Kon. HFC JO17-2

6e in poule 2e klasse (1e fase) 02
10e in poule 2e klasse (2e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Pancratius JO17-1
JO17-2 Zon
Uit
30-01-2022 15:00
Nr. 15898482CO
Sportpark: Lindberghstraat 50, 1171 GC BADHOEVEDORP
JO17-2 Zon
Sp. Martinus JO17-2
Thuis
06-02-2022 12:15
Veld: 3
Nr. 15898589CO
Abcoude fc JO17-1
JO17-2 Zon
Uit
13-02-2022 11:45
Nr. 15898576CO
Sportpark: Ruwelspad 1, 1391 JA ABCOUDE
JO17-2 Zon
Hoofddorp JO17-2
Thuis
13-03-2022 12:30
Veld: 4
Nr. 15898390CO
Buitenveldert JO17-2
JO17-2 Zon
Uit
20-03-2022 15:45
Nr. 15898765CO
Sportpark: Gustav Mahlerlaan 2009, 1081 LB AMSTERDAM
JO17-2 Zon
DIOS JO17-1
Thuis
27-03-2022 10:45
Veld: 2
Nr. 15898772CO
KDO JO17-2
JO17-2 Zon
Uit
03-04-2022 09:30
Nr. 15898399CO
Sportpark: Vuurlijn 51, 1424 NN DE KWAKEL
JO17-2 Zon
Roda '23 JO17-2
Thuis
10-04-2022 10:45
Veld: 5
Nr. 15898328CO
Swift JO17-1
JO17-2 Zon
Uit
24-04-2022 10:15
Nr. 15898712CO
Sportpark: Olympiaplein 31 A, 1077 CL AMSTERDAM
JO17-2 Zon
Pancratius JO17-1
Thuis
15-05-2022 08:45
Veld: 2
Nr. 15898781CO
Sp. Martinus JO17-2
JO17-2 Zon
Uit
22-05-2022 10:45
Nr. 15898611CO
Sportpark: Amsterdamseweg 247, 1182 GZ AMSTELVEEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RODA '23 Rksv JO17-265103213016
2.ST Pancratius/Badhoevedorp JO17-264112711013
3.DIOS sv. JO17-16231262109
4.Buitenveldert sc. JO17-26213143007
5.Sporting Martinus JO17-26204162106
6.Koninklijke HFC JO17-26114152304
7.ASV Arsenal JO17-26114102104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Swift JO17-16501279015
2.Hoofddorp s.v. JO17-265012211015
3.RODA '23 Rksv JO17-264112313013
4.Abcoude fc JO17-1430113909
5.DIOS sv. JO17-16303272509
6.ST Pancratius/Badhoevedorp JO17-16303182009
7.Sporting Martinus JO17-26222191608
8.Buitenveldert sc. JO17-27205142606
9.KDO sv JO17-26015122101
10.Koninklijke HFC JO17-2500532800

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse (1e fase) 02".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse (2e fase) 02".