Kon. HFC 4

11e in poule 6e klasse 05*
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "6e klasse 04".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zandvoort s.v. 2330021809
2.FC Uitgeest 6430126809
3.ADO '20 3430112509
4.Geel Wit '20 sv. 54202131406
5.Pancratius Rksv 74202131806
6.SVIJ 34202121706
7.Olympia Haarlem 2210111503
8.Schoten vv. 421017603
9.Waterloo 2310281103
10.Hoofddorp s.v. 1031023903
11.Koninklijke HFC 4410391603
12.HYS 7300342200

Spelers (22)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "6e klasse 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "6e klasse 05*".