Kon. HFC JO13-2
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 1 02
9e in poule Divisie 4 A
3e in poule Divisie 4 A
Bekijk teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
3
KFC JO13-1
0
SVIJ JO13-1
1
Koninklijke HFC JO13-2
7
Quick Boys JO13-1
3
RODA 23 JO13-1JM
2
VELO JO13-1
8
AFC 34 JO13-2
1
Katwijk JO13-1
1
SJC JO13-1
2
FC Lisse JO13-1
6
SCPB'22 JO13-1
1
Reiger Boys JO13-1
Zaterdag 6 april
5
Quick Boys JO13-1
2
SJC JO13-1
1
FC Lisse JO13-1
4
SCPB'22 JO13-1
0
Reiger Boys JO13-1
5
AFC 34 JO13-2
2
SVIJ JO13-1
1
Koninklijke HFC JO13-2
1
VELO JO13-1
2
KFC JO13-1
3
Katwijk JO13-1
1
RODA 23 JO13-1JM
Wedstrijdschema
SJC JO13-1
JO13-2
Uit
20-04-2024
12:30
veld 3
Nr. 133526CO
Scheidsrechters: J.J. (Johan) van Dam, Sportpark SJC
JO13-2
KFC JO13-1
Thuis
11-05-2024
08:40
Veld: 2
Nr. 133537CO
kk
FC Lisse JO13-1
JO13-2
Uit
18-05-2024
08:45
veld 7
Nr. 133544CO
Sportpark Ter Specke
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hoofddorp s.v. JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 9 |
2. | Koninklijke HFC JO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 7 | 0 | 6 |
3. | BVC Bloemendaal JO13-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 8 | 0 | 3 |
4. | RODA '23 Rksv JO13-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | KFC JO13-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 28 | 9 | 0 | 21 |
2. | Quick Boys JO13-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 43 | 16 | 0 | 20 |
3. | SCPB'22 JO13-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 33 | 13 | 0 | 19 |
4. | VELO JO13-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 24 | 14 | 0 | 14 |
5. | RODA 23 JO13-1JM | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 15 | 0 | 13 |
6. | AFC 34 JO13-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 24 | 12 | 0 | 12 |
7. | SVIJ JO13-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 16 | 21 | 0 | 9 |
8. | FC Lisse JO13-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13 | 24 | 0 | 7 |
9. | Koninklijke HFC JO13-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 29 | 0 | 7 |
10. | SJC JO13-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 14 | 26 | 0 | 6 |
11. | Reiger Boys JO13-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 30 | 0 | 6 |
12. | Katwijk JO13-1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 13 | 39 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVV JO13-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 11 | 0 | 25 |
2. | Fortuna Wormerveer sv JO13-1 | 10 | 7 | 3 | 0 | 46 | 21 | 0 | 24 |
3. | Koninklijke HFC JO13-2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 37 | 16 | 0 | 23 |
4. | SCPB'22 JO13-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 33 | 18 | 0 | 19 |
5. | SJC JO13-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 25 | 16 | 0 | 18 |
6. | Quick Boys JO13-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 31 | 24 | 0 | 18 |
7. | RODA 23 JO13-1JM | 10 | 5 | 1 | 4 | 32 | 14 | 0 | 16 |
8. | FC Lisse JO13-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 22 | 27 | 0 | 7 |
9. | Katwijk JO13-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 19 | 25 | 0 | 7 |
10. | Reiger Boys JO13-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 | 60 | 0 | 3 |
11. | ODIN 59 JO13-1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 5 | 60 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Training
Spelers staan op JO13 Selectie teampagina
Team resultaten
BVC | Hoo | Kon | ROD | |
BVC Bloemendaal JO13-1 | 1 - 2 | |||
Hoofddorp s.v. JO13-1 | 4 - 3 | 6 - 0 | ||
Koninklijke HFC JO13-2 | 5 - 3 | 4 - 0 | ||
RODA '23 Rksv JO13-2 | 1 - 6 |
AFC | FCL | KFC | Kat | Kon | Qui | ROD | Rei | SCP | SJC | SVI | VEL | |
AFC 34 JO13-2 | 0 - 1 | 8 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||||||
FC Lisse JO13-1 | 1 - 5 | 1 - 3 | 2 - 3 | 1 - 4 | ||||||||
KFC JO13-1 | 9 - 1 | 3 - 0 | 2 - 6 | 3 - 0 | ||||||||
Katwijk JO13-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 5 | ||||||||
Koninklijke HFC JO13-2 | 3 - 3 | 1 - 7 | 3 - 1 | 0 - 4 | ||||||||
Quick Boys JO13-1 | 8 - 2 | 8 - 1 | 5 - 2 | 4 - 4 | ||||||||
RODA 23 JO13-1JM | 1 - 1 | 8 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||||||
Reiger Boys JO13-1 | 0 - 5 | 0 - 5 | 3 - 1 | 3 - 0 | ||||||||
SCPB'22 JO13-1 | 3 - 1 | 4 - 6 | 2 - 0 | 6 - 1 | ||||||||
SJC JO13-1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 0 - 6 | 0 - 5 | ||||||||
SVIJ JO13-1 | 0 - 4 | 7 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | ||||||||
VELO JO13-1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 5 - 2 |
FCL | For | HVV | Kat | Kon | ODI | Qui | ROD | Rei | SCP | SJC | |
FC Lisse JO13-1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||||
Fortuna Wormerveer sv JO13-1 | 5 - 4 | 2 - 2 | 4 - 3 | 3 - 2 | |||||||
HVV JO13-1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | |||||
Katwijk JO13-1 | 2 - 3 | 1 - 3 | 10 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||||
Koninklijke HFC JO13-2 | 0 - 4 | 6 - 3 | 8 - 0 | 5 - 2 | 3 - 1 | ||||||
ODIN 59 JO13-1 | 2 - 6 | 1 - 9 | 0 - 5 | 0 - 5 | 0 - 9 | ||||||
Quick Boys JO13-1 | 6 - 2 | 1 - 0 | 2 - 4 | 6 - 3 | 2 - 6 | ||||||
RODA 23 JO13-1JM | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | |||||||
Reiger Boys JO13-1 | 0 - 11 | 0 - 1 | 6 - 2 | 0 - 10 | |||||||
SCPB'22 JO13-1 | 2 - 2 | 2 - 4 | 6 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | 0 - 2 | |||||
SJC JO13-1 | 3 - 5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 2 | 7 - 0 |