Kon. HFC JO19-5

9e in poule 3e klasse 5
7e in poule 3e klasse 5*
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Buitenboys JO19-2
JO19-5
Uit
19-01-2020 12:45
Nr. 14239142CO
Sportpark: Daniel Stalpaertstraat 1, 1333 NA ALMERE
JO19-5
RKDES JO19-2
Thuis
26-01-2020 14:10
Veld: 5
Nr. 14238974CO
JO19-5
TABA JO19-3
Thuis
02-02-2020 10:40
Veld: 5
Nr. 14238976CO
FC Aalsmeer JO19-1
JO19-5
Uit
09-02-2020 11:30
Nr. 14239427CO
Sportpark: Beethovenlaan 120, 1431 WZ AALSMEER
DIOS JO19-3
JO19-5
Uit
08-03-2020 12:00
Nr. 14239284CO
Sportpark: Dotterbloemstraat 1, 2153 ES NIEUW-VENNEP
JO19-5
Badhoevedorp JO19-1
Thuis
15-03-2020 12:25
Veld: 5
Nr. 14238975CO
Roda '23 JO19-5
JO19-5
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 14239289CO
Sportpark: Noorddammerweg 48 C, 1187 ZT AMSTELVEEN
JO19-5
AS'80 JO19-1
Thuis
05-04-2020 14:50
Veld: 2
Nr. 14238973CO
Ouderkerk JO19-4
JO19-5
Uit
19-04-2020 14:00
Nr. 14239050CO
Sportpark: Wethouder Koolhaasweg 4, 1191 EB OUDERKERK AAN DE AMSTEL
FIT avv JO19-1
JO19-5
Uit
10-05-2020 09:30
Nr. 14239412CO
Sportpark: Kruislaan 4, 1097 EC AMSTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pancratius Rksv JO19-2108204911026
2.DIOS sv. JO19-49711228022
3.KDO sv JO19-2107124126022
4.NFC JO19-210622229020
5.WV-HEDW JO19-394143325013
6.Nieuw Sloten sv JO19-1104152227013
7.FC Aalsmeer JO19-1103342129012
8.RODA '23 Rksv JO19-58305353109
9.Koninklijke HFC JO19-510226283608
10.RKDES JO19-210217303307
11.Legmeervogels JO19-2100010168400

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Groep 6 01".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Aalsmeer JO19-100000000
2.AS'80 JO19-100000000
3.ST Badhoevedorp/Pancratius JO19-100000000
4.Buitenboys sc. JO19-200000000
5.DIOS sv. JO19-300000000
6.FIT avv JO19-100000000
7.Koninklijke HFC JO19-500000000
8.Ouderkerk sv. JO19-400000000
9.RKDES JO19-200000000
10.RODA '23 Rksv JO19-500000000
11.TABA afc JO19-300000000

Spelers (17)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 01".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 5*".