Kon. HFC JO12-5
3e in poule 2e klasse (4e fase) 18
7e in poule 2e klasse (3e fase) 08
5e in poule 2e klasse (2e fase) 08
4e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
4
RCH JO12-1
3
DIO JO12-1JM
11
VVC fc JO12-1
1
HBC JO12-3
7
Koninklijke HFC JO12-5
6
Olympia Haarlem JO12-1
4
Hoofddorp s.v. JO12-3
5
BSM sv JO12-2
Wedstrijdschema
Zandvoort s.v. JO12-1
JO12-5
Uit
06-04-2024
10:25
veld 1 A
Nr. 187208CO
Sportpark Zandvoort
JO12-5
DIO sv. JO12-1JM
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: 4A
Nr. 188051CO
HBC JO12-3
JO12-5
Uit
20-04-2024
10:50
veld 5 A - KG
Nr. 187102CO
Sportpark HBC
JO12-5
Overbos sv. JO12-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: 5B
Nr. 187528CO
United sv/DAVO JO12-1
JO12-5
Uit
25-05-2024
11:00
veld 2 A
Nr. 187059CO
Sportpark United DAVO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DIO JO12-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HBC JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Koninklijke HFC JO12-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Overbos sv. JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | United sv/DAVO JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Zandvoort s.v. JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RCH JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 28 | 16 | 0 | 15 |
2. | VVC fc JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 35 | 17 | 0 | 12 |
3. | DIO JO12-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 38 | 29 | 0 | 12 |
4. | HBC JO12-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 25 | 27 | 0 | 9 |
5. | Hoofddorp s.v. JO12-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | 23 | 0 | 9 |
6. | BSM sv JO12-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 21 | 32 | 0 | 7 |
7. | Koninklijke HFC JO12-5 | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 | 22 | 0 | 4 |
8. | Olympia Haarlem JO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 28 | 43 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 11 | 0 | 15 |
2. | HBC JO12-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 11 | 0 | 15 |
3. | DSK JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 28 | 12 | 0 | 12 |
4. | SDW JO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 13 | 0 | 7 |
5. | Koninklijke HFC JO12-5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 22 | 24 | 0 | 7 |
6. | vv Zwanenburg JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 | 24 | 0 | 6 |
7. | SCPB'22 JO12-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 19 | 33 | 0 | 6 |
8. | RODA '23 Rksv JO12-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11 | 38 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance '22 sv. JO12-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 26 | 6 | 0 | 15 |
2. | HBC JO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 25 | 15 | 0 | 10 |
3. | RCH JO12-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 12 | 0 | 7 |
4. | Koninklijke HFC JO12-5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 23 | 0 | 6 |
5. | DSS JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 17 | 17 | 0 | 4 |
6. | DSOV JO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 12 | 35 | 0 | 1 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BSM | DIO | HBC | Hoo | Kon | Oly | RCH | VVC | |
BSM sv JO12-2 | 6 - 9 | 3 - 3 | 4 - 3 | |||||
DIO JO12-1JM | 6 - 5 | 9 - 2 | 7 - 5 | |||||
HBC JO12-3 | 0 - 4 | 8 - 3 | 7 - 2 | |||||
Hoofddorp s.v. JO12-3 | 4 - 5 | 7 - 4 | 3 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO12-5 | 1 - 4 | 7 - 6 | 1 - 3 | |||||
Olympia Haarlem JO12-1 | 11 - 2 | 3 - 9 | 3 - 8 | |||||
RCH JO12-1 | 2 - 1 | 4 - 3 | 8 - 1 | |||||
VVC fc JO12-1 | 11 - 1 | 5 - 0 | 3 - 2 |
DSK | HBC | Haa | Kon | ROD | SCP | SDW | vvZ | |
DSK JO12-1 | 2 - 4 | 6 - 1 | 6 - 0 | |||||
HBC JO12-2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 12 - 0 | |||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO12-1 | 5 - 2 | 2 - 1 | 6 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO12-5 | 0 - 4 | 9 - 4 | 5 - 3 | |||||
RODA '23 Rksv JO12-3 | 1 - 7 | 2 - 5 | ||||||
SCPB'22 JO12-3 | 3 - 6 | 3 - 9 | 5 - 4 | |||||
SDW JO12-2 | 4 - 6 | 6 - 1 | 3 - 3 | |||||
vv Zwanenburg JO12-2 | 5 - 3 | 3 - 4 | 1 - 3 |
All | DSO | DSS | HBC | Kon | RCH | |
Alliance '22 sv. JO12-2 | 2 - 1 | 5 - 1 | ||||
DSOV JO12-1 | 0 - 11 | 3 - 5 | ||||
DSS JO12-3 | 8 - 4 | 3 - 3 | 3 - 5 | |||
HBC JO12-2 | 9 - 3 | 7 - 2 | 5 - 2 | |||
Koninklijke HFC JO12-5 | 4 - 6 | 1 - 4 | ||||
RCH JO12-1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 |