Kon. HFC JO12-6
3e in poule 3e klasse (4e fase) 01
3e in poule 3e klasse (3e fase) 07
5e in poule 3e klasse (2e fase) 11
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Zandvoort s.v. JO12-2
5
Koninklijke HFC JO12-6
Zaterdag 16 maart
3
BVC Bloemendaal JO12-2
6
Zandvoort s.v. JO12-2
2
Geel Wit '20 sv. JO12-3
2
Alliance '22 sv. JO12-4
8
Koninklijke HFC JO12-6
2
Terrasvogels JO12-1
1
DSS JO12-4
8
DEM (RKVV) JO12-3
Wedstrijdschema
HBC JO12-5
JO12-6
Uit
06-04-2024
11:30
veld 4 A
Nr. 187051CO
Sportpark HBC
JO12-6
RCH JO12-2
Thuis
13-04-2024
10:10
Veld: 4B
Nr. 187657CO
Alliance '22 sv. JO12-3
JO12-6
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 A
Nr. 188794CO
Sportpark Alliance'22
JO12-6
Olympia Haarlem JO12-1
Thuis
11-05-2024
11:00
Veld: 4A
Nr. 187178CO
VVC fc JO12-3
JO12-6
Uit
25-05-2024
09:30
veld 5 A
Nr. 187058CO
Montreallaan - VVC complex
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance '22 sv. JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HBC JO12-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Koninklijke HFC JO12-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Olympia Haarlem JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | RCH JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VVC fc JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DEM (RKVV) JO12-3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 30 | 10 | 0 | 19 |
2. | Alliance '22 sv. JO12-4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 31 | 22 | 0 | 14 |
3. | Koninklijke HFC JO12-6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 18 | 0 | 13 |
4. | Zandvoort s.v. JO12-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 34 | 31 | 0 | 12 |
5. | DSS JO12-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 39 | 28 | 0 | 9 |
6. | BVC Bloemendaal JO12-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 32 | 0 | 4 |
7. | Geel Wit '20 sv. JO12-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 20 | 35 | 0 | 4 |
8. | Terrasvogels JO12-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 13 | 33 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DIO JO12-1JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 16 | 0 | 12 |
2. | DSOV JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 35 | 25 | 0 | 12 |
3. | Hillegom sv JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 27 | 0 | 12 |
4. | RCH JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 26 | 14 | 0 | 6 |
5. | Koninklijke HFC JO12-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 17 | 0 | 4 |
6. | United sv/DAVO JO12-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 22 | 36 | 0 | 4 |
7. | Overbos sv. JO12-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 16 | 0 | 3 |
8. | HBC JO12-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 16 | 27 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hoofddorp s.v. JO12-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 30 | 12 | 0 | 13 |
2. | HBC JO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 12 | 0 | 9 |
3. | Overbos sv. JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 24 | 20 | 0 | 7 |
4. | DIOS JO12-1JM | 5 | 2 | 1 | 2 | 22 | 19 | 0 | 7 |
5. | FC Aalsmeer JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 24 | 24 | 0 | 7 |
6. | Koninklijke HFC JO12-6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 38 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
All | BVC | DEM | DSS | Gee | Kon | Ter | Zan | |
Alliance '22 sv. JO12-4 | 8 - 2 | 1 - 2 | 6 - 5 | 5 - 4 | ||||
BVC Bloemendaal JO12-2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 6 | |||||
DEM (RKVV) JO12-3 | 4 - 2 | 4 - 2 | 6 - 2 | |||||
DSS JO12-4 | 14 - 1 | 1 - 8 | 4 - 5 | |||||
Geel Wit '20 sv. JO12-3 | 2 - 2 | 3 - 7 | 3 - 7 | 3 - 1 | ||||
Koninklijke HFC JO12-6 | 4 - 4 | 8 - 2 | ||||||
Terrasvogels JO12-1 | 3 - 5 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||||
Zandvoort s.v. JO12-2 | 4 - 3 | 11 - 6 | 1 - 5 | 6 - 3 |
DIO | DSO | HBC | Hil | Kon | Ove | RCH | Uni | |
DIO JO12-1JM | 8 - 1 | 5 - 2 | ||||||
DSOV JO12-1 | 5 - 6 | 9 - 4 | 3 - 1 | |||||
HBC JO12-5 | 3 - 5 | 4 - 3 | ||||||
Hillegom sv JO12-2 | 5 - 4 | 6 - 4 | 2 - 9 | |||||
Koninklijke HFC JO12-6 | 2 - 3 | 4 - 4 | ||||||
Overbos sv. JO12-4 | 5 - 4 | 2 - 5 | ||||||
RCH JO12-2 | 4 - 6 | 11 - 1 | ||||||
United sv/DAVO JO12-1 | 3 - 8 | 4 - 8 | 10 - 5 |
DIO | FCA | HBC | Hoo | Kon | Ove | |
DIOS JO12-1JM | 5 - 4 | 7 - 0 | ||||
FC Aalsmeer JO12-2 | 4 - 3 | 10 - 1 | 4 - 4 | |||
HBC JO12-3 | 5 - 3 | 2 - 1 | ||||
Hoofddorp s.v. JO12-3 | 2 - 2 | 11 - 2 | 3 - 2 | |||
Koninklijke HFC JO12-6 | 1 - 7 | 2 - 7 | 2 - 7 | |||
Overbos sv. JO12-2 | 8 - 5 | 4 - 7 |