Zaterdag 20 april
JG1
NVC JG1JM
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld: 6
Nr. 132188CO
Kleedkamer thuis: 7.
Kleedkamer uit: 8.
kk - g-voetbal
Zon 1
Excelsior M. Excelsior M
Thuis
20-04-2024
14:30
Veld: 1
Nr. 3368CO
Kleedkamer thuis: 9-10.
Kleedkamer uit: 7-8.
Scheidsrechters: Afgeschermd, kk - vast 12.30
FC Den Bosch O21
O21
Uit
20-04-2024
15:00
stadionveld
Nr. 1977CO
Scheidsrechters: R. (Richard) Groenewegen, Stadion De Vliert
Zandvoort s.v. O23-1
O23-1 (za)
Uit
20-04-2024
14:30
veld 4
Nr. 139456CO
Sportpark Zandvoort
Stormvogels ijvv 3
Zat 2
Uit
20-04-2024
14:30
veld 1
Nr. 66819CO
Sportpark Zeewijk Stormvogels
Vet35+1
Terrasvogels 35+1
Thuis
20-04-2024
13:35
Veld: 5
Nr. 64941CO
Kleedkamer thuis: 15.
Kleedkamer uit: 6.
Scheidsrechters: A.Y.A. (Alexander) van der Meulen, kk - 13.00 - 15.50
AFC 34 JO18-1
JO18-1 SEL
Uit
20-04-2024
12:30
veld D
Nr. 2257CO
Scheidsrechters: N. (Nino) Lantink, Jan Ory Voetbalcomplex
JO17-1 SEL
Zeeburgia avv JO17-1
Thuis
20-04-2024
13:15
Veld: 2
Nr. 6862CO
Kleedkamer thuis: 14.
Kleedkamer uit: 5.
Scheidsrechters: M.F.L. (Martijn) Rademakers, kk - vast - 12.15 /15.30
JO17-2 Zat
ASC De Volewijckers JO17-1
Thuis
20-04-2024
15:45
Veld: 2
Nr. 139448CO
Kleedkamer thuis: 12.
Kleedkamer uit: 4.
Scheidsrechters: T. (Tim) Staneke, kk - 15.00
JO16-1 SEL
DCG Rksv JO16-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: 2
Nr. 135598CO
Kleedkamer thuis: 13.
Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechters: Afgeschermd, kk - vast 09.20 / 12.25
Buitenveldert sc. JO16-2
JO16-2 Zat
Uit
20-04-2024
17:45
veld 2
Nr. 162209CO
Scheidsrechters: E. (Eigen) Scheidsrechter, Sportpark Buitenveldert
JO15-1 SEL
Waterwijk asc JO15-1
Thuis
20-04-2024
15:15
Veld: 3
Nr. 7408CO
Kleedkamer thuis: 13.
Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechters: J.A. (Jeffrey) Verzijden, kk - vast 14.15
JO15-2 Zat
Geel Wit '20 sv. JO15-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: 3
Nr. 154899CO
Kleedkamer thuis: 11.
Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechters: P.O.M. (Peter) Heemskerk, kk
Zeeburgia avv JO14-1
JO14-1 Zat
Uit
20-04-2024
10:15
20-veld 1-Zeeburgia
Nr. 7876CO
Scheidsrechters: A.P.F. (Arie) van der Werff, Sportpark Middenmeer
DSS JO14-1
JO14-2 Zat
Uit
20-04-2024
10:15
veld 2
Nr. 163531CO
Scheidsrechters: D. (Dirk) Verburg, Sportpark Pim Mulier
Waterwijk asc JO13-1
JO13-1
Uit
20-04-2024
10:30
veld 1
Nr. 8149CO
Scheidsrechters: Y. (Yasser) Zarkik, Sportpark Rie Mastenbroek
SJC JO13-1
JO13-2
Uit
20-04-2024
12:30
veld 3
Nr. 133526CO
Scheidsrechters: J.J. (Johan) van Dam, Sportpark SJC
JO13-3
Legmeervogels JO13-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 2
Nr. 155017CO
Kleedkamer thuis: 12.
