Zondag 1

36e in poule 1e ronde (64) BV
8e in poule 2e divisie 2e divisie
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

AZ Jong
Zon 1
Uit
01-08-2020 14:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
DEM 1
Zon 1
Uit
04-08-2020 20:15
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Thuis
08-08-2020 14:30
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd, HFC 1 - Jong Volendam
ADO'20 1
Zon 1
Uit
11-08-2020 20:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Ajax Zat 1
Zon 1
Uit
15-08-2020 12:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
SDO 1
Zon 1
Uit
15-08-2020 15:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
ODIN 59 1
Thuis
22-08-2020 14:00
Veld: 1
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Swift 1
Thuis
22-08-2020 17:00
Veld: 1
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Zon 1
Ter Leede 1
Thuis
25-08-2020 20:00
Nr. OEFEN
Oefenwedstrijd
Katwijk 1
Zon 1
Uit
29-08-2020
Nr. OEFEN
Drieluik met Katwijk en Telstar bij Katwijk
Telstar 1
Zon 1
Uit
29-08-2020
Nr. OEFEN
Drieluik met Katwijk en Telstar bij Katwijk
Zon 1
Thuis
05-09-2020
Nr. OEFEN
Schaduwprogramma Jong Utrecht

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Cambuur11005003
2.FC Eindhoven11004003
3.Willem II11004003
4.Sparta Nijkerk11005203
5.FC Utrecht11004103
6.Fortuna Sittard11003003
7.sc Heerenveen11003003
8.IJsselmeervogels11003003
9.Katwijk11003003
10.PEC Zwolle11003003
11.Excelsior11004203
12.FC Dordrecht11003103
13.Go Ahead Eagles11003103
14.SteDoCo11003103
15.Roda JC11002003
16.Spakenburg11002003
17.FC Twente11002003
18.Vitesse11002003
19.Heracles Almelo11004303
20.NAC Breda11003203
21.FC Groningen11002103
22.GVVV11002103
23.TOP Oss11002103
24.Telstar11002103
25.Sparta Rotterdam11001003
26.ODIN 5910103301
27.AFC10103301
28.Groene Ster10102201
29.OFC10102201
30.Ajax10102201
31.VVV-Venlo10102201
32.RKC Waalwijk10013400
33.FC Emmen10012300
34.Harkemase Boys10011200
35.Helmond Sport10011200
36.Kon. HFC10011200
37.OSS'2010011200
38.FC Volendam10010100
39.N.E.C.10012400
40.Almere City FC10011300
41.FC 's-Gravenzande10011300
42.MVV10011300
43.Achilles Veen10010200
44.ASWH10010200
45.De Graafschap10010200
46.De Treffers10010200
47.Fortuna Wormerveer10012500
48.Excelsior'3110011400
49.ADO Den Haag10010300
50.FC Den Bosch10010300
51.Excelsior M10010300
52.Flevo Boys10010300
53.Hoek10010300
54.Quick10010400
55.Rijnsb.Boys10010400
56.Goes10010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk2415454826049
2.HHC Hardenberg2414465427046
3.AFC2413655033045
4.Rijnsb.Boys2413655542045
5.IJsselmeervogels2413565737044
6.Kozakken Boys2413383829042
7.Spakenburg2410773744037
8.Kon. HFC2310584336035
9.De Treffers249874236035
10.Noordwijk248884744032
11.Jong Sparta Rotterdam2494114342031
12.Excelsior M2494113647031
13.GVVV2493123848030
14.Quick Boys2476112532027
15.Scheveningen2374122436025
16.TEC2437141740016
17.Jong FC Volendam2435164061014
18.ASWH2435162660014

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e divisie 2e divisie".