Zaterdag 1

1e in poule 3e klasse A
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 41
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

HCSC 1
Zat 1
Uit
05-02-2022 14:30
Nr. 15610971CO
Sportpark: IJsselmeerstraat 180, 1784 MA DEN HELDER
Zat 1
FC Blauw-Wit Beursbengels
Thuis
12-02-2022 14:45
Veld: 3
Nr. 15606313CO
Castricum FC 1
Zat 1
Uit
19-02-2022 14:30
Nr. 15643441CO
Sportpark: De Bloemen 71, 1902 GT CASTRICUM
Reiger Boys 1
Zat 1
Uit
19-03-2022 15:00
Nr. 15628139CO
Sportpark: Lotte Beesedijk 1, 1705 NA HEERHUGOWAARD
Zat 1
Stormvogels 1
Thuis
26-03-2022 14:45
Veld: 3
Nr. 15623845CO
Olympia H'lem 1
Zat 1
Uit
02-04-2022 14:30
Nr. 15630048CO
Sportpark: Henk van Turnhoutpad 1, 2034 JL HAARLEM
ZCFC 1
Zat 1
Uit
09-04-2022 14:30
Nr. 15599270CO
Sportpark: Zuiderweg 72 D, 1456 NH WIJDEWORMER
Zat 1
ADO '20 1
Thuis
23-04-2022 14:45
Veld: 3
Nr. 15645636CO
Zat 1
Beverwijk 1
Thuis
30-04-2022 14:45
Veld: 3
Nr. 15608399CO
United/DAVO 1
Zat 1
Uit
14-05-2022 14:00
Nr. 15631274CO
Sportpark: Zuid Schalkwijkerweg 21, 2034 JE HAARLEM
Zat 1
IJmuiden 1
Thuis
21-05-2022 14:30
Veld: 3
Nr. 15644415CO
DEM 1
Zat 1
Uit
28-05-2022 14:30
Nr. 15602934CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC 18800388024
2.Olympia Haarlem 17700424021
3.Reiger Boys 185122318016
4.Stormvogels ijvv 195133112016
5.Castricum FC 185032317015
6.DEM (RKVV) 17331179012
7.IJmuiden vv. 18224121908
8.United sv/DAVO 18215102307
9.HCSC 19216143607
10.ADO '20 17205101806
11.ASV Blauw-Wit 17205122306
12.ZCFC 1720592406
13.Beverwijk 1701673701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Buitenveldert sc. 1330015209
2.Koninklijke HFC 1320110406
3.Overbos sv. 1310231603
4.ASC De Volewijckers 1300351100

Team nieuws

Zaterdag 1: Individuele kwaliteiten bij Koninklijke HFC geven doorslag in topper tegen Stormvogels.

Maandag 29 november 2021

Voor het eerst dit seizoen heeft medekoploper Koninklijke HFC van alles in het werk moeten stellen de ongeslagen status vast te houden. De formatie van trainer Kelly Giessen moest zaterdag tweemaal een achterstand tegen Stormvogels wegwerken, maar bleek in de slotfase nog genoeg over te hebben om een 2-3 zege uit het vuur te slepen.

Wat moet het toch een heerlijke situatie voor Giessen zijn een groep spelers te hebben die allemaal over specifieke kwaliteiten beschikken. Normaal gesproken verzwakt een team als een aantal spelers wordt gewisseld. Maar niet bij de Koninklijke. Ongeacht welke speler Giessen inbrengt, alle spelers hebben een toegevoegde waarde. „Het is af en toe lootjes trekken”, zei Giessen lachend, „Want ik zou iedereen kunnen opstellen.”

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (1)

Training

Voor spelers en verdere staf zie pagina O21

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 41".