Kleedkamer uit: 4.
kk - 10.15
DIOS sv. JO13-3
JO13-4
Uit
20-04-2024
12:35
veld 3
Nr. 136398CO
Sportpark Jan Schrama
JO13-5
SCPB'22 JO13-4
Thuis
20-04-2024
17:30
Veld: 3
Nr. 136490CO
Kleedkamer thuis: 14.
Kleedkamer uit: 5.
kk
Argon JO13-2
JO13-6
Uit
20-04-2024
11:00
veld 4
Nr. 168706CO
Scheidsrechters: A.A. (André) Groot, Sportpark Argon
Spaarnwoude sv. JO13-1
JO13-7
Uit
20-04-2024
10:30
veld 1 - Hoofdveld gras
Nr. 136530CO
Sportpark Spaarndam
JO13-8
IJmuiden vv. JO13-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 3
Nr. 135493CO
Kleedkamer thuis: 14.
Kleedkamer uit: 5.
kk - 10.15
Kolping Boys JO12-1
JO12-1
Uit
20-04-2024
10:00
veld 1 A
Nr. 188128CO
Sportpark De Nollen
BSM sv JO12-1
JO12-2
Uit
20-04-2024
10:00
veld 3 A
Nr. 187128CO
Sportpark 't Rottegat
NFC JO12-1
JO12-3
Uit
20-04-2024
11:00
veld 1 B - Gras
Nr. 188616CO
Sportpark Sportlaan West
JO12-4
Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-2
Thuis
20-04-2024
09:45
Veld: 4B
Nr. 187901CO
HBC JO12-3
JO12-5
Uit
20-04-2024
11:30
veld 3 A
Nr. 187102CO
Sportpark HBC
Alliance '22 sv. JO12-3
JO12-6
Uit
20-04-2024
11:20
veld 1 B
Nr. 188794CO
Scheidsrechters: J.K. (Julie) Vervoord, Sportpark Alliance'22
JO12-7
Overbos sv. JO12-5
Thuis
20-04-2024
11:50
Veld: 5A
Nr. 188643CO
JO12-8
DIOS sv. JO12-3
Thuis
20-04-2024
11:50
Veld: 5B
Nr. 189009CO
JO11-1
BVC Bloemendaal JO11-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 5A
Nr. 189915CO
JO11-2
Swift JO11-1
Thuis
20-04-2024
10:10
Veld: 5A
Nr. 191332CO
Hillegom sv JO11-1
JO11-3
Uit
20-04-2024
08:45
veld 4 B
Nr. 190816CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark De Zanderij
Hoofddorp s.v. JO11-3
JO11-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 B
Nr. 189804CO
Sportpark De IJvelden
IJmuiden vv. JO11-2
JO11-5
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3 A
Nr. 189450CO
Sportpark Schoonenberg
JO11-6
Alliance '22 sv. JO11-4
Thuis
20-04-2024
09:45
Veld: 4A
Nr. 189896CO
AFGELAST,
DSS JO11-3
JO11-7
Uit
20-04-2024
08:30
veld 5 A
Nr. 191158CO
Sportpark Pim Mulier
Nieuw West United SV JO11-1
JO11-8
Uit
20-04-2024
10:00
13-veld 13 Parkstad/Nw West B
Nr. 189618CO
Sportpark De Eendracht
JO11-9
DSS JO11-4
Thuis
20-04-2024
11:20
Veld: 6
Nr. 189824CO
Hillegom sv JO11-4
JO11-10
Uit
20-04-2024
10:30
veld 4 B
Nr. 191506CO
Scheidsrechters: E. (Eigen) Scheidsrechter, Sportpark De Zanderij
JO11-11
Alliance '22 sv. JO11-6
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 5B
Nr. 191044CO
JO11-12
HBC JO11-3
Thuis
20-04-2024
13:00
Veld: 6
Nr. 189425CO
Purmersteijn JO10-1
JO10-1
Uit
20-04-2024
11:00
veld 5 A1
Nr. 192029CO
Sportpark Purmersteijn
Hillegom sv JO10-1
JO10-2
Uit
20-04-2024
11:15
veld 6 B2
Nr. 192875CO
