Kon. HFC JO12-2
5e in poule 1e klasse (4e fase) 15
2e in poule 1e klasse (3e fase) 08
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) 5.2
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) DC
Bekijk teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
ASV Blauw-Wit JO12-1
0
RAP sv. JO12-1
Woensdag 20 maart
8
RAP sv. JO12-1
4
Sporting Martinus JO12-3
Zaterdag 16 maart
4
ASV Blauw-Wit JO12-1
3
VVA/Spartaan JO12-2
4
Swift, JO12-1JM
5
Koninklijke HFC JO12-2
3
AFC JO12-6
1
Sporting Martinus JO12-3
Wedstrijdschema
JO12-2
Hoofddorp s.v. JO12-2
Thuis
06-04-2024
13:15
Veld: 5B
Nr. 187280CO
RCH JO12-1
JO12-2
Uit
13-04-2024
08:30
veld 3-RCH B
Nr. 188238CO
Sportpark Heemstede
BSM sv JO12-1
JO12-2
Uit
20-04-2024
10:00
veld 1 B
Nr. 187128CO
Sportpark 't Rottegat
HBC JO12-2
JO12-2
Uit
11-05-2024
11:30
veld 3 B
Nr. 188533CO
Sportpark HBC
JO12-2
Alliance '22 sv. JO12-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: 5B
Nr. 188833CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance '22 sv. JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | BSM sv JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HBC JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Hoofddorp s.v. JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Koninklijke HFC JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | RCH JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWS afc JO12-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 51 | 14 | 0 | 19 |
2. | Koninklijke HFC JO12-2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 42 | 16 | 0 | 15 |
3. | RAP sv. JO12-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 31 | 25 | 0 | 11 |
4. | Sporting Martinus JO12-3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 28 | 26 | 0 | 8 |
5. | AFC JO12-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 35 | 0 | 7 |
6. | ASV Blauw-Wit JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 34 | 0 | 6 |
7. | Swift, JO12-1JM | 6 | 1 | 2 | 3 | 25 | 30 | 0 | 5 |
8. | VVA/Spartaan JO12-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 42 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSS JO12-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 9 | 0 | 16 |
2. | ZVC '22 JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 12 | 0 | 12 |
3. | Assendelft JO12-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 27 | 20 | 0 | 11 |
4. | Legmeervogels JO12-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 9 | 0 | 10 |
5. | Argon JO12-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 16 | 0 | 10 |
6. | Ouderkerk sv. JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 21 | 0 | 6 |
7. | Koninklijke HFC JO12-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 12 | 31 | 0 | 1 |
8. | BSM sv JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 | 36 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Onze Gezellen JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 43 | 17 | 0 | 12 |
2. | Geel Wit '20 sv. JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 32 | 16 | 0 | 12 |
3. | HBC JO12-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 33 | 18 | 0 | 12 |
4. | Koninklijke HFC JO12-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 18 | 25 | 0 | 4 |
5. | Amstelveen/Heemraad JO12-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 14 | 44 | 0 | 3 |
6. | RODA '23 Rksv JO12-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 14 | 34 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Training
Spelers staan op JO12 Selectie teampagina
Team resultaten
AFC | ASV | DWS | Kon | RAP | Spo | Swi | VVA | |
AFC JO12-6 | 1 - 8 | 3 - 1 | 4 - 3 | |||||
ASV Blauw-Wit JO12-1 | 2 - 9 | 4 - 0 | 4 - 3 | |||||
DWS afc JO12-1 | 5 - 0 | 10 - 4 | 12 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 11 - 1 | 8 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
RAP sv. JO12-1 | 9 - 2 | 8 - 4 | 4 - 4 | 7 - 3 | ||||
Sporting Martinus JO12-3 | 7 - 5 | 3 - 4 | 3 - 3 | |||||
Swift, JO12-1JM | 7 - 4 | 4 - 5 | 3 - 3 | |||||
VVA/Spartaan JO12-2 | 3 - 3 | 0 - 9 | 0 - 7 |
Arg | Ass | BSM | DSS | Kon | Leg | Oud | ZVC | |
Argon JO12-1JM | 6 - 4 | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
Assendelft JO12-1 | 4 - 0 | 7 - 5 | 5 - 2 | |||||
BSM sv JO12-1 | 1 - 5 | 0 - 10 | 2 - 3 | |||||
DSS JO12-1 | 5 - 5 | 10 - 0 | 1 - 0 | |||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 4 - 4 | 1 - 7 | ||||||
Legmeervogels JO12-1 | 4 - 2 | 5 - 1 | 2 - 5 | |||||
Ouderkerk sv. JO12-1 | 2 - 3 | 4 - 3 | 2 - 5 | |||||
ZVC '22 JO12-1 | 6 - 2 | 6 - 0 | 1 - 6 |
Ams | Gee | HBC | Kon | Onz | ROD | |
Amstelveen/Heemraad JO12-1 | 1 - 7 | 2 - 11 | 6 - 3 | |||
Geel Wit '20 sv. JO12-1 | 10 - 3 | 4 - 3 | 7 - 0 | |||
HBC JO12-1 | 9 - 4 | 1 - 7 | ||||
Koninklijke HFC JO12-2 | 6 - 0 | 2 - 3 | 4 - 4 | |||
Onze Gezellen JO12-1 | 17 - 5 | 8 - 3 | ||||
RODA '23 Rksv JO12-1 | 3 - 9 | 4 - 8 |