Kon. HFC JO19-4

1e in poule 3e klasse 4
2e in poule Groep 6 06
4e in poule 2e klasse 3
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 19 januari
SDZ JO19-1
DIOS sv. JO19-4
0
BSM sv JO19-1
2
Sporting Martinus JO19-2
1
Purmersteijn JO19-3
1
Koninklijke HFC JO19-4
0
KDO sv JO19-2
3
Ouderkerk sv. JO19-2
2
RODA '23 Rksv JO19-4
5
Legmeervogels JO19-1

Wedstrijdschema

JO19-4
Pancratius JO19-2
Thuis
26-01-2020 16:45
Veld: 2
Nr. 14238969CO
Scheidsrechter: S.E. (Simon) van den Bos,
Ouderkerk JO19-2
JO19-4
Uit
02-02-2020 11:45
Nr. 14239041CO
Sportpark: Wethouder Koolhaasweg 4, 1191 EB OUDERKERK AAN DE AMSTEL
JO19-4
DIOS JO19-4
Thuis
09-02-2020 11:55
Veld: 3
Nr. 14238971CO
Legmeervogels, JO19-1
JO19-4
Uit
08-03-2020 12:00
Nr. 14238768CO
Sportpark: Randhoornweg 100, 1422 NE UITHOORN
JO19-4
Sp. Martinus JO19-2
Thuis
15-03-2020 12:25
Veld: 4
Nr. 14238968CO
SDZ JO19-1
JO19-4
Uit
29-03-2020 14:00
Nr. 14238757CO
Sportpark: Transformatorweg 10, 1014 AK AMSTERDAM
JO19-4
BSM sv JO19-1
Thuis
05-04-2020 14:40
Veld: 5
Nr. 14238972CO
KDO JO19-2
JO19-4
Uit
19-04-2020 14:00
Nr. 14239232CO
Sportpark: Vuurlijn 51, 1424 NN DE KWAKEL
Roda '23 JO19-4
JO19-4
Uit
10-05-2020 14:30
Nr. 14238826CO
Sportpark: Noorddammerweg 48 C, 1187 ZT AMSTELVEEN
JO19-4
DSS JO19-2
Thuis
17-05-2020 10:25
Veld: 5
Nr. 14238970CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO19-498106321025
2.RODA '23 Rksv JO19-49621439020
3.DSS JO19-396124131019
4.Alliance '22 sv. JO19-396033023018
5.Hillegom sv JO19-195134221016
6.ST Badhoevedorp/Pancratius JO19-194053430012
7.Geel Wit '20 sv. JO19-193152343010
8.Overbos sv. JO19-19207135206
9.DIOS sv. JO19-59117135004
10.Hoofddorp s.v. JO19-29018123401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VIOS-W JO19-2330018309
2.Koninklijke HFC JO19-4320181206
3.Pancratius Rksv JO19-2310261003
4.ST SSV/Sporting S JO19-1300341100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Legmeervogels JO19-111005203
2.Ouderkerk sv. JO19-211003003
3.Sporting Martinus JO19-211002003
4.Koninklijke HFC JO19-410101101
5.Purmersteijn JO19-310101101
6.DIOS sv. JO19-400000000
7.DSS JO19-200000000
8.Pancratius Rksv JO19-200000000
9.SDZ JO19-100000000
10.BSM sv JO19-110010200
11.RODA '23 Rksv JO19-410012500
12.KDO sv JO19-210010300

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (15)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 06".

BSMDIOKDOKonLegOudPurRODSDZSpo
BSM sv JO19-10 - 2
DIOS sv. JO19-4
KDO sv JO19-20 - 3
Koninklijke HFC JO19-4
Legmeervogels JO19-1
Ouderkerk sv. JO19-2
Purmersteijn JO19-31 - 1
RODA '23 Rksv JO19-42 - 5
SDZ JO19-1 -
Sporting Martinus JO19-2