultaten

AFCASWDeTExcGVVHHCIJsJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpaTEC
AFC5 - 1
ASWH2 - 03 - 1
De Treffers0 - 30 - 0
Excelsior M0 - 22 - 2
GVVV0 - 20 - 3
HHC Hardenberg0 - 20 - 2
IJsselmeervogels4 - 32 - 1
Jong FC Volendam0 - 22 - 2
Jong Sparta Rotterdam0 - 11 - 1
Katwijk2 - 22 - 1
Kon. HFC3 - 1
Kozakken Boys3 - 24 - 1
Noordwijk2 - 21 - 1
Quick Boys2 - 11 - 0
Rijnsb.Boys3 - 01 - 1
Scheveningen0 - 11 - 1
Spakenburg0 - 02 - 2
TEC3 - 11 - 11 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 Q2".