Kon. HFC JO19-3

2e in poule 3e klasse 6
1e in poule Groep 6 04
1e in poule Groep 3 29
2e in poule Groep 3 14
5e in poule 2e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
2
ST SSV/Sporting S JO19-1
3
ASV Arsenal JO19-2
0
DSS JO19-3
5
DIOS sv. JO19-2
1
Oosthuizen JO19-1
1
Koninklijke HFC JO19-3
6
SDZ JO19-2
2
KFC JO19-1
Zondag 26 januari
3
WV-HEDW JO19-5
4
KFC JO19-1

Wedstrijdschema

JO19-3
DIOS JO19-2
Thuis
26-01-2020 15:45
Veld: 3
Nr. 14238965CO
Scheidsrechter: B.A. (Bas) Vos,
WV-HEDW JO19-5
JO19-3
Uit
02-02-2020 11:45
Nr. 14239384CO
Sportpark: Radioweg 86, 1098 NJ AMSTERDAM
JO19-3
KDO JO19-1
Thuis
09-02-2020 16:05
Veld: 3
Nr. 14238963CO
KFC JO19-1
JO19-3
Uit
08-03-2020 13:30
Nr. 14238730CO
Sportpark: Wezelstraat 9, 1541 LZ KOOG AAN DE ZAAN
JO19-3
ASV Arsenal JO19-2
Thuis
15-03-2020 14:30
Veld: 4
Nr. 14238966CO
Purmersteijn JO19-2
JO19-3
Uit
29-03-2020 14:00
Nr. 14239350CO
Sportpark: Van IJsendijkstraat 140, 1442 CS PURMEREND
JO19-3
ST SSV/Sporting S JO19-1
Thuis
05-04-2020 10:30
Veld: 5
Nr. 14238967CO
De Wherevogels JO19-1
JO19-3
Uit
19-04-2020 14:00
Nr. 14239203CO
Sportpark: Westerweg 41 -44, 1445 AC PURMEREND
SDZ JO19-2
JO19-3
Uit
10-05-2020 13:15
Nr. 14238763CO
Sportpark: Transformatorweg 10, 1014 AK AMSTERDAM
JO19-3
DSS JO19-3
Thuis
17-05-2020 12:30
Veld: 5
Nr. 14238964CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WV-HEDW JO19-58800549024
2.Koninklijke HFC JO19-377005714021
3.FC Weesp JO19-297027321021
4.Waterwijk asc JO19-486023918018
5.Waterwijk asc JO19-364112512013
6.Buitenboys sc. JO19-293152632010
7.Ouderkerk sv. JO19-410307245909
8.AS'80 JO19-19135235106
9.DIOS sv. JO19-310136346506
10.De Wherevogels JO19-210136237006
11.Pancratius Rksv JO19-310118224904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO19-3330011409
2.DIOS sv. JO19-4320111506
3.FIT avv JO19-1310281203
4.Hoofddorp s.v. JO19-2300321100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO19-311005303
2.Buitenveldert sc. JO19-310013500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AS'80 JO19-211002003
2.Koninklijke HFC JO19-310010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DIOS sv. JO19-211005003
2.SDZ JO19-211006203
3.ASV Arsenal JO19-211003203
4.KFC JO19-121016903
5.Koninklijke HFC JO19-310101101
6.Oosthuizen JO19-110101101
7.KDO sv JO19-100000000
8.Purmersteijn JO19-200000000
9.De Wherevogels JO19-100000000
10.WV-HEDW JO19-510013400
11.ST SSV/Sporting S JO19-110012300
12.DSS JO19-310010500

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Training

Maandag 20.00 - 21.30
Donderdag 18.45 - 20.15

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 6".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 29".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 14".

ASVDIODSSKFCKonOosSDZSTSWVH
ASV Arsenal JO19-2
DIOS sv. JO19-2
DSS JO19-30 - 5
KFC JO19-1
Koninklijke HFC JO19-3
Oosthuizen JO19-11 - 1
SDZ JO19-26 - 2
ST SSV/Sporting S JO19-12 - 3
WV-HEDW JO19-53 - 4