Zondag 1

36e in poule 1e ronde (64) BV
8e in poule 2e divisie 2e divisie
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 februari
0
GVVV
3
Katwijk
0
Excelsior M
1
Noordwijk
1
Jong FC Volendam
2
Scheveningen
2
Rijnsb.Boys
1
Kon. HFC
1
Quick Boys
0
TEC
0
IJsselmeervogels
0
Kozakken Boys
0
HHC Hardenberg
2
AFC
2
Jong Sparta Rotterdam
4
Spakenburg
3
De Treffers
1
ASWH
Zaterdag 22 februari
3
IJsselmeervogels
0
GVVV

Wedstrijdschema

Zon 1
Scheveningen
Thuis
29-02-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594514CO
Scheidsrechter: L. (Luuk) Timmer, , Opmerkingen: klk 13.30 tm 17.45,
Zon 1
TEC
Thuis
08-03-2020 14:30
Veld: 1.
Nr. 13594515CO
Opmerkingen: klk 12.30 tm 16.45,
Spakenburg
Zon 1
Uit
14-03-2020 15:00
Nr. 13594464CO
Sportpark: Westdijk 12, 3752 AE BUNSCHOTEN-SPAKENBURG
Zon 1
Noordwijk
Thuis
21-03-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594516CO
Opmerkingen: klk 14.30 tm 17.45,
ASWH
Zon 1
Uit
28-03-2020 15:00
Nr. 13594653CO
Sportpark: Reeweg 75 B, 3342 AA HENDRIK-IDO-AMBACHT
Zon 1
GVVV
Thuis
04-04-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594517CO
Opmerkingen: klk 14.30 tm 17.45,
Katwijk
Zon 1
Uit
11-04-2020 15:30
Nr. 13594637CO
Sportpark: De Krom 57, 2221 KK KATWIJK ZH
Zon 1
Kozakken Boys
Thuis
18-04-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594518CO
Opmerkingen: klk 13.30 tm 17.45,
Excelsior M
Zon 1
Uit
02-05-2020 14:30
Nr. 13594553CO
Sportpark: Lavendelstraat 2, 3142 NC MAASSLUIS
Zon 1
IJsselmeervogels
Thuis
09-05-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594519CO
Opmerkingen: klk 13.30 tm 17.45,
Quick Boys
Zon 1
Uit
16-05-2020 15:30
Nr. 13594588CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Zon 1
AFC
Thuis
23-05-2020 15:30
Veld: 1.
Nr. 13594520CO
Opmerkingen: klk 13.30 tm 17.45,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Cambuur11005003
2.FC Eindhoven11004003
3.Willem II11004003
4.Sparta Nijkerk11005203
5.FC Utrecht11004103
6.Fortuna Sittard11003003
7.sc Heerenveen11003003
8.IJsselmeervogels11003003
9.Katwijk11003003
10.PEC Zwolle11003003
11.Excelsior11004203
12.FC Dordrecht11003103
13.Go Ahead Eagles11003103
14.SteDoCo11003103
15.Roda JC11002003
16.Spakenburg11002003
17.FC Twente11002003
18.Vitesse11002003
19.Heracles Almelo11004303
20.NAC Breda11003203
21.FC Groningen11002103
22.GVVV11002103
23.TOP Oss11002103
24.Telstar11002103
25.Sparta Rotterdam11001003
26.ODIN 5910103301
27.AFC10103301
28.Groene Ster10102201
29.OFC10102201
30.Ajax10102201
31.VVV-Venlo10102201
32.RKC Waalwijk10013400
33.FC Emmen10012300
34.Harkemase Boys10011200
35.Helmond Sport10011200
36.Kon. HFC10011200
37.OSS'2010011200
38.FC Volendam10010100
39.N.E.C.10012400
40.Almere City FC10011300
41.FC 's-Gravenzande10011300
42.MVV10011300
43.Achilles Veen10010200
44.ASWH10010200
45.De Graafschap10010200
46.De Treffers10010200
47.Fortuna Wormerveer10012500
48.Excelsior'3110011400
49.ADO Den Haag10010300
50.FC Den Bosch10010300
51.Excelsior M10010300
52.Flevo Boys10010300
53.Hoek10010300
54.Quick10010400
55.Rijnsb.Boys10010400
56.Goes10010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HHC Hardenberg2214355123045
2.IJsselmeervogels2213545732044
3.Katwijk2213454325043
4.AFC2212644832042
5.Kozakken Boys2213273727041
6.Rijnsb.Boys2211654740039
7.De Treffers229854232035
8.Kon. HFC2210484235034
9.Spakenburg229673543033
10.Noordwijk228774439031
11.Jong Sparta Rotterdam2283114041027
12.GVVV2283113341027
13.Quick Boys2275102430026
14.Excelsior M2274113144025
15.Scheveningen2264122336022
16.TEC2235141538014
17.ASWH2234152255013
18.Jong FC Volendam2233163859012

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (24)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) BV".

AFCASWDeTExcGVVHHCIJsJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpaTEC
AFC4 - 02 - 23 - 11 - 10 - 12 - 10 - 02 - 06 - 30 - 12 - 0
ASWH2 - 22 - 10 - 41 - 35 - 20 - 00 - 11 - 22 - 01 - 12 - 2
De Treffers3 - 11 - 13 - 33 - 12 - 24 - 11 - 21 - 31 - 04 - 03 - 0
Excelsior M2 - 31 - 01 - 11 - 33 - 21 - 21 - 40 - 13 - 32 - 00 - 0
GVVV1 - 33 - 02 - 21 - 20 - 33 - 10 - 32 - 02 - 23 - 44 - 01 - 2
HHC Hardenberg0 - 25 - 04 - 01 - 23 - 00 - 13 - 13 - 31 - 06 - 12 - 1
IJsselmeervogels5 - 14 - 13 - 01 - 23 - 34 - 21 - 50 - 04 - 21 - 12 - 25 - 1
Jong FC Volendam4 - 60 - 14 - 11 - 35 - 02 - 33 - 61 - 21 - 21 - 13 - 1
Jong Sparta Rotterdam6 - 20 - 11 - 12 - 33 - 11 - 04 - 02 - 10 - 02 - 43 - 1
Katwijk1 - 23 - 02 - 01 - 22 - 32 - 12 - 13 - 20 - 03 - 22 - 0
Kon. HFC4 - 12 - 32 - 33 - 14 - 03 - 21 - 11 - 02 - 11 - 1
Kozakken Boys3 - 02 - 04 - 22 - 41 - 32 - 12 - 10 - 00 - 24 - 20 - 1
Noordwijk2 - 25 - 14 - 11 - 32 - 05 - 14 - 12 - 51 - 13 - 30 - 3
Quick Boys1 - 10 - 21 - 12 - 02 - 13 - 11 - 30 - 21 - 10 - 22 - 31 - 0
Rijnsb.Boys2 - 02 - 14 - 31 - 12 - 10 - 32 - 11 - 20 - 13 - 11 - 0
Scheveningen1 - 10 - 10 - 30 - 12 - 10 - 20 - 03 - 11 - 42 - 55 - 0
Spakenburg2 - 41 - 01 - 01 - 32 - 24 - 22 - 12 - 02 - 21 - 0
TEC2 - 21 - 20 - 32 - 01 - 00 - 20 - 21 - 10 - 21 - 1