Sportpark De Zanderij
Overbos sv. JO10-1
JO10-3
Uit
20-04-2024
09:30
veld 3 A1
Nr. 193016CO
Sportpark Overbos
JO10-4
DSS JO10-2
Thuis
20-04-2024
13:15
Veld: 5C
Nr. 192023CO
Sporting Martinus JO10-3
JO10-5
Uit
20-04-2024
10:30
veld 2 B2
Nr. 192759CO
Sportpark Overburg
Alliance '22 sv. JO10-4
JO10-6
Uit
20-04-2024
11:40
veld 3 A2
Nr. 193950CO
Sportpark Alliance'22
SVIJ JO10-1
JO10-7
Uit
20-04-2024
10:00
veld 2-SVIJ A1
Nr. 194945CO
Sportpark Zeewijk vv SVIJ
Geel Wit '20 sv. JO10-3
JO10-8
Uit
20-04-2024
13:20
veld 4 A1 - Koos Goes Veld
Nr. 193216CO
Sportpark Geel Wit'20
JO10-9
Hoofddorp s.v. JO10-5
Thuis
20-04-2024
09:50
Veld: 5C
Nr. 192561CO
Olympia Haarlem JO10-2
JO10-10
Uit
20-04-2024
09:30
veld 3 B2
Nr. 192830CO
Sportpark Nol Houtkamp
JO10-11
Onze Gezellen JO10-5
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 6.
Nr. 194885CO
RODA '23 Rksv MO10-1
JO10-12
Uit
20-04-2024
10:00
veld 4 B1
Nr. 193476CO
Sportpark RODA '23 Bovenkerk
AFC Ajax JO8-1
JO9-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 B1
Nr. 195941CO
Sportpark De Toekomst
Alliance '22 sv. JO9-2
JO9-2
Uit
20-04-2024
08:30
veld 3 A2
Nr. 202730CO
Sportpark Alliance'22
JO9-3
Overbos sv. JO9-2
Thuis
20-04-2024
12:20
Veld: 5D
Nr. 197386CO
VVC fc JO9-1
JO9-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 5 A2
Nr. 202777CO
Montreallaan - VVC complex
Geel Wit '20 sv. JO9-2
JO9-5
Uit
20-04-2024
10:00
veld 3 A2
Nr. 202781CO
Sportpark Geel Wit'20
DWS afc JO9-1
JO9-6
Uit
20-04-2024
09:00
(02) veld 1-Blauw Wit / DWS (hoofdveld DWS) A1
Nr. 204734CO
Sportpark Sloten
IJmuiden vv. JO9-5
JO9-7
Uit
20-04-2024
10:30
veld 1 A2
Nr. 195856CO
Sportpark Schoonenberg
SDW JO9-6
JO9-8
Uit
20-04-2024
08:30
(07)veld 1-SDW A2
Nr. 195922CO
Sportpark Spieringhorn
Zandvoort s.v. JO9-3
JO9-9
Uit
20-04-2024
08:45
veld 5 A1
Nr. 197512CO
Sportpark Zandvoort
DSS JO9-4
JO9-10
Uit
20-04-2024
10:30
veld 4 A1
Nr. 196438CO
Sportpark Pim Mulier
JO9-11
Hillegom sv JO9-4
Thuis
20-04-2024
10:55
Veld: 5D
Nr. 195144CO
JO9-12
HBC JO9-4
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 4B2
Nr. 196638CO
DIOS sv. JO9-3
JO9-13
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 B1
Nr. 197035CO
Sportpark Jan Schrama
VVC fc JO8-1
JO8-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 5 B1
Nr. 198464CO
Montreallaan - VVC complex
JO8-2
VSV JO8-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 4A1
Nr. 199288CO
JO8-3
DIO sv. JO8-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 4A2
Nr. 198057CO
AFGELAST,
JO8-4
HBC JO8-1
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 5C
Nr. 199883CO
JO8-5
Alliance '22 sv. JO8-5
Thuis
20-04-2024
11:10
Veld: 5C
Nr. 199826CO
Geel Wit '20 sv. JO8-4
