Kon. HFC JO12-3
2e in poule Hoofdklasse (4e fase) 5.2
1e in poule 1e klasse (3e fase) 06
5e in poule 1e klasse (2e fase) 07
5e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) EC
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
13
Koninklijke HFC JO12-3
1
Zandvoort s.v. JO12-1
Zaterdag 16 maart
5
Hoofddorp s.v. JO12-1
6
Koninklijke HFC JO12-3
1
Zandvoort s.v. JO12-1
8
Overbos sv. JO12-1
3
BSM sv JO12-1
5
Alliance '22 sv. JO12-1
3
HBC JO12-2
1
DSS JO12-2
Wedstrijdschema
VSV JO12-1
JO12-3
Uit
06-04-2024
10:30
veld 1 A
Nr. 187083CO
Sportpark Hofgeest
JO12-3
FC Uitgeest JO12-1
Thuis
13-04-2024
11:35
Veld: 4A
Nr. 188977CO
NFC JO12-1
JO12-3
Uit
20-04-2024
11:00
veld 1 B - Gras
Nr. 188616CO
Sportpark Sportlaan West
IJmuiden vv. JO12-2
JO12-3
Uit
11-05-2024
10:15
veld 2 A
Nr. 188601CO
Sportpark Schoonenberg
JO12-3
Ouderkerk sv. JO12-1
Thuis
25-05-2024
11:35
Veld: 4B
Nr. 188295CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJmuiden vv. JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Koninklijke HFC JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | NFC JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Ouderkerk sv. JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | FC Uitgeest JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VSV JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO12-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 50 | 21 | 0 | 18 |
2. | Overbos sv. JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 32 | 17 | 0 | 15 |
3. | Alliance '22 sv. JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 42 | 27 | 0 | 15 |
4. | Hoofddorp s.v. JO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 28 | 19 | 0 | 9 |
5. | BSM sv JO12-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 17 | 0 | 6 |
6. | DSS JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 27 | 30 | 0 | 6 |
7. | HBC JO12-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 | 27 | 0 | 6 |
8. | Zandvoort s.v. JO12-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 15 | 73 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | NFC JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 12 | 0 | 12 |
2. | Alliance '22 sv. JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 33 | 23 | 0 | 12 |
3. | Overbos sv. JO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 24 | 11 | 0 | 9 |
4. | RODA '23 Rksv JO12-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 8 | 0 | 6 |
5. | Koninklijke HFC JO12-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 16 | 0 | 3 |
6. | VVC fc JO12-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 36 | 0 | 3 |
7. | Hoofddorp s.v. JO12-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | AMVJ JO12-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 8 | 0 | 13 |
2. | DSS JO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 15 | 0 | 10 |
3. | Overbos sv. JO12-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 24 | 17 | 0 | 9 |
4. | NFC JO12-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 18 | 17 | 0 | 5 |
5. | Koninklijke HFC JO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 16 | 23 | 0 | 4 |
6. | ADO '20 JO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 32 | 0 | 1 |
Spelers (10)
Berend Vrolijk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
All | BSM | DSS | HBC | Hoo | Kon | Ove | Zan | |
Alliance '22 sv. JO12-1 | 6 - 4 | 5 - 2 | 4 - 6 | |||||
BSM sv JO12-1 | 3 - 5 | 4 - 0 | 11 - 2 | |||||
DSS JO12-2 | 3 - 8 | 2 - 9 | 13 - 3 | |||||
HBC JO12-2 | 3 - 1 | 1 - 6 | 6 - 5 | |||||
Hoofddorp s.v. JO12-1 | 3 - 2 | 5 - 1 | 5 - 6 | |||||
Koninklijke HFC JO12-3 | 8 - 4 | 5 - 2 | 3 - 6 | 13 - 1 | ||||
Overbos sv. JO12-1 | 5 - 2 | 4 - 6 | 3 - 1 | |||||
Zandvoort s.v. JO12-1 | 1 - 10 | 2 - 12 | 1 - 8 |
All | Hoo | Kon | NFC | Ove | ROD | VVC | |
Alliance '22 sv. JO12-1 | 6 - 2 | 3 - 8 | 5 - 2 | ||||
Hoofddorp s.v. JO12-2 | 1 - 4 | 2 - 6 | |||||
Koninklijke HFC JO12-3 | 0 - 5 | 5 - 3 | 3 - 4 | ||||
NFC JO12-1 | 4 - 2 | 6 - 1 | |||||
Overbos sv. JO12-1 | 9 - 2 | ||||||
RODA '23 Rksv JO12-1 | 4 - 3 | ||||||
VVC fc JO12-1 | 2 - 12 | 2 - 9 | 0 - 7 |
ADO | AMV | DSS | Kon | NFC | Ove | |
ADO '20 JO12-1 | 1 - 5 | 1 - 9 | ||||
AMVJ JO12-1 | 4 - 1 | 7 - 3 | 2 - 2 | |||
DSS JO12-1 | 7 - 2 | 4 - 1 | ||||
Koninklijke HFC JO12-3 | 4 - 4 | 6 - 3 | ||||
NFC JO12-1 | 7 - 0 | 4 - 4 | 2 - 5 | |||
Overbos sv. JO12-1 | 1 - 6 | 4 - 6 | 5 - 2 |