Zondag 1

8e in poule 2e divisie A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 11 augustus
0
ADO'20 1
1
Zon 1

Wedstrijdschema

Zon 1
Ajax Zat 1
Thuis
15-08-2020 10:30
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
ODIN 59 1
Thuis
22-08-2020 14:00
Veld: 1
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Ter Leede 1
Thuis
25-08-2020 20:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Telstar 1
Thuis
29-08-2020 14:30
Veld: 1
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Thuis
05-09-2020
Nr. OEFEN
Schaduwprogramma Jong Utrecht
TEC
Zon 1
Uit
06-09-2020 14:30
Nr. 14582136CO
Sportpark: Predikbroedersweg 3, 4003 AL TIEL
Zon 1
De Treffers
Thuis
13-09-2020 14:30
Veld: 1.
Nr. 14581983CO
Quick Boys
Zon 1
Uit
19-09-2020 15:00
Nr. 14582052CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Zon 1
Noordwijk
Thuis
26-09-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581984CO
Kozakken Boys
Zon 1
Uit
03-10-2020 15:00
Nr. 14582155CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Zon 1
Spakenburg
Thuis
10-10-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581985CO
AFC
Zon 1
Uit
18-10-2020 14:30
Nr. 14581968CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
Zon 1
ASWH
Thuis
24-10-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581986CO
Scheveningen
Zon 1
Uit
31-10-2020 15:30
Nr. 14582089CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Zon 1
Jong Sparta Rotterdam
Thuis
08-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581987CO
Zon 1
GVVV
Thuis
14-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581988CO
Rijnsb.Boys
Zon 1
Uit
21-11-2020 15:00
Nr. 14582073CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
Zon 1
IJsselmeervogels
Thuis
28-11-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581989CO
HHC Hardenberg
Zon 1
Uit
05-12-2020 15:30
Nr. 14582176CO
Sportpark: Hessenweg 74 A, 7771 RG HARDENBERG
Zon 1
Excelsior M
Thuis
12-12-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581990CO
Jong FC Volendam
Zon 1
Uit
09-01-2021 15:00
Nr. 14582228CO
Sportpark: Sportlaan 10, 1131 BK VOLENDAM
Zon 1
Katwijk
Thuis
16-01-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581991CO
Zon 1
Kozakken Boys
Thuis
23-01-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581992CO
Jong Sparta Rotterdam
Zon 1
Uit
30-01-2021 15:30
Nr. 14582213CO
Sportpark: Spartapark-Noord 1, 3027 VW ROTTERDAM
Zon 1
Quick Boys
Thuis
06-02-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581993CO
De Treffers
Zon 1
Uit
21-02-2021 14:30
Nr. 14582197CO
Sportpark: Nijerf 1, 6562 KW GROESBEEK
Zon 1
AFC
Thuis
28-02-2021 14:30
Veld: 1.
Nr. 14581994CO
Noordwijk
Zon 1
Uit
06-03-2021 14:30
Nr. 14582045CO
Sportpark: Duinwetering 105, 2203 HM NOORDWIJK ZH
Zon 1
HHC Hardenberg
Thuis
13-03-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581995CO
IJsselmeervogels
Zon 1
Uit
20-03-2021 15:00
Nr. 14582012CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Rijnsb.Boys
Thuis
27-03-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581996CO
ASWH
Zon 1
Uit
03-04-2021 15:00
Nr. 14582132CO
Sportpark: Reeweg 75 B, 3342 AA HENDRIK-IDO-AMBACHT
GVVV
Zon 1
Uit
10-04-2021 15:30
Nr. 14581962CO
Sportpark: Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL
Zon 1
TEC
Thuis
18-04-2021 14:30
Veld: 1.
Nr. 14581997CO
Katwijk
Zon 1
Uit
24-04-2021 15:30
Nr. 14582116CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zon 1
Jong FC Volendam
Thuis
01-05-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581998CO
Spakenburg
Zon 1
Uit
08-05-2021 15:00
Nr. 14581947CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Scheveningen
Thuis
15-05-2021 15:30
Veld: 1.
Nr. 14581999CO
Excelsior M
Zon 1
Uit
22-05-2021 15:30
Nr. 14582033CO
Sportpark: Lavendelstraat 2, 3142 NC MAASSLUIS

Poule stand (8e in poule 2e divisie A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC00000000
2.ASWH00000000
3.Excelsior M00000000
4.GVVV00000000
5.HHC Hardenberg00000000
6.IJsselmeervogels00000000
7.Katwijk00000000
8.Kon. HFC00000000
9.Kozakken Boys00000000
10.Noordwijk00000000
11.Quick Boys00000000
12.Rijnsb.Boys00000000
13.Scheveningen00000000
14.Jong Sparta Rotterdam00000000
15.Spakenburg00000000
16.TEC00000000
17.De Treffers00000000
18.Jong FC Volendam00000000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (23)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e divisie A".