JO8-6
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3 A2
Nr. 199483CO
Sportpark Geel Wit'20
HBC JO8-3
JO8-7
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 A1 - KG
Nr. 198415CO
Sportpark HBC
VEW JO8-1
JO8-8
Uit
20-04-2024
09:30
veld 1-VEWHeemstede A1
Nr. 197691CO
Sportpark Heemstede
Hoofddorp s.v. JO8-8
JO8-9
Uit
20-04-2024
09:45
veld 8 A2
Nr. 198062CO
Sportpark De IJvelden
JO8-10
Zandvoort s.v. JO8-2
Thuis
20-04-2024
09:50
Veld: 5D
Nr. 198978CO
DIOS sv. JO8-2
JO8-11
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 A1
Nr. 198827CO
Sportpark Jan Schrama
ZSGOWMS JO8-2
JO8-12
Uit
20-04-2024
09:00
veld 1-ZSGO WMS A1
Nr. 199565CO
Sportpark Ookmeer
Zandvoort s.v. JO8-3
JO8-13
Uit
20-04-2024
08:45
veld 6 A1
Nr. 200199CO
Sportpark Zandvoort
JO8-14
Velsen Rkvv JO8-4
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: 5D
Nr. 198974CO
MO11-1
Reiger Boys MO11-2
Thuis
20-04-2024
10:10
Veld: 5B
Nr. 202261CO
Sporting Martinus MO11-1
MO11-2
Uit
20-04-2024
10:00
veld 1 B
Nr. 202439CO
Sportpark Overburg
Hoofddorp s.v. MO11-2
MO11-3
Uit
20-04-2024
10:15
veld 3 A
Nr. 202479CO
Sportpark De IJvelden
MO13-1
IJmuiden vv. MO13-2
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld: 1
Nr. 173140CO
Kleedkamer thuis: 15.
Kleedkamer uit: 6.
Scheidsrechters: K.P.A. (Kim) Hermus, kk - 10.45
MO15-1
Forum Sport MO15-1
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld: 3
Nr. 124513CO
Kleedkamer thuis: 12.
Kleedkamer uit: 4.
Scheidsrechters: E. (Edwin) Damen, kk
ZSGOWMS MO15-1
MO15-2
Uit
20-04-2024
10:45
veld 2 ZSGO WMS
Nr. 164321CO
Scheidsrechters: N. (Nabil) Lechkar, Sportpark Ookmeer
DIOS sv. MO15-1
MO15-3
Uit
20-04-2024
11:00
veld 2
Nr. 140224CO
Sportpark Jan Schrama
MO17-1
Hillegom sv MO17-2
Thuis
20-04-2024
11:25
Veld: 4
Nr. 153333CO
Kleedkamer thuis: 12.
Kleedkamer uit: 3.
AFGELAST, , Scheidsrechters: I.M.J. (Irmin) Flach, kk
KGB MO20-1
MO20
Uit
20-04-2024
14:45
veld 1
Nr. 140052CO
Scheidsrechters: J.S.M. (John) Vriend, Sportpark De Rozeboom
Klassieken
Hercules
Thuis
20-04-2024
15:00
Veld: 5
Nr. 20042401CO
Kleedkamer thuis: 9.
Kleedkamer uit: 1.
kk - 14.30
Zondag 21 april
Mini's
Onderling HFC
Thuis
21-04-2024
09:00
Veld: 3
Nr. 21042401CO
Heemstede hfc 2
Zon 2
Uit
21-04-2024
11:30
veld 1-VEWHeemstede
Nr. 74540CO
Sportpark Heemstede
Zon 3
Overbos sv. 3
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: 2
Nr. 83830CO
Kleedkamer thuis: 9.
Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechters: G. (Gijs) Keij
TOS-Actief O23-1
O23-1 (zo)
Uit
21-04-2024
16:00
18-veld 1-Tos Actief
Nr. 175633CO
Sportpark Middenmeer
O23-2 (zo)
AFC O23-2
Thuis
21-04-2024
15:00
Veld: 2
Nr. 175660CO
Kleedkamer thuis: 14.
Kleedkamer uit: 4.
