Kon. HFC 45+2

3e in poule Veteranen beker poulefase Groep 2 03
11e in poule 2e klasse 1
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Vet45+2
Badhoevedorp 45+2
Thuis
22-01-2022 14:30
Veld: 4
Nr. 15638040CO
Olympia H'lem 45+1
Vet45+2
Uit
29-01-2022 14:30
Nr. 15614840CO
Sportpark: Henk van Turnhoutpad 1, 2034 JL HAARLEM
Vet45+2
Parkstad SV 45+1
Thuis
05-02-2022 14:30
Veld: 4
Nr. 15633344CO
De Wherevogels 45+1
Vet45+2
Uit
12-02-2022 14:00
Nr. 15809698CO
Sportpark: Westerweg 41 -44, 1445 AC PURMEREND
Vet45+2
Pancratius 45+1
Thuis
19-02-2022 14:30
Veld: 5
Nr. 15625265CO
Parkstad SV 45+2
Vet45+2
Uit
12-03-2022 14:30
Nr. 15637919CO
Sportpark: Bok de Korverweg 12, 1067 HR AMSTERDAM
Vet45+2
Olympia H'lem 45+1
Thuis
19-03-2022 14:30
Veld: 5
Nr. 15631628CO
AGB 45+1
Vet45+2
Uit
26-03-2022 16:30
Nr. 15607601CO
Sportpark: Abe Lenstralaan 6, 1067 MV AMSTERDAM
Vet45+2
Zwanenburg 45+1
Thuis
02-04-2022 14:30
Veld: 5
Nr. 15645249CO
Bloemendaal 45+2
Vet45+2
Uit
09-04-2022 15:30
Nr. 15647744CO
Sportpark: Bergweg 5, 2061 KB BLOEMENDAAL
Vet45+2
H'lem-K'land 45+1
Thuis
23-04-2022 14:30
Veld: 4
Nr. 15647225CO
Pancratius 45+1
Vet45+2
Uit
14-05-2022 15:15
Nr. 15608434CO
Sportpark: Lindberghstraat 50, 1171 GC BADHOEVEDORP
Vet45+2
IJmuiden 45+1
Thuis
21-05-2022 13:00
Veld: 4
Nr. 15615408CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AGB 45+2330019309
2.Hoofddorp s.v. 45+131027803
3.Koninklijke HFC 45+2310271003
4.SCW 45+1310251703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.vv Zwanenburg 45+187016113021
2.Parkstad SV 45+17610269019
3.Parkstad SV 45+296124024019
4.Badhoevedorp sc. 45+275023317015
5.IJmuiden vv. 45+185033320015
6.De Wherevogels 45+194143124013
7.Pancratius Rksv 45+194052734012
8.AGB 45+173131624010
9.Haarlem-Kennemerland f.c. 45+193151433010
10.Bloemendaal 45+210217203607
11.Koninklijke HFC 45+29207184606
12.Olympia Haarlem 45+1800874600

Teambegeleiders (3)

Spelers (44)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Veteranen beker poulefase Groep 2 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 1".