Kon. HFC JO11-8
4e in poule 3e klasse (4e fase) AS
3e in poule 3e klasse (3e fase) 12
8e in poule 2e klasse (2e fase) 07
2e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
0
Swift JO11-6
3
Koninklijke HFC JO11-8
3
VVA/Spartaan JO11-3
4
ASV Arsenal JO11-2
3
Sporting Martinus JO11-6
2
OSC JO11-1
3
DCG Rksv JO11-6
1
RODA '23 Rksv JO11-6
Wedstrijdschema
Hoofddorp s.v. JO11-5
JO11-8
Uit
06-04-2024
08:30
veld 3 B
Nr. 189378CO
Sportpark De IJvelden
JO11-8
SCPB'22 JO11-7
Thuis
13-04-2024
10:10
Veld: 5B
Nr. 191156CO
Nieuw West United SV JO11-1
JO11-8
Uit
20-04-2024
10:00
13-veld 13 Parkstad/Nw West B
Nr. 189618CO
Sportpark De Eendracht
JO11-8
Eendracht'82 JO11-1
Thuis
11-05-2024
10:55
Veld: 4B
Nr. 191006CO
DCG Rksv JO11-6
JO11-8
Uit
25-05-2024
10:15
(19) veld 5-DCG A
Nr. 191364CO
Sportpark Ookmeer
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DCG Rksv JO11-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Eendracht '82 sc. JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Hoofddorp s.v. JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Koninklijke HFC JO11-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Nieuw West United SV JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | SCPB'22 JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | OSC JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 12 | 0 | 15 |
2. | RODA '23 Rksv JO11-6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 33 | 21 | 0 | 12 |
3. | Koninklijke HFC JO11-8 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24 | 24 | 0 | 10 |
4. | DCG Rksv JO11-6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 16 | 19 | 0 | 8 |
5. | ASV Arsenal JO11-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 24 | 0 | 8 |
6. | Sporting Martinus JO11-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 26 | 0 | 7 |
7. | VVA/Spartaan JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 23 | 20 | 0 | 7 |
8. | Swift JO11-6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 15 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSS JO11-3 | 6 | 4 | 2 | 0 | 38 | 15 | 0 | 14 |
2. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 33 | 24 | 0 | 10 |
3. | Schoten vv. JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 16 | 0 | 9 |
4. | EDO hfc JO11-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 19 | 0 | 9 |
5. | Zandvoort s.v. JO11-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 34 | 27 | 0 | 8 |
6. | Alliance '22 sv. JO11-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 22 | 25 | 0 | 7 |
7. | BVC Bloemendaal JO11-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 21 | 24 | 0 | 5 |
8. | Koninklijke HFC JO11-8 | 6 | 1 | 0 | 5 | 19 | 52 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hoofddorp s.v. JO11-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 12 | 0 | 15 |
2. | Koninklijke HFC JO11-8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 47 | 11 | 0 | 12 |
3. | Geel Wit '20 sv. JO11-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 34 | 14 | 0 | 9 |
4. | DSOV JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 27 | 0 | 6 |
5. | SCPB'22 JO11-8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 28 | 45 | 0 | 3 |
6. | Olympia Haarlem JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 67 | 0 | 0 |
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ASV | DCG | Kon | OSC | ROD | Spo | Swi | VVA | |
ASV Arsenal JO11-2 | 2 - 6 | 2 - 2 | 4 - 3 | |||||
DCG Rksv JO11-6 | 3 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | |||||
Koninklijke HFC JO11-8 | 7 - 2 | 5 - 6 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||||
OSC JO11-1 | 6 - 3 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||||
RODA '23 Rksv JO11-6 | 9 - 2 | 3 - 8 | 9 - 3 | |||||
Sporting Martinus JO11-6 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 9 | |||||
Swift JO11-6 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
VVA/Spartaan JO11-3 | 3 - 4 | 3 - 5 | 2 - 3 |
All | BVC | DSS | EDO | Haa | Kon | Sch | Zan | |
Alliance '22 sv. JO11-3 | 5 - 5 | 4 - 5 | 2 - 3 | |||||
BVC Bloemendaal JO11-4 | 3 - 1 | 4 - 7 | ||||||
DSS JO11-3 | 6 - 2 | 13 - 1 | 4 - 4 | |||||
EDO hfc JO11-1JM | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 4 | |||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2 | 3 - 5 | 4 - 4 | 10 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO11-8 | 6 - 4 | 3 - 6 | 5 - 13 | |||||
Schoten vv. JO11-1 | 2 - 7 | 5 - 2 | 6 - 3 | |||||
Zandvoort s.v. JO11-1 | 3 - 4 | 5 - 5 | 5 - 7 |
DSO | Gee | Hoo | Kon | Oly | SCP | |
DSOV JO11-1 | 2 - 6 | 9 - 2 | ||||
Geel Wit '20 sv. JO11-3 | 1 - 3 | 9 - 4 | ||||
Hoofddorp s.v. JO11-5 | 5 - 3 | 5 - 4 | ||||
Koninklijke HFC JO11-8 | 10 - 2 | 3 - 4 | 15 - 3 | |||
Olympia Haarlem JO11-2 | 0 - 14 | 0 - 13 | 1 - 16 | |||
SCPB'22 JO11-8 | 4 - 6 | 2 - 13 | 15 - 2 |