Scheidsrechters: F. (Frans) Stijnman
O23-3 (zo)
FIT avv O23-3
Thuis
21-04-2024
14:45
Veld: 3
Nr. 175864CO
Kleedkamer thuis: 15.
Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechters: C. (Coen) van den Heuvel
TABA afc O23-1
O23-4 (zo)
Uit
21-04-2024
13:45
15-veld 2-TABA
Nr. 175790CO
Sportpark Drieburg
TABA afc JO18-1
JO18-1 zon
Uit
21-04-2024
11:45
14-veld 1-TABA
Nr. 177012CO
Scheidsrechters: R. (Richard) Egelie, Sportpark Drieburg
JO18-2 zon
Kwiek 78 JO18-1
Thuis
21-04-2024
14:15
Veld: 5
Nr. 185257CO
Kleedkamer thuis: 15.
Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechters: B. (Bas) van Lier
JO18-3 zon
FC Weesp JO18-1
Thuis
21-04-2024
12:30
Veld: 3
Nr. 175260CO
Kleedkamer thuis: 10.
Kleedkamer uit: 8.
Scheidsrechters: A.Y.A. (Alexander) van der Meulen
Swift JO17-1
JO17-1 Zon
Uit
21-04-2024
12:30
veld 3
Nr. 176601CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Olympiaplein
Sloterdijk avv. JO17-1
JO17-2 Zon
Uit
21-04-2024
14:30
veld 2
Nr. 176623CO
Sportpark Multatuliweg
Waterwijk asc JO17-3
JO17-3 Zon
Uit
21-04-2024
12:30
veld 4
Nr. 175758CO
Sportpark Rie Mastenbroek
RODA '23 Rksv JO16-3JM
JO16-1 Zon
Uit
21-04-2024
12:00
veld 4
Nr. 186061CO
Scheidsrechters: D. (Dennis) de Smidt, Sportpark RODA '23 Bovenkerk
Buitenveldert sc. JO16-1
JO16-2 Zon
Uit
21-04-2024
12:45
veld 3 (alleen B-categorie)
Nr. 175927CO
Scheidsrechters: E. (Eigen) Scheidsrechter, Sportpark Buitenveldert
Swift JO16-1
JO16-3 Zon
Uit
21-04-2024
12:30
veld 2
Nr. 176184CO
Sportpark Olympiaplein
DSS JO16-2
JO16-4 Zon
Uit
21-04-2024
14:00
veld 1
Nr. 175072CO
Sportpark Pim Mulier
JO15-1 Zon
Zeeburgia avv JO15-1
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld: 2
Nr. 175471CO
Kleedkamer thuis: 12.
Kleedkamer uit: 6.
Scheidsrechters: E. (Edwin) Damen
TOS-Actief JO15-1
JO15-2 Zon
Uit
21-04-2024
12:00
18-veld 1-Tos Actief
Nr. 176751CO
Sportpark Middenmeer
JO15-4 Zon
RODA '23 Rksv JO15-1
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: 3
Nr. 175198CO
Kleedkamer thuis: 14.
Kleedkamer uit: 4.
Scheidsrechters: G. (Gijs) Keij
AS'80 JO15-4
JO15-5 Zon
Uit
21-04-2024
09:00
veld 3
Nr. 176872CO
Scheidsrechters: T. (Theo) de Ruigh, Sportpark Klein Brandt
JO14-1 Zon
Sporting Martinus JO14-2
Thuis
21-04-2024
09:10
Veld: 2
Nr. 176919CO
Kleedkamer thuis: 9.
Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechters: G.J. (Ger) de Waard
JO14-2 Zon
Meer De sv. JO14-1
Thuis
21-04-2024
10:05
Veld: 4
Nr. 176408CO
Kleedkamer thuis: 15.
Kleedkamer uit: 3.
JO14-3 Zon
SDW JO14-2
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: 5
Nr. 176522CO
Kleedkamer thuis: 13.
Kleedkamer uit: 5.
JO14-5 Zon
AFC IJburg JO14-3
Thuis
21-04-2024
12:20
Veld: 5
Nr. 176441CO
Kleedkamer thuis: 11.
Kleedkamer uit: 7.