O21

8e in poule Divisie 4 A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

O21
Thuis
22-01-2022
Veld: 3
Nr.
Training 10.00 - 12.00
ODIN '59 2
O21
Uit
29-01-2022 12:00
Nr.
Alphense Boys
O21
Uit
26-02-2022 15:15
Nr.

Poule stand (8e in poule Divisie 4 A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Cambuur O21119114410028
2.Excelsior M O21108022516024
3.MVV O2111722259023
4.FC Eindhoven O21116143216019
5.FC Dordrecht O21116143225019
6.Telstar O21116142422019
7.Hercules O21115332724018
8.Kon. HFC O21114342524015
9.De Treffers O21114341822015
10.Westlandia O21103431928013
11.Quick Boys O21113351918012
12.Hollandia O2111227263708
13.Be Quick 1887 O2111029153702
14.De Dijk O2111001195200

Team nieuws

Spelers (31)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Divisie 4 A".