Kon. HFC JO12-8
5e in poule 4e klasse (4e fase) 08
5e in poule 4e klasse (3e fase) 09
1e in poule 5e klasse (2e fase) 05
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 22
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
3
DSS JO12-6
1
Koninklijke HFC JO12-8
8
ADO '20 JO12-4
7
Hoofddorp s.v. JO12-6
1
Spaarnwoude sv. JO12-1
6
Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-3
5
DIOS sv. JO12-3
5
Onze Gezellen JO12-3
Wedstrijdschema
JO12-8
Geel Wit '20 sv. JO12-3
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: 5A
Nr. 187759CO
DSOV JO12-2
JO12-8
Uit
13-04-2024
11:00
veld 3 A
Nr. 188874CO
Sportpark Zijdewinde
JO12-8
DIOS sv. JO12-3
Thuis
20-04-2024
11:50
Veld: 5B
Nr. 189009CO
Overbos sv. JO12-3
JO12-8
Uit
11-05-2024
08:30
veld 6 B
Nr. 188476CO
Sportpark Overbos
JO12-8
Hoofddorp s.v. JO12-6
Thuis
25-05-2024
11:40
Veld: 5B
Nr. 187575CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DIOS sv. JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DSOV JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Geel Wit '20 sv. JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Hoofddorp s.v. JO12-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Koninklijke HFC JO12-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Overbos sv. JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Onze Gezellen JO12-3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 31 | 15 | 0 | 19 |
2. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 39 | 21 | 0 | 14 |
3. | ADO '20 JO12-4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 36 | 25 | 0 | 13 |
4. | Spaarnwoude sv. JO12-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 25 | 31 | 0 | 10 |
5. | Koninklijke HFC JO12-8 | 7 | 2 | 1 | 4 | 22 | 31 | 0 | 7 |
6. | Hoofddorp s.v. JO12-6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 26 | 40 | 0 | 6 |
7. | DIOS sv. JO12-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 26 | 28 | 0 | 4 |
8. | DSS JO12-6 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 31 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO12-8 | 5 | 5 | 0 | 0 | 38 | 10 | 0 | 15 |
2. | BSM sv JO12-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 32 | 16 | 0 | 13 |
3. | Geel Wit '20 sv. JO12-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 26 | 16 | 0 | 12 |
4. | Alliance '22 sv. JO12-5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 20 | 33 | 0 | 7 |
5. | Buitenveldert sc. MO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 18 | 0 | 6 |
6. | FC Aalsmeer JO12-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 27 | 0 | 4 |
7. | UNO vv JO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 18 | 0 | 3 |
8. | Overbos sv. MO12-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 44 | 6 | 0 | 13 |
2. | DSS JO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 51 | 20 | 0 | 12 |
3. | Zandvoort s.v. JO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 42 | 0 | 6 |
4. | Geel Wit '20 sv. Jo12-5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 33 | 25 | 0 | 4 |
5. | Koninklijke HFC JO12-8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 23 | 0 | 0 |
6. | Alliance '22 sv. JO12-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 43 | 0 | 0 |
Spelers (8)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ADO | DIO | DSS | Haa | Hoo | Kon | Onz | Spa | |
ADO '20 JO12-4 | 4 - 3 | 4 - 4 | 8 - 7 | 2 - 3 | ||||
DIOS sv. JO12-3 | 4 - 6 | 2 - 4 | 5 - 5 | |||||
DSS JO12-6 | 2 - 8 | 3 - 1 | 4 - 4 | |||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-3 | 4 - 3 | 5 - 1 | 12 - 3 | 4 - 4 | ||||
Hoofddorp s.v. JO12-6 | 5 - 2 | 3 - 10 | 2 - 4 | |||||
Koninklijke HFC JO12-8 | 0 - 11 | 0 - 3 | 3 - 5 | |||||
Onze Gezellen JO12-3 | 4 - 1 | 4 - 2 | 5 - 4 | 6 - 1 | ||||
Spaarnwoude sv. JO12-1 | 7 - 4 | 1 - 6 | 4 - 6 |
All | BSM | Bui | FCA | Gee | Kon | Ove | UNO | |
Alliance '22 sv. JO12-5 | 4 - 5 | 5 - 4 | 4 - 4 | |||||
BSM sv JO12-3 | 4 - 4 | 8 - 4 | 4 - 7 | |||||
Buitenveldert sc. MO12-1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 3 - 2 | |||||
FC Aalsmeer JO12-4 | 3 - 1 | 0 - 7 | ||||||
Geel Wit '20 sv. JO12-6 | 7 - 0 | 1 - 5 | 3 - 2 | |||||
Koninklijke HFC JO12-8 | 10 - 2 | 10 - 2 | ||||||
Overbos sv. MO12-1 | 0 - 3 | 1 - 6 | ||||||
UNO vv JO12-2 | 3 - 5 | 0 - 10 | 2 - 0 |
All | DSS | Gee | Haa | Kon | Zan | |
Alliance '22 sv. JO12-5 | 2 - 5 | 3 - 19 | ||||
DSS JO12-5 | 14 - 1 | 21 - 0 | ||||
Geel Wit '20 sv. JO12-5 | 5 - 9 | 2 - 2 | ||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-4 | 11 - 0 | 12 - 2 | ||||
Koninklijke HFC JO12-8 | 1 - 9 | |||||
Zandvoort s.v. JO12-3 | 8 - 4 | 11 - 7 | 1 - 10 |