Kon. HFC JO14-2

1e in poule 2e klasse (1e fase) 1
2e in poule 1e klasse (2e fase) 2
5e in poule 2e klasse (3e fase) 01
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

JO14-2 Zon
Buitenveldert JO14-2
Thuis
30-01-2022 09:00
Veld: 4
Nr. 16014630CO
DCG JO14-1
JO14-2 Zon
Uit
06-02-2022 11:00
Nr. 16014568CO
Sportpark: Herman Bonpad 7, 1067 SN AMSTERDAM
JO14-2 Zon
Pancratius JO14-2
Thuis
13-02-2022 10:55
Veld: 2
Nr. 16014801CO
JO14-2 Zon
ASV Arsenal JO14-1
Thuis
13-03-2022 08:45
Veld: 5
Nr. 16014826CO
AFC JO14-1
JO14-2 Zon
Uit
20-03-2022 09:00
Nr. 16014703CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM
JO14-2 Zon
DCG JO14-1
Thuis
27-03-2022 10:15
Veld: 3
Nr. 16014651CO
Pancratius JO14-2
JO14-2 Zon
Uit
03-04-2022 09:00
Nr. 16014679CO
Sportpark: Lindberghstraat 50, 1171 GC BADHOEVEDORP
JO14-2 Zon
AFC JO14-1
Thuis
10-04-2022 08:45
Veld: 5
Nr. 16014657CO
ASV Arsenal JO14-1
JO14-2 Zon
Uit
24-04-2022 09:30
Nr. 16014802CO
Sportpark: IJsbaanpad 50, 1076 CV AMSTERDAM
Buitenveldert JO14-2
JO14-2 Zon
Uit
15-05-2022 11:45
Nr. 16014678CO
Sportpark: Gustav Mahlerlaan 2009, 1081 LB AMSTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO14-266003311018
2.Waterwijk asc JO14-165013010015
3.SDZ JO14-2521291307
4.RODA '23 Rksv JO14-25122131605
5.WV-HEDW JO14-26123112005
6.Pancratius Rksv JO14-2612391805
7.Swift JO14-26015112801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waterwijk asc JO14-15410166013
2.Koninklijke HFC JO14-164022114012
3.Sporting Martinus JO14-273221312011
4.RODA '23 Rksv JO14-1530220609
5.SDZ JO14-16303161309
6.Swift JO14-16303132009
7.Koninklijke HFC JO14-2711571904
8.AFC IJburg JO14-2602431902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC JO14-100000000
2.ASV Arsenal JO14-100000000
3.Buitenveldert sc. JO14-200000000
4.DCG Rksv JO14-100000000
5.Koninklijke HFC JO14-200000000
6.Pancratius Rksv JO14-200000000

Spelers (16)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse (1e fase) 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse (2e fase) 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse (3e fase) 01".