Kon. HFC JO12-4

4e in poule Groep 3 06
4e in poule 2e klasse 06
2e in poule 2e klasse 06
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 januari
2
Buitenveldert sc. JO12-3
12
Koninklijke HFC JO12-4
4
UNO vv JO12-1
3
Legmeervogels JO12-2
1
VVC fc JO12-3
5
Sporting Martinus JO12-3
1
RODA '23 Rksv JO12-3
0
FC Aalsmeer JO12-2
1
KDO sv JO12-1
4
DIOS sv. JO12-2
8
Pancratius Rksv JO12-1
1
Hoofddorp s.v. JO12-4
Zaterdag 25 januari
2
UNO vv JO12-1
3
VVC fc JO12-3
4
FC Aalsmeer JO12-2
4
Hoofddorp s.v. JO12-4
1
KDO sv JO12-1
5
Pancratius Rksv JO12-1
2
Legmeervogels JO12-2
11
Sporting Martinus JO12-3
4
Koninklijke HFC JO12-4
2
DIOS sv. JO12-2

Wedstrijdschema

Legmeervogels, JO12-2
JO12-4
Uit
01-02-2020 11:00
Nr. 14276425CO
Sportpark: Randhoornweg 100, 1422 NE UITHOORN
Sp. Martinus JO12-3
JO12-4
Uit
07-03-2020 10:30
Nr. 14277400CO
Sportpark: Amsterdamseweg 247, 1182 GZ AMSTELVEEN
JO12-4
Hoofddorp JO12-4
Thuis
14-03-2020 10:10
Veld: 3
Nr. 14277469CO
Roda '23 JO12-3
JO12-4
Uit
21-03-2020 12:15
Nr. 14279320CO
Sportpark: Noorddammerweg 48 C, 1187 ZT AMSTELVEEN
JO12-4
Pancratius JO12-1
Thuis
04-04-2020 10:10
Veld: 5
Nr. 14277467CO
UNO vv JO12-1
JO12-4
Uit
18-04-2020 09:45
Nr. 14276345CO
Sportpark: Bennebroekerweg 709, 2135 AA HOOFDDORP
VVC JO12-3
JO12-4
Uit
09-05-2020 09:30
Nr. 14278358CO
Sportpark: Montreallaan 1, 2152 KH NIEUW VENNEP
JO12-4
KDO JO12-1
Thuis
16-05-2020 10:10
Veld: 5
Nr. 14277471CO
JO12-4
FC Aalsmeer JO12-2
Thuis
06-06-2020 08:30
Veld: 3
Nr. 14277470CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overbos sv. JO12-26600418018
2.DIOS sv. JO12-264112613013
3.KDO sv JO12-16222161808
4.Koninklijke HFC JO12-45212221107
5.VVC fc JO12-35212201607
6.Hillegom sv JO12-1610584503
7.RKDES JO12-26015123401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal JO12-255006612015
2.ADO '20 JO12-154014510012
3.Kennemers (de) JO12-15302262709
4.Koninklijke HFC JO12-45203132406
5.VSV JO12-15104144903
6.Jong Hercules JO12-1500595100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sporting Martinus JO12-3220016306
2.Koninklijke HFC JO12-4220016406
3.Pancratius Rksv JO12-1220013206
4.RODA '23 Rksv JO12-311001003
5.DIOS sv. JO12-221016503
6.UNO vv JO12-121016603
7.VVC fc JO12-321014703
8.FC Aalsmeer JO12-220114501
9.Hoofddorp s.v. JO12-4201151201
10.Buitenveldert sc. JO12-3100121200
11.KDO sv JO12-120022900
12.Legmeervogels JO12-2200251500

Spelers (10)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 06".

BuiDIOFCAHooKDOKonLegPanRODSpoUNOVVC
Buitenveldert sc. JO12-32 - 12
DIOS sv. JO12-2
FC Aalsmeer JO12-24 - 4
Hoofddorp s.v. JO12-4
KDO sv JO12-11 - 41 - 5
Koninklijke HFC JO12-44 - 2
Legmeervogels JO12-22 - 11
Pancratius Rksv JO12-18 - 1
RODA '23 Rksv JO12-31 - 0
Sporting Martinus JO12-3
UNO vv JO12-14 - 32 - 3
VVC fc JO12-31